Problemy z zadaniami 398131 1433

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 398131

Odpowiedzi 1433

Dameczek

Dameczek

Użytkownicy
posty56
Propsy5
  • Użytkownicy
Z Davonem to jest taki problem, że ja go martwego znalazłem w 1 rozdziale. Nie sądziłem, że będzie on jakoś potrzebny do zadania więc olałem jego śmierć, zebrałem itemsy i pobiegłem dalej.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
To weź nową grę, idź do niego i użyj edit focus - wówczas pojawi się okienko, na górze którego będzie kod na niego.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

prachuv5

prachuv5

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Chciałem dołaczyc sie do bandytow. Zrobilem zadanie Test Draxa i potem dostalem zadanie Problemy Skazy. Ale nie mam żadnych opcji dialogowych ze Skazą czy to przez to, że zostałem kretem i gra mnie zmusza by zostac Szkodnikiem ?
 

Uber Cyrus The Virus

Uber Cyrus The Virus

Użytkownicy
posty118
Propsy25
ProfesjaLvl designer
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z questem "Pojedynek z Naldurem".

Mam spotkac sie z Erensem u Scatty'ego. Gdy jestem na miejscu i dochodzi do rozpoczecia dialogu, gra sie wylacza. Za kazdym razem.
 

lukass23555

lukass23555

Użytkownicy
posty6
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Problem z zadaniem "Nieroby".
Pobiłem marudnego myśliwego, wiem że powinienem zabić potwora razem z Olivierem aby ten "zmęczony mysliwy" zaczal pracowac. Przeszukałem cały obóz i nigdzie go nie ma. W nocy Olivier faktycznie "hałasuje" rogiem ale tego "zmeczonego" nigdzie nie ma. Czy miał ktoś podobny problem?
 

Rocky

Rocky

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dobry wieczór, Mam problem z znalezieniem składników w Gothic 1 Edycja Rozszerzona. Otóż zastanawiam się gdzie mogę odnaleźć następujące składniki do mikstury siły. - sok z dwóch ogniocierniow. - posiekane kocianki. - ususzone bagienne ziele. Z góry dziękuje za odpowiedz.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Chodzi... cóż, o dwa ogniociernie, kociankę i bagienne ziele.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

aranes010

aranes010

Użytkownicy
posty53
Profesjabrak
  • Użytkownicy

aranes010

Problemy z zadaniami
#1407 2019-02-23, 01:53(Ostatnia zmiana: 2019-02-23, 10:24)
Mam problem z zadaniem bunt zbieraczy. Po rozdaniu alkoholu ludziom lewusa oznajmiam rufusowi ze to zrobilem. potem lewus mnie zagaduje i rzuca sie na mnie, tak zaczyna sie bunt. Jednak problem w tym ze atakuja mnie zbieracze jak i sam rufus. O co chodzi?
I co z tym Snakem ? Zabilem straznika, czekam juz od kilku dni aby sie pojawil w lochach snake a go dalej nie ma. Siedzi ciagle w tej komnacie w wiezy gdzie go znalazlem za pierwszym razem.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
1. Tak się czasem zdarza, może wywab Lewusa z dala od reszty.
2. A zagadałeś z tym strażnikiem, zanim go zabiłeś?
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Belzuz

Belzuz

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam problem z zadaniem "Bandyci i opusczona kopalnia". Zabiłem nekromantę znajdującego się wewnątrz kopalni oraz zabrałem kamień i oddałem go Corristo. Mimo to, zadanie nadal nie jest ukończone. Czy po wyjściu z kopalni powinien aktywować się jakiś skrypt?
 

Sznifer

Sznifer

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zadanie "praca w obozie myśliwych" oddałem mięso, strzały i gwoździe i co po tym bo mam tylko w questlogu ze mam sam naprawić palisadę ale jak co mam zrobić gdzie ta palisada?   
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
No, to ten płot przy wejściu. Jest na nim deseczka, z którą możesz wejść w interakcję.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

Sznifer

Sznifer

Użytkownicy
posty19
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Sznifer

Problemy z zadaniami
#1412 2019-03-09, 14:22(Ostatnia zmiana: 2019-03-10, 09:14)
No, to ten płot przy wejściu. Jest na nim deseczka, z którą możesz wejść w interakcję.
THX

Ale mam następny problem w zadaniu "Problemy Spike" idę do Matta a on nic żadnego dialogu . 

Post połączony: 2019-03-10, 09:14
Zadanie "kopalnia złota" mam znalesc 2 kopaczy i jednego ochroniarza z poradnika w ziołem  Shutfer i Magnus reszta wymienionych kopaczy nie ma takiej opcji dialogowej i nie mogę uzbierać ostatniego kopacza jest ktoś jeszcze ?Próbowałem z Shrat,Glen ,Senyan
 

lucas3423

lucas3423

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie kto uczy wydobywania pazurów ziemnego trolla, ewentualnie czy można kupić je od kogoś?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Calash w starej kopalni jeśli dobrze pamiętam.
 

Adamgrozny

Adamgrozny

Użytkownicy
posty7
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Siema, pykam w Edycje Rozszerzona i bawie sie swietnie jak 8 lat temu, dolaczylem do obozu bandytow i mam zadanie "Atak na plac wymian" zebralem 3 dokumenty z cial straznikow zanioslem je do Quentina ale ten powiedzial ze nie mam wszystkich papierkow, okazalo sie to prawda bo byl 4 papier w skrzynce, teraz jak do niego wracam w ogole nie ma opcji dialogowej do tego zadania aby je skonczyc, jakies pomysly? Albo jakas komenda na F4 zeby skonczyc zadanie kodami? Licze na pomoc
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Kogo mam zebrać do "Kopalni złota"?

O ile pamiętam, miałem wziąć Shrata, ale zabiły go węże. Wpisałem na niego kod, ale nie ma nic ciekawego do powiedzenia, poza zostaniem kompanem.

Zmieniło się to zadanie? Kogo mam zwerbować?
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ghorim.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

UrizielX

UrizielX

Użytkownicy
Kolekcjoner dusz
posty42
Propsy20
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Kolekcjoner dusz
Witam, mam problem z zadaniem "Zaginiony szpieg Gor Na Lin". Chciałbym się w końcu dowiedzieć, czy to zadanie jest ostro pobugowane i da się to jakoś obejść, czy dać sobie z nim spokój. Otóż wszystkie dialogi do niego wymagane są, mam herbatkę w ekwipunku, ale koleś się nie rusza z karczmy. W dodatku mogłem pogadać z Senyanem po raz drugi. Mazin dał odpowiednie info, są wpisy w dzienniku. Zepsuło się czy da się naprawić? Zapasowego save'a nie ma (10h temu nie liczę).
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Ale jakie info dał Mazin? Jeśli musiałeś go pobić, żeby z niego wszystko wycisnąć, to zadania nie ukończysz, możesz co najwyżej zabić Gor Na Lina, wtedy po rozmowie z Lukorem zadanie przejdzie do niezaliczonych. W przeciwnym wypadku zdobądź bandaż i idź w nocy do jaskini Jacko, tam powinien być Gor Na Lin z nowymi opcjami dialogowymi.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry