[G2NK] Laer Gjoll - Horror of cementery/Laer Gjoll - Horror na cmentarzu PL 25292 35

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 20.12.2014 roku

Wyświetleń 25292

Odpowiedzi 35

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
G2NK Laer Gjoll - Horror na cmentarzu PL

Fabuła:

Jest to opowieść o archeologach poszukujących bardzo cennego, magicznego artefaktu. Rodzaj artefaktu jest nieznany.
Jedynie wiadomo tylko, że jego moc może zapobiec globalnej katastrofie...

 
Modyfikacja oferuję:

1. Nowy świat
2. Nowe bronie
3. Nowe zbroje
4. Nowe zadania
5. Całkowicie nową historię
6. Nową muzykę
7. Dubbing
8. 33 nowych zadań
8. Około 10h gry

Screenshoty:

Spoiler








Video:
https://www.youtube.com/watch?v=FOtApAGAwgY


DOWNLOAD:

http://www.mediafire.com/download/ccok1eqt8823j2c/Laer+Gjoll+PL.exe

Spolszczenie: Drużyna Spolszczenia
Data wydania: 20.12.2014r

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty105
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A ja zmienię temat i powiem coś o modzie. Tak dla odmiany... Pograłem sobie chwilę... Ta ze dwa dni i powiem, że mod bardzo średni. W ogóle nie wiadomo, co należy robić, gdzie czego szukać. Mapa wcale nie pomaga, bo nagrobku tej babki nie mogę znaleźć... W zasadzie to głównie- idziesz - walisz w tuposzy - bijesz level - idziesz do bandytów - podnosisz statystyki... Nie wiem gdzie mam szukać lutni, jakieś zatkane miejsca, nie ma z kim handlować, nie wiem jak popchnąć fabułę do przodu. te groby jakieś nieciekawe, muzyka bardziej irytuje niż nastraja, te budynki jakoś zrobione na odwal się... Można by było znacznie więcej z tego moda wyciągnąć, chyba, że jest taki słaby na początku, ale  w to wątpię. Broni mało, trupów wiele, pancerzy praktycznie wcale... Gdybym umiał programować i znałabym się chociaż trochę na tych wszystkich narzędziach, to bym moda zrobił, ale cóż... Bo pomysł to ja mam!  
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Do tej modyfikacji powinni zrobić poradnik.
 

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty246
Propsy56
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
I to jest właśnie zaleta tej modyfikacji. Jest trudna i ma udawać horror który w gothicu trudno zrobić. Chociaż mimo to przydałby się.
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć oswojone zwierzę ?
 

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty105
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Spoiler
Oswojone zwierze jest obok tej czerwonej świątyni, gdzie stacjonują templariusze. Trzeba iść na prawo, stojąc twarzą do kraty i iść wzdłuż muru. Będzie to cieniostwór.
Wie ktoś, gdzie jest mogiła z chwastami? i jak rozwiązać zagadkę Archiwiusza?
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Teraz mam problem z tym cienostworem wyleczyłem go tylko nie ma opcji dialogowej żeby poszedł do mnie do tego templariusza, co zrobić trzeba ?
 

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty105
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=q3j6k3Q4-wM
macie cały toturial.  Jest po rusku, ale chyba można się połapać.

Poza tym wie ktoś może jaka jest odpowiedź na zagadkę Archiwiusza i gdzie jest nagrobek Babci?
 

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Odpowiedź na zagadkę to 7 i 5.
Gdzie są te 3 przełączniki ? I nie umiem znaleźć grobu tej babci, na tej mapie powinna być chociaż strzałka w tym miejscu gdzie się znajdujemy :/
 

ProjektPierscien

ProjektPierscien

Użytkownicy
posty59
Propsy116
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ciężki mod serio Oo. Trudno się połapać co trzeba zrobić...
 
Zapraszam na swój kanał o nazwie ProjektPierscien !
-Krótkie recenzje modów wraz z prawidłową instalacją
-Zagrajmy w różne mody
-Kanał nastawiony głównie na gothica

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty292
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Szkoda, że nie ma żadnego poradnika przydałby się i to bardzo...
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Grób jest w zasięgu wzroku kapliczki Urtanów, całkiem niedaleko lutni. A trzech przełączników szukaj w trzech grobowcach,  który każdy z osobna ma swoją tajemnicę.

krzysiek666

krzysiek666

Użytkownicy
posty123
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zamiast przełączników (jeśli chodzi o te do wejścia do świątyni) możecie pogadać z tymi templariuszami i zrobić dużo szybszy i prostszy sposób ze znalezieniem jednej rzeczy dla przywódczyni wampirów. A grób babci jest zaznaczony gdzieś w prawym dolnym rogu mapy takim X. Co prawda po mapie ciężko się rozeznać bez wskaźnika naszej postaci, ale używając do tego przewróconej wieży (wystarczy zwrócić uwagę na to w którą stronę przewrócona jest naprawdę i na mapie) można sobie poradzić.

Ja mam za to pytanie, jakie są prawidłowe odpowiedzi dla tego ducha Iwana? Bo te 5 pytań po 4-5 odpowiedzi każde to daje w chuj dużo kombinacji.

Edit Dobra już sobie poradziłem. podaje kolejność jakby ktoś chciał.
Spoiler
-Chaos, anarchia
-bogowie na to pozwalają
-Imię króla smoków
-zbuntowany strażnik umarłych
-mimowolny obrońca...

Podobało mi się też to nawiązanie do "Martwego zła", pewnie do większej ilości filmów były jakieś, ale nie sprawdzałem tego zbyt uważnie.
 

Wisnia

Wisnia

Użytkownicy
posty41
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
nie moge znalesc 3 grobowca z przelacznikiem bylem juz w tym z tymi przelacznikami od 1 do 10 i w tym co byla a notatka do wyzwolenia warga a gdzie ten trzeci ?? 
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold

Dreamerion
RaveN Studio

Gothic II Laer Gjoll - Horror na cmentarzu PL
#14 2015-01-02, 19:14(Ostatnia zmiana: 2015-01-02, 19:23)
Trzeci jest obok tej dużej świątyni, pod grobowcem z 10-cioma przełącznikami. Przy wejściu stoi Licz.
 

Wisnia

Wisnia

Użytkownicy
posty41
Propsy4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
a jak otworzyc ta krate co jest za liczem ? xD
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Stojąc przed grobowcem po prawej stronie są groby i za jednym z nich znajduje się przycisk. Wchodząc do grobowca najlepiej zamienić się w chrząszcza, bo idąc normalnie będziesz cofany cały czas do wejścia.
 

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Dotarłem do 2 rozdziału i postanowiłem sobie dać spokój z tym modem. A to dlatego że się trzeba nie źle napocić żeby popychać co dalej fabułę która jest nudna jak flaki z olejem. 
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Ukah

Ukah

Użytkownicy
posty14
  • Użytkownicy
Dotarłem do trzeciego rozdziału spotkałem nawet Opiekuna mam ten artefakt i teraz nie wiem co robić :/
 

Abaddon

Abaddon

Użytkownicy
posty2147
Propsy1623
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Musisz wyjść z tej świątyni na cmenatrz i udać się czym prędzej do głównej bramy cmenatarza. Po drodze możesz jednak zbadać trajemnice, którą wybrałeś sobie u Opiekuna. 
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry