Praca w domu (dorabianie) 2803 9

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 3.12.2014 roku

Wyświetleń 2803

Odpowiedzi 9

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Siemano. Macie jakieś propozycje co do zarabiania na chacie przy jakiś robótkach typu "składanie długopisów"? Chodze do szkoły jeszcze, chciałbym sobie dorobić jakąś dyszkę poświęcając kilka godzinek dziennie. Jest w ogóle taka możliwość?
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Jedyne co to wlasnie skladanie dlugopisow. Ponoc jesli poswiecisz temu 10 godzin dziennie, nawet w soboty i niedziele, to idzie sie dorobic niecale dwa tysiace na miesiąć :lol2:
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Mi nawet takie coś pasi, ale potrzebuję pewnych pracodawców.:)
 

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
Rżnij w dupę moderów gothiczka :ok:
Nie raz mi się zdarzyło że oferowali hajsy za pomoc, nawet z banałami, Avallach też coś jakiś czas temu wspominał że trochę w ten sposób zarobił. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Taaa, denerwowało mnie że piszą o pomoc na pw / gg. No to podawałem że poza forum pomagam tylko odpłatnie - na większość działało zgodnie z zamierzeniem. Co ciekawe kilku rzeczywiście płaciło i tym potem pomagam już właściwie za darmo o ile da się to rozsądnie szybko robić - bo wiem że im akurat zależy.

Kelten

Kelten

Gry (themodders@telegram)
posty640
Propsy514
ProfesjaKompozytor
  • Gry (themodders@telegram)
Załóż vloga na YT , postaw jakiś serwer do Minecrafta z vipami(ale na tym już chyba nie da się zarobić dużo)
 ew. wynajmij się do towarzystwa :D.
 

RoMek

RoMek

RaveN Studio
Niewolnik systemu
posty643
Propsy317
ProfesjaAnimator
  • RaveN Studio
  • Niewolnik systemu
Może to nie praca w domu, ale poszukaj sobie pracy na weekendy. Na pewno jakaś restauracja/hotel/tartak czy chociażby sklep spożywczy w twojej okolicy potrzebowaliby pracownika weekendowego. Pracując w kazdą sobotę i niedzielę idzie wyciągnąć nawet 1000zł miesięcznie. A to dla ucznia mieszkającego z rodzicami jest sporo pieniędzy.
 

Baggio

Baggio

DreamVader
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • DreamVader
Nie znam się na moddingu. A pracę na sobotę to ogarnę, choćby u szwagra (budowlanka). Ale właśnie to jest jeden taki dzień, a w tygodniu szkoła powiedzmy do 15. Jedyna opcja to robić jeszcze w niedzielę, ale nie ma gdzie za bardzo.;d
Myślałem o ulotkach, ale nie wiem w sumie jak to wygląda względem kasy.
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
masz np. 8 gr za ulotkę jeśli masz umowę o dzieło, albo 10 zł za godzinę np. gdy to umowa na zlecenie czy coś
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
inwentaryzacje na weekendach? wyszukaj job impulse strefa job
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry