Pomoc w przejściu Złotych Wrót 487819 1140

O temacie

Autor Button

Zaczęty 10.05.2014 roku

Wyświetleń 487819

Odpowiedzi 1140

Razor87

Razor87

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Gdzie znaleźć bryłki rudy, jeśli nie mam umiejętności wydobycia?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
@Razor87:

Spoiler
Jedną bryłkę rudy możesz zdobyć wykonując questa "Jabłko Jerrego". Jerry jest w obozie orków i powie nam, że ma ochotę na jabłko. Jabłek jest pełno, ale jak nie wiesz gdzie to jest obok chaty Ratghara (tego co pali ciągle i może nas nauczyć wydobywania kruszcu). Pięć bryłek rudy możemy otrzymać wykonując zadanie "Podróż do Górniczej Doliny" a zleca nam je Fortuno, który jest w obozie bandytów. Nie opiszę całego zadania bo nie wiem czy tego chcesz jeśli tak to ew. napiszesz.

Razor87

Razor87

Użytkownicy
posty5
Profesjabrak
  • Użytkownicy
A gdzie znajduje się obóz bandytów? 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jaja sobie robisz? :D Jest na bagnach (jak wychodzisz z obozu paladynów to idziesz tym drugim wyjściem) i tam schodzisz na dół. Ślepy by zauważył.

RoNi

RoNi

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak dołączyć do Magów Wody ? Z kim mam porozmawiać, od jakiego zadania zacząć, aby do nich dołączyć ?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jak dołączyć do Magów Wody ? Z kim mam porozmawiać, od jakiego zadania zacząć, aby do nich dołączyć ?

Musisz pogadać najpierw z Saturasem a następnie z innymi magami wody, którzy będą mieli dla ciebie jakieś zadania ;)

MrKanister

MrKanister

Użytkownicy
posty35
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ma ktoś jakąś małą poradę skąd mogę mogę skombinować złoto dla Borysa? :)
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Ma ktoś jakąś małą poradę skąd mogę mogę skombinować złoto dla Borysa? :)

Spoiler
Jeśli chodzi o tą dużą sumkę to wykonuj questy (wejście do obozu piratów dopiero w 2 rozdziale), walcz na arenie bo to szczególnie daję dość dużo kasy, będzie pewien quest od Borysa, który za 1000 sztuk złota mniej cie wpuści, będzie też quest od Jacka Aligatora dzięki zdobędziesz też pokaźną sumkę :D

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Dlaczego fortuno i inni z obozu kasty strażników nie chcą zemną rozmawiać?(1 rozdział, fortuno i wiele innych npc ma tylko koniec, zmieniłem tego ramieza za skinera).
 

Werewolf

Werewolf

Użytkownicy
Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
posty6339
Propsy2476
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Zielony goblin - za dnia biznesmen, w nocy złoczyńca
Cytuj
CytujCytat: Werewolf w Dzisiaj o 12:30Pytanko.... bo chyba sobie popsulem gre Otóż co prawda nie moglem wejsc do obozu piratow, nie pozwolili mi, ale udalo mi sie tam dostac poprzez naskoczenie na barykade i zeskoczenie. Zaczeli mnie bic, ale zdazylem uciec i myslalem, ze problemu nie bedzie. Teraz mam 2 rozdzial, mam ich szpiegowac, lecz gdy tylko zblize sie do jakiegos pirata (niewazne jakiego, czy to Bones czy Aligator - dodam, że Bones wczesniej mnie nie bil nawet jak mialem inny stroj) to od razu chce mnie bić jest jakas szansa na to, ze zapomna i bede mogl dalej normalnie robic zadania?Raczej nie, radzę wczytwać wcześniejsze savy;)
Save jest godzine wczesniej. Wiec raczej odpada dalsza gra w Złote wrota. Szkoda, mimo wszystko odpieprzyliscie kawal porządnej roboty, naprawde, swietny mod jak i sam dubbing takze powala.


EDIT: Taa, juz mam po grze. Najwczesniejszy save był robiony o godzinie 10 dzisiaj, i to bylo juz po tym, jak piraci zaczeli mnie atakowac.

Nie ma na to jakiejs rady? Jakiegokolwiek kodu czy cos?
Naprawde, nikt nie ma na to rady?
 
http://chomikuj.pl/Thorus12/ = Mody do Gothica - Przeznaczenie, Ludzie z Górniczej Doliny i inne! Mody do RimWorlda!

KOMPUTER:
Spoiler
Windows 7 Professional 64-bit SP1
-Intel Core i7 @ 4.00GHz   Technologia Haswell 22nm
-8,00GB 2-Kanałowy DDR3 @ 666MHz (9-9-9-24)
Gigabyte Technology Co., Ltd. Z97X-Gaming 3 (SOCKET 0)   28 °C
-X220W D-sub (1680x1050@60Hz)
-4095MBNVIDIA GeForce GTX 980 (Gigabyte)
-931GB Western Digital WDC WD10EZEX-08M2NA0 SCSI Disk Device (SATA)
-ASUS DRW-24F1ST a SCSI CdRom Device
-Realtek High Definition Audio

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Jedyna rada to zacząć od nowa i robić więcej savedów. Nie wiem czy dałoby coś dać się zabić potem klikać kilka razy "K" żeby odejsc od miejsca gdzie są piraci chocby pod ziemie a następnie ożyć klikając F8 no i potem wrocić do tamtego miejsca.

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Próbowałeś użyć kodów aby wejść w ich ciała i ich uspokoić? 
Jak chcesz to mogę ci podesłać mój save, 10lv przed dołączeniem do gildi :) (zostały mi głównie zadania w obozie orków ) 
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Dlaczego fortuno i inni z obozu kasty strażników nie chcą zemną rozmawiać?(1 rozdział, fortuno i wiele innych npc ma tylko koniec, zmieniłem tego ramieza za skinera).

Może nie mają po prostu nic do powiedzenia? :D

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
To jak mam wejść do obozu nadzorców skoro nikt z obozu strażników nie chce mi dać questów ;D?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Grinsa zagadaj :P

Krystian2222

Krystian2222

Użytkownicy
posty175
Propsy26
  • Użytkownicy
Każe mi wrócić później, czyli w 2 rozdziale?
 

MrKanister

MrKanister

Użytkownicy
posty35
Propsy3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Galimes mnie zagadal o kryształ. Gdzie mogę go znaleźć?
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
Każe mi wrócić później, czyli w 2 rozdziale?

Tzn nie w drugim ale nieco później w kolejnym.

Bezi99

Bezi99

Użytkownicy
posty9
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam, mam problem w zadaniu z kamieniem szlifierskim do osełki dla paladynów. Ogólnie po dialogu z Sandrą  nie ma opcji dialogowych w rozmowie z Bonzo. :/
 

Martinos

Martinos

Złote Wrota
Leo
posty178
Propsy109
ProfesjaReżyser
  • Złote Wrota
  • Leo
Cytuj
Galimes mnie zagadal o kryształ. Gdzie mogę go znaleźć?
Spoiler
Idź do grobowca Quahodrona.
 




0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry