Patche/łatki - temat zbiorczy i informacyjny 78843 98

O temacie

Autor

Zaczęty 2.02.2015 roku

Wyświetleń 78843

Odpowiedzi 98

Squerol

Squerol

Użytkownicy
twój stary
posty712
Propsy547
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • twój stary
Oświeci ktoś mnie, dlaczego Out pozamykał fp, stronę i usunął modyfikację?
Ponoć mu jakaś panienka nie chciała dać, bo za dużo przy Gothiczku siedział (ostatni raz był aktywny w walentynki po południu),  to sie wkurzył i wszystko pokasował.

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czyli wparcie moda zakończone na patchu 9?
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Czy jakaś dobra dusza mogłaby poratować plikiem z instalatorem ER w wersji 1.45? Chodzi mi o samego moda a nie patch 1.451 jeno błagam - niech to nie będzie wrzucone na mega.nz bo to największe ścierwo jakie widziałem i przy 6 próbie pobrania dalej 'out of time' wywala...
 


tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Nikt już ze starego dobrego sendspace/speedyshare nie korzysta? Eh eh... :P

Dzięki za linka Rey :)
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
torrent zawsze spoko i prędkosci nie najgorze :P
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Ok, na swojego chomika też w razie czego wrzuciłem - im większa jest liczba miejsc w jakich pliki się znajdują tym mniejsza szansa że linki wygasną i ciężka praca Outlandera przepadnie (a szkoda by było bo pomimo drobnych zgrzytów mod jest pierwsza klasa)

-http://chomikuj.pl/Tuldor88/Patche*2c+mody*2c+inne/Seria+Gothic/G1
 

Token

Token

Użytkownicy
posty125
Propsy9
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I jak ten najnowszy patch? Ktoś znalazł jeszcze jakieś nłędy na nim?
 

Zohrokey

Zohrokey

Użytkownicy
Buggerfall
posty138
Propsy51
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Buggerfall
I jak ten najnowszy patch? Ktoś znalazł jeszcze jakieś nłędy na nim?

Jest jeszcze kilka błędów, ale można grać  :)
Podobno miał wyjść jeszcze patch który naprawia kilka zadań w Obozie Quentinów, ale nie wiadomo czy wyjdzie...
 
Steam

System operacyjny: Windoors 10 Home (64-bitowy)
GeForce GT 740M
8GB RAM
Intel i5-3317U/1.70GHz CPU

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Nie sądzę - patrząc na to do jakiego stanu Gorthic1210 (Outlandera) doprowadziły ludki - ale wierzę bo jak wiadomo wiara i nadzieja matką głupich ale każda matka swoje dzieci kocha :P
Póki co gram w najnowszą wersję z patchem 1.451 (poprzednio grałem w 1.402) i jest "cud miód i orzeszki" czyli tak jak w Gothicu być powinno gdyby go piranie dopieściły przed wydaniem :) Już na placu wymian spotykamy nowe zadanie wraz z nowym NPC (co prawda zadanie banalne ale zejście do SO to takie "intro" w końcu ^^), potem na naszej drodze trafiamy na zamkniętą bramę przy jakiej Diego rozkazuje ją otworzyć itd itp... gdyby poprawiono babole u bandytów byłoby 10/10 a tak 9/10 daję za całokształt :)
 

siewka181

siewka181

Użytkownicy
PomiotBeliara
posty411
Propsy68
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • PomiotBeliara
X
 
JAK NAZYWA SIĘ CHOROBA NA KTÓRĄ CIERPIĄ WYZNAWCY ADANOSA ?
WADA NOSA :d
Motyw do Google Chrome by ja: https://www.mychrometheme.com/t/94h6ywsfrpdltksaofn965n3e
http://z0r.de/L/z0r-de_4014.swf

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
dajcie linka do najnowszej wersji
 

K@T

K@T

Użytkownicy
posty152
Propsy22
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Pytanie ogólne. Czy ktoś podejmie się pracy i dokończy dzieło gothic1210?? Poprawi największę błędy? Szkoda tak dobrej modyfikacji.
 

Jakub91

Jakub91

Użytkownicy
posty647
Propsy204
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Po pierwsze jest to modyfikacja @gothic1210 i to on ma prawo do niej. Wiem, że w kwestii prawa autorskiego wszystkie modyfikację są publiczne ale grzebanie w cudzej modyfikacji miesiąc po premierze jest brakiem przyzwoitości. Grę się da przejść. Błędów nie ma tak dużo. Autor zanim zniknął pisał, że już nie będzie rozwijał moda. Bez jego aprobaty co do "ulepszania" projektu. Moim zdaniem nie powinno się przy niej pracować. Poczekajmy, myślę że autor wróci i wyda patcha i jeśli zgodzi się by ktoś dodawał jakieś wątki to może ktoś się znajdzie. Na razie uzbrójmy się w cierpliwość.
 

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3689
Propsy1006
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Pytanie ogólne. Czy ktoś podejmie się pracy i dokończy dzieło gothic1210?? Poprawi największę błędy? Szkoda tak dobrej modyfikacji.
Dużo jest tych błędów? Zgadzam się z Jakub, myślę że po ochłonięciu gothic1210 wróci i poprawi błędy.
 

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator
Pytanie ogólne. Czy ktoś podejmie się pracy i dokończy dzieło gothic1210?? Poprawi największę błędy? Szkoda tak dobrej modyfikacji.
Nikt się tego nie podejmie bez oryginalnych skryptów, ponieważ ich dekompilacja jest niemożliwa. Skoro usunął linki do moda, to tym bardziej nie udostępni skryptów.
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

KUBA - 4477

KUBA - 4477

Użytkownicy
Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
posty83
Propsy21
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Człowiekowi wilkiem, wilkowi człowiekiem.
No gorzej, jak facet działał pod wpływem emocji (wiadomo, zmarnowanie 4 lat życia nawet największego stoika może wyprowadzić z równowagi), i pozbył się wszystkiego, w tym oryginalnych skryptów. Bo jeśli tak się stało, to chyba każdy wie, co to znaczy, geniuszem być nie trzeba. I w takiej sytuacji pozostaje już tylko pogodzić się z prawdą. Obym nie miał tej cholernej racji tym razem.... Oby.
 
Siłą watahy - wilk. Siłą wilka - wataha.

quentin123

quentin123

Użytkownicy
posty154
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podpowie mi ktos w jaka wersje mam grac? Jak to zainstalowac ? Bo mam rozne wersje na kompie i nie wiem ktora zaistalowac.
Wersja ktora odpalilem ma dziwną pore dnia. Jest dzien a wyglada jakby robil sie wieczor
 

Narkan

Narkan

Użytkownicy
posty435
Propsy115
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
Kolorystyka nieba została znacznie przyciemniona w najnowszej wersji. Najnowsza wersja to 1.4.5.1 (instalujesz wersje 1.4.5 i na nią patcha 1.4.5.1)
 

tuldor88

tuldor88

Użytkownicy
Spamer, hejter, męczydupa
posty186
Propsy41
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Spamer, hejter, męczydupa
Nie wiem jak pod koniec (bo jestem na 1/2 gry) ale póki co wersja ostatnia - czyli jak napisał Narkan 1.451 - prezentuje sie najlepiej wiec i ja ją doradzam. Gothic 1210 zrobił kawał dobrej roboty nim znikł ;)
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry