[G2NK] Sarkeras - Artefakt der Ahnen/Sarkeras - Artefakt Pradawnych PL 15726 64

O temacie

Autor Abaddon

Zaczęty 31.07.2014 roku

Wyświetleń 15726

Odpowiedzi 64

Draco

Draco

The Modders
posty242
Propsy67
  • The Modders
Przyjemnie się grało w tą modyfikacje, fabuła i questy może zbyt prozaiczne, za to animacje wraz z niekonwencjonalnymi metodami rozwiązań pułapek  dodają dużo uroku w rozgrywce. Świat również starannie zrobiony. Może i odświeżam temat, ale polecam niezdecydowanym :)
 

PanPink

PanPink

Użytkownicy
posty24
Propsy33
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Kolejny dobry mod do G2:NK ktorego przejście zajmuje jakieś 2 godzinki. Fabularnie jest klasycznie: król wysyła swojego posłańca by odebrał raport z kopalni, jednak później zaczyna robić coraz bardziej intrygująco. Pierwsza godzina to wybijanie potworków w poczatkowej lokacji i wykonywanie niezbyt ciekawych questow. Plus jest taki ze robi je się szybko. Dopiero później mod nabiera skrzydeł kiedy trafiamy do ruin w poszukiwaniu tytulowego artefaktu. Zagadki trudne nie są ale czasami jest problem by odpowiednio wszystko "zaskoczylo". Nie mogłem na przykład rozwalić tej ściany, dopiero za ktorymś razem zadzialało.  Fajne są te nowinki skryptowe jak pokonywanie przpaści za pomocą łańcucha czy liany. Walka z bossem też jest ciekawie zaprojektowana. Boss ma swoje ataki i wygląda interesująco, ale bez klawisza szybkiego leczenia ani rusz.

Jesli miałbym się do czegos przyczepic to do tego ze na poczatku bohater jest strasznie słaby. Jako królewski posłaniec mógłby mieć przynajmniej te 50 siły i 30 walki bronią jednoręczną. Później dostajemy natomiast niesamowitego boosta w postaci pancerza i broni. Do plusów zaliczyłbym jeszcze nowy kawałek muzyczny i calkiem dobrze wykonane cut-scenki.
 
Może i ten sweter jest wieśniacki, ale taki właśnie ma być.

Lobos

Lobos

Użytkownicy
posty428
Propsy155
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Zagrałem jakieś pół godziny i odinstalowałem. Słabe questy, zrobione po to tylko aby były przynieś podaj, fabuły w zasadzie żadnej, robiona na siłe, mapa mogła by być ale ciut za mała i nie pasująca do scenariusza. Generalnie można zagrać jak ktoś się bardzo nudzi i dodatkowo lubi klimat prozaicznych sielskich niemieckich modyfikacjii.
 

Simen

Simen

Moderator
Nilfgaard
posty6000
Propsy2711
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
@Lobos ten mod ma słabą fabułę, ale to nie to jest jej atutem. Pograj trochę i dojdź do pierwszych zagadek, nie pożałujesz.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFupawbuj

pawbuj

Użytkownicy
posty1546
Propsy127
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Dokładnie jak Simen napisał - początek jest słaby, później robi się ciekawie i warto zagrać. Nie skreślałbym tego moda.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry