[G2NK] Laer Gjoll - Horror of cementery/Laer Gjoll - Horror na cmentarzu PL 12531 47

O temacie

Autor Fabio

Zaczęty 20.12.2014 roku

Wyświetleń 12531

Odpowiedzi 47

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1733
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
G2NK Laer Gjoll - Horror na cmentarzu PL

Fabuła:

Jest to opowieść o archeologach poszukujących bardzo cennego, magicznego artefaktu. Rodzaj artefaktu jest nieznany.
Jedynie wiadomo tylko, że jego moc może zapobiec globalnej katastrofie...

Modyfikacja oferuję:

1. Nowy świat
2. Nowe bronie
3. Nowe zbroje
4. Nowe zadania
5. Całkowicie nową historię
6. Nową muzykę
7. Dubbing
8. 33 nowych zadań
8. Około 10h gry

Screenshoty:

Spoiler

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=FOtApAGAwgY

DOWNLOAD:

http://www.mediafire.com/download/ccok1eqt8823j2c/Laer+Gjoll+PL.exe

Spolszczenie: Drużyna Spolszczenia
Data wydania: 20.12.2014r

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1462
Propsy791
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Fabiosek skopiował wszystko dokładnie. Powinien cały tekst wziąć w cudzysłów, lub zaznaczyć skąd pochodzi treść. Ale to Fabiosek, wszyscy go znamy!

Maciej

Maciej

Użytkownicy
posty3722
Propsy1005
ProfesjaGracz
  • Zbanowany
Przecież napisał, że DS spolszczyło

Tituf szukasz dziury w całym, skoro wydaliście moda no to wiadomo chyba że każdy by się domyślił że post jest skopiowany, no bo komu by się chciało pisać od nowa?  o_0 Pewnie nikomu.

Doktorszalonym

Doktorszalonym

Użytkownicy
Mnie to nie zachwyca.
posty340
Propsy161
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Mnie to nie zachwyca.
Tyle że z naszej strony nie było zgody ma publikowanie treści na TM. Ani modów ani niczego innego. Ten przygłup mógł chociaż napisać własnego posta a nie kopiować post Titufa razem ze screenami. 

W tym kraju są zasady,
Ten kraj ma to w zwyczaju:
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy,
Mam fatalne maniery,
Koszmarne mam zwyczaje,
Lecz kiedy grają tego kraju hymn,
Ciągle jeszcze wstaje.

Splash

Splash

Moderator
posty3863
Propsy3081
ProfesjaNierób
  • Moderator
Ja pierdolę. Nie pobijcie tylko Fabioska za to, że skopiował parę rzeczy z waszego forum :lol2: Gdyby nie theModders, wasza wspaniała Drużyna Spolszczenia nie miałaby pojęcia o polskim moddingu Gothica.

A co do moda, to level design jest bardzo ubogi.

Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1462
Propsy791
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ten przygłup mógł chociaż napisać własnego posta a nie kopiować post Titufa razem ze screenami.

Sorry, widzę, że jednak nie wszystko skopiował. Dodał coś od siebie z błędem aby wyglądało na post własny.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1733
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Oj nie płaczcie dziewczęta. Tu nie chodzi o kradzież, bo równie dobrze mógłbym wstawić wasze autorskie logo, którego nie wstawiłem. Wy jedynie zmieniliście treść tekstu autorstwa kogoś innego, także nie ma żadnych zakazów wstawiania. Pozdrawiam

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1462
Propsy791
Profesjabrak
  • Użytkownicy
OK Fabiosku. Zmień tylko trochę treść... w modyfikacji podróżników nie spotkamy.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1733
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Tituf, rozumiem. Sprawdzałem tylko ORYGINALNĄ treść, z niej wynikało, że tak wlaśnie jest. Poza tym sam opis fabuły nie jest długi, także według mnie nie ma co pisania nowego. Wy tylko przetłumaczyliście stary, jak zresztą większość osób tak robi, przy polonizacji modyfikacji.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7624
Propsy5114
Nagrody
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Zgodnie z drugą sekcją licencji GMDK (http://www.piranha-bytes.com/addon/mod/lizenz/) modyfikacje, a także prace na nich oparte (jak tłumaczenia) mogą być swobodnie rozpowszechniane. Zabronione jest pobieranie opłat lub nakładanie innych ograniczeń związanych z dystrybucją. Do tego prawo ma jedynie Piranha Bytes i JoWood.

W związku z tym nie macie podstaw do zabraniania komukolwiek publikowania modyfikacji poza waszym forum. 
Co innego z treścią posta. Jeśli upieracie się przy tym że wykorzystuje on wyprodukowane przez was treści w sposób naruszające wasze prawa jako autorów, zgłoście to na pw komuś z administracji (najlepiej mi) podając zarazem link do waszego źródła z widoczną datą edycji wcześniejszą niż ta z posta Fabioska. Wtedy jego post zostanie zedytowany tak, aby zawierał jedynie materiały wyprowadzone z waszych lub tych które udostępnili oryginalni twórcy moda.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1733
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Treść posta wyprodukowana "przez nich" to wklejenie tekstu w translator, zmienienie szyku zdań :)

It is a story of archaeologists and travelers seeking a very valuable magical artifact. The nature of the artifact is unknown. It is only known that the effect can prevent the global catastrophe. The hero travels through the kingdom.

na:

PL (według translatora Google):

Jest to opowieść o archeologach i turystach poszukujących bardzo cenny magiczny artefakt.Rodzaj artefaktu jest nieznany. Wiadomo tylko, że efekt może zapobiec globalnej katastrofie.Bohater przemierza królestwa.

A według nich:

Jest to opowieść o archeologach poszukujących bardzo cennego, magicznego artefaktu. Rodzaj artefaktu jest nieznany.
Jedynie wiadomo tylko, że jego moc może zapobiec globalnej katastrofie...

Widać podobieństwo? Widać. Pozdrawiam.

Doktorszalonym

Doktorszalonym

Użytkownicy
Mnie to nie zachwyca.
posty340
Propsy161
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Mnie to nie zachwyca.
Fabiosek nie siej chociaż fermentu, bo tylko potwierdzasz to jakim jesteś idiotą. 

W tym kraju są zasady,
Ten kraj ma to w zwyczaju:
Równo ścinać wszystkie głowy wystające zza połowy,
Mam fatalne maniery,
Koszmarne mam zwyczaje,
Lecz kiedy grają tego kraju hymn,
Ciągle jeszcze wstaje.

Fabio

Fabio

White&Red
posty2950
Propsy1733
ProfesjaScenarzysta
  • White&Red
Opis modyfikacji nie jest wasz. Wy jedynie go przetłumaczyliście, w większości właśnie z translatora. Także raczej powinniście nie płakać, a cieszyć się chociaż z tych +5 graczy, którzy zobaczą moda na tej stronie.

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty104
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
A ja zmienię temat i powiem coś o modzie. Tak dla odmiany... Pograłem sobie chwilę... Ta ze dwa dni i powiem, że mod bardzo średni. W ogóle nie wiadomo, co należy robić, gdzie czego szukać. Mapa wcale nie pomaga, bo nagrobku tej babki nie mogę znaleźć... W zasadzie to głównie- idziesz - walisz w tuposzy - bijesz level - idziesz do bandytów - podnosisz statystyki... Nie wiem gdzie mam szukać lutni, jakieś zatkane miejsca, nie ma z kim handlować, nie wiem jak popchnąć fabułę do przodu. te groby jakieś nieciekawe, muzyka bardziej irytuje niż nastraja, te budynki jakoś zrobione na odwal się... Można by było znacznie więcej z tego moda wyciągnąć, chyba, że jest taki słaby na początku, ale  w to wątpię. Broni mało, trupów wiele, pancerzy praktycznie wcale... Gdybym umiał programować i znałabym się chociaż trochę na tych wszystkich narzędziach, to bym moda zrobił, ale cóż... Bo pomysł to ja mam!  

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty287
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Do tej modyfikacji powinni zrobić poradnik.

dinozaur7

dinozaur7

Użytkownicy
posty233
Propsy55
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
I to jest właśnie zaleta tej modyfikacji. Jest trudna i ma udawać horror który w gothicu trudno zrobić. Chociaż mimo to przydałby się.

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty287
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Wie ktoś gdzie mogę znaleźć oswojone zwierzę ?

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty104
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
Spoiler
Oswojone zwierze jest obok tej czerwonej świątyni, gdzie stacjonują templariusze. Trzeba iść na prawo, stojąc twarzą do kraty i iść wzdłuż muru. Będzie to cieniostwór.
Wie ktoś, gdzie jest mogiła z chwastami? i jak rozwiązać zagadkę Archiwiusza?

arto

arto

Tester Złotych Wrót
posty287
Propsy20
ProfesjaTester
  • Tester Złotych Wrót
Teraz mam problem z tym cienostworem wyleczyłem go tylko nie ma opcji dialogowej żeby poszedł do mnie do tego templariusza, co zrobić trzeba ?

Gracz

Gracz

Użytkownicy
posty104
Propsy10
ProfesjaScenarzysta
  • Użytkownicy
https://www.youtube.com/watch?v=q3j6k3Q4-wM
macie cały toturial.  Jest po rusku, ale chyba można się połapać.

Poza tym wie ktoś może jaka jest odpowiedź na zagadkę Archiwiusza i gdzie jest nagrobek Babci?

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry