Gry godne polecenia 31183 122

O temacie

Autor Sawik

Zaczęty 13.03.2015 roku

Wyświetleń 31183

Odpowiedzi 122

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Eee, zaczne od Infinite. JaK mi się spodoba to przejde dalej :P


Cytuj
Tides of Numenera - bardzo ciekawa gra, interesujące zadania poboczne i niebanalne dialogi oraz szereg wyborów. Na razie świetnie się przy tym bawię.

Nie, dzięki - izometria.


Cytuj
Multi czy singiel ?

Singiel.
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Jak chcesz grać w ostatnią odsłonę to graj, ale bądź świadomy tego, że nie będziesz odczuwał żadnej radochy z jedynki i dwójki.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Gry godne polecenia
#62 2017-04-02, 13:24(Ostatnia zmiana: 2017-04-02, 13:54)
Warto wspomnieć że świetny system shock 2 to protoplasta bioshocka

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=261  :)

Tides of Numenera - bardzo ciekawa gra, interesujące zadania poboczne i niebanalne dialogi oraz szereg wyborów. Na razie świetnie się przy tym bawię.
Ty? Aż ciężko mi uwierzyć :D

Edit; Kazzmir mowilem ogolnie o serii, jakby mialo to znaczenie 1 czy 2 ...
 

Kazzmir

Kazzmir

O.D.A.L.
posty1003
Propsy1681
ProfesjaProducent
  • O.D.A.L.

Kazzmir
O.D.A.L.

Gry godne polecenia
#63 2017-04-02, 13:51(Ostatnia zmiana: 2017-04-02, 13:57)
Warto wspomnieć że świetny system shock 2 to protoplasta bioshocka
1994 rok protoplasta protoplasty system shock 1 xD

uważam że to ma zasadnicze znaczenie, bo w jedynkę pewnie nie grałeś no i użycie słowa protoplasta też ma znaczenie.
 
rekrutacja O.D.A.L, po 18:00 gg:10135138

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Jako iż singiel, anie napisałeś jaki gatunek czy coś bardziej szczegółowego to :

Wolfenstein The New Order - FPS z bardzo dobrze opowiedzianą historią. B.J Blazkowicz jako główny bohater. Prolog jest zajebisty bo robimy Niemcom już na samym początku D-Day i staniemy na wyborze moralnym bez głębszego wejścia w grę. Później trafiamy do polskiego psychiatryka i zabawa ciągnie się dalej. Widzimy jak III Rzesza wygrała wojnę i jak postęp technologiczny poszedł w górę między innymi przez UBERBETON. Trafiamy także do kosmosu jak i do więzienia czy do pociągu (z tym ostatnim to tylko fabularnie, anie gameplayowo). Dodatkowo jest polski akcent który na pewno Ciebie zadowoli no i po za tym jest jeszcze wiele EASTER EGGÓW. Są jeszcze formy perki, ulepszenia broni i zagadki logiczne, jak i sekrety. Każdą strzelaninę można rozwiązać na 2 sposoby - po cichu, lub chuj w dupe naziolom na pohybel skurwysynom. Na samym końcu gra nakłania gracza do myślenia przez nie widziałem lepszego FPS'a w swoim życiu. Przejście gry wraz z zagłębianiem się w fabułę zajmie ci około 24 godziny rozgrywki.

Polecam jeśli nie lubisz narodu niemieckiego XD.

Return To Castle Wolfenstein - O wiele mniejsze zawartością jak i historią. No, ale cóż 2001 rok do czegoś zobowiązuje, a nie 2014. Tak czy siak i tak polecam bo może historia tam jest lipna i słabo opowiedziana głównie przez raporty lub przez krótkie przerywniki cutscenkowe po epizodzie, ale za to ilość broni i tajemnic jest bardzo duża. W niektórych momentach może nie będziesz mógł pokonać Bossa po przez brak ammunicji itp.

Wolfenstein The Old Blood - Krótsze od swojego starszego brata, ale za to opowiadające kompletnie inną historię. Piszę to teraz, a nie od razu po tamtym bo jest ta historia trochę związana z zamkiem występującym w Return To Castle Wolfenstein. W skrócie mniejsza za wartość co oznacza mniej zabawy, ale jakość i tak trzyma na poziomie. Sam nie grałem, bo komp ledwo ciągnął New Ordera, a z tym się nie chciałem męczyć, ale oglądałem gameplaye na yt. Nowe bronie, nowe zagadki nowa fabuła która dzieje się 20 lat czy coś koło tego przez New Order. Posiada jeszcze więcej Easter Eggów i dodatkowo tryb wyzwań, aby zostawić gracza na trochę w grze. Najpierw radzę New Order, a później Return To Castle, a na końcu to, bo inaczej będzie lipa z klimatem (ewentualnie Return pierwszy, a później New Order, a na końcu Old). Blood).

Wiem, że składnia może leżeć i ogólnie wypracowanie czy recenzja, no ale chciałem Ci najbardziej przybliżyć te gry.

Jak te Ci nie pasują to napiszę coś innego XD. Recenzent lepszy ze mnie niż Mac Dun XDD.
 
 

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Tides of Numenera - bardzo ciekawa gra, interesujące zadania poboczne i niebanalne dialogi oraz szereg wyborów. Na razie świetnie się przy tym bawię.
Ty? Aż ciężko mi uwierzyć :D

Podszedłem do tej gry sceptycznie. Ale ku mojemu zdziwieniu spodobała się i tyle.  :P
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Wolfensteina najnowszego na pewno ogram, reszty nie tykam. Jak jeszcze jakieś propozycje to zapraszam :P
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
The Binding of Isaac Rebirth + Afterbirth + Afterbirth+ - zależy czy cię wciągnie czy nie. Jak będziesz chciał wszystkie itemy odkryć to nawet 200 godzin rozgrywki, nawet nie będziesz wiedział kiedy to minie :P.

RTSy to Star Wars Empire at War zwykłe + Forces of Corruption. Jest fabuła jakaś tam, nie powiem że mnie urzekła, ale jest no i są bohaterowie sagi i wszystko inne. Dodatkowo posiada wiele modów np. wojny klonów lub ten okres gdy imperium ma droidy. Dodatkowo DLC wprowadza korupcje jako nową frakcję która jest ma własną kampanię i pokazuje z 3 osoby spór rebelie vs imperium.

Hotline Miami jako szybką zręcznościówkę z historią, bierzesz broń i musisz zabić z 10 ludzi w jednym pomieszczeniu sam. Widok jest od góry, gra jest pixelówką.

Postal 2 tego to chyba nie muszę przedstawiać.

Enter the Gungeon bardzo podobne do Isaaca tylko, że trafiamy do lochu z giwerami których jest ponad 200 czy coś takiego. Ostatnia była duża aktualizacja która dodała 33 nowe bronie i 200 nowych pokoi.

Punch Club pixelówka o trenowaniu i wspinaniu się coraz wyżej w zawodach aby odkryć kto zabił ojca głównego bohatera.  Zawiera wiele perków i potrzebuje mądrego zarządzania czasem.

Serious Sam 3 BFE taki Duke Nukem Forever XD tylko z innymi przeciwnikami no i bez wątku kosmitów którzy ukradli laski XD. Strzelasz do tabunów potworów, wliczając to Kamikaze jak i pająki czy inne dziwadła. Posiada DLC jak i wiele modów czerpiących z innych gier (między innymi z DNF XD). Jest jakaś tam wpleciona fabuła, ale nie ma ona za bardzo sensu i nikt nie traktuje jej poważnie XD. 

Ano i jeszcze Hirołsy V które według mnie rozwalają III na kolana, szczególnie z dodatkiem Dzikie Hordy.

Mam jeszcze inne, ale dużo w tym FPSów w tym większości starych z lat 90 tak więc nie wiem czy jest zachód pisać XD.

Tak czy siak masz tutaj trochę więcej czegoś co polecam. Znowu wyszła gazetka recenzenta XD.

 
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Ano i jeszcze Hirołsy V które według mnie rozwalają III na kolana, szczególnie z dodatkiem Dzikie Hordy.

Proszę Cię...
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem

Duke Nukem
Gry (themodders@telegram)

Gry godne polecenia
#69 2017-04-02, 18:42(Ostatnia zmiana: 2017-04-02, 20:02)
Ano i jeszcze Hirołsy V które według mnie rozwalają III na kolana, szczególnie z dodatkiem Dzikie Hordy.

Proszę Cię...

Sorry, ale nie da rady :/. Pierwszy raz zagrałem w V i w piątce się zakochałem, próbowałem III, ale kurna na marne, na marne.
 
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Moim zdaniem V to jedyna słaba cześć, przez co też i najgorsza (nie liczę późniejszych, bo nie grałem, choć wątpię, żeby było lepiej).
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
Moim zdaniem V to jedyna słaba cześć, przez co też i najgorsza (nie liczę późniejszych, bo nie grałem, choć wątpię, żeby było lepiej).

A to dziwne bo zazwyczaj spotykam się z opinią taką że III jest najlepsza, a V jest podobna tylko z lepszą grafiką i kilkoma usprawnieniami przez co łatwiejsza do ogarnięcia dla casuali. I radzę nie grać w VI i VII, po szale na V kupiłem VI i myślałem, że będzie jeszcze lepsza. Niestety myliłem się i to bardzo i żałuję do dziś, że kupiłem ten bajzel kilka dni po premierze. Z VII może być lepiej bo jest połączeniem III i V no i schematów z VI, ale nadal zalatuje obornikiem z niej przez tą VI.
 
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Moim zdaniem V to jedyna słaba cześć, przez co też i najgorsza (nie liczę późniejszych, bo nie grałem, choć wątpię, żeby było lepiej).

Pardon? III i V to najlepsze części, a IV to takie guilty pleasure moje.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Ano i jeszcze Hirołsy V które według mnie rozwalają III na kolana, szczególnie z dodatkiem Dzikie Hordy.

Proszę Cię...

Sorry, ale nie da rady :/. Pierwszy raz zagrałem w V i w piątce się zakochałem, próbowałem III, ale kurna na marne, na marne.
A co niby takiego 3 ma złego?
 

Duke Nukem

Duke Nukem

Gry (themodders@telegram)
Król Duke Nukem
posty826
Propsy422
ProfesjaNierób
  • Gry (themodders@telegram)
  • Król Duke Nukem
III ma po prostu grafikę zbyt zestarzałą no i drewniane animacje itp. Jak fpsy z lat 90 uwielbiam tak tu nie da rady :V. Dziwne, że Simen lubisz IV, gdzie duża większość uważa to za chłam lub nie zdecydowaną część wprowadzającą wiele nie potrzebnych mechanik.

Tak wiem, że jest HD III, ale nadal to mało mi zmienia XD.
 
 

Fareus

Fareus

Labirynt
posty428
Propsy646
Profesjabrak
  • Labirynt
Właśnie grafika z III to jedna z najlepszych rzeczy w tej grze, a w V chyba najgorsza. Gdyby odrzeć grafikę z V to nic by nie zostało (a jak, że mnie ta grafika w ogóle się nie podoba, to już od początku nic nie ma). Klimat I, II i III to specyficzny klimat dość tandetnego i kiczowatego fantazy z lat 80 i 90. Przepis: wziąć wszystkie mitologie świata, legendy, zło, dobro, wielkiego artefakty i stworzyć coś tak pompatycznego jak się da. Typowe D&D. I ja to bardzo lubię, a grafika idealnie do tego pasuje. Tak właściwie to 3 pierwsze część to po prostu ulepszane wersje tej samej gry. Dodające i rozwijające coraz to nowe rzeczy. IV była trochę inna, inny klimat, mapa, mechanika, świat, trochę nie hirołsy, ale patrząc na to - nie jako kontynuatora III - to gra bardzo udana. Świetna muzyka (chyba najlepsza ze wszystkich część i w ogóle wśród gier), klimat i eksploracja.
 
Jebać homo i lewaków, bóg, honor, ojczyzna ~ Jezus Chrystus 27r. n.e. Jerozolima, marsz antyrzymski

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
III ma po prostu grafikę zbyt zestarzałą no i drewniane animacje itp. Jak fpsy z lat 90 uwielbiam tak tu nie da rady :V. Dziwne, że Simen lubisz IV, gdzie duża większość uważa to za chłam lub nie zdecydowaną część wprowadzającą wiele nie potrzebnych mechanik.

Tak wiem, że jest HD III, ale nadal to mało mi zmienia XD.
Polecam zapoznanie sie z terminem guilty pleasure.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany

Maciej

Gry godne polecenia
#77 2017-04-02, 22:54(Ostatnia zmiana: 2017-04-02, 23:53)
III ma po prostu grafikę zbyt zestarzałą no i drewniane animacje itp. Jak fpsy z lat 90 uwielbiam tak tu nie da rady :V. Dziwne, że Simen lubisz IV, gdzie duża większość uważa to za chłam lub nie zdecydowaną część wprowadzającą wiele nie potrzebnych mechanik.

Tak wiem, że jest HD III, ale nadal to mało mi zmienia XD.
Zestarzałą? No chyba nie, grafika 2d się dużo wolniej starzeje a dzięki hd modom grafika wciąż wygląda pięknie, w porównaniu do 3d.  Wy nawet nie chcecie polubić takiej grafiki, a takie otoczenie lepiej wygląda niż 3d
Brzydka jest tutaj? No proszę ...
 
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Oczywiście, że grafika 3D jest lepsza:




A mac dup znów próbuje wmówić komuś co jest dla niego lepsze.


Grafika w Hirołsach 3 jest paskudna. Pograłbym w H3 HD od Ubisoftu ale wydali bez dodatków więc chujowo :( A w Piąteczke na pewno zagram - niedawno swoją drogą grałem w 4 część :D
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Zireael

Zireael

Użytkownicy
Przezorny
posty387
Propsy304
NagrodyV
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Przezorny
Jak cię kręci strategia, to polecam Age of Empires III.
 
Ludzie (...) lubią wymyślać potwory i potworności. Sami sobie wydają się wtedy mniej potworni (...) Wtedy jakoś lżej im się robi na sercu. I łatwiej im żyć.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry