Kloaka 3447 11

O temacie

Autor Thoro

Zaczęty 25.11.2013 roku

Wyświetleń 3447

Odpowiedzi 11

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Szukam ciekawej gry - same gówna
Szukam ciekawego filmu - same gówna
Patrzę na ceny podzespołów, np kart graficznych - ceny 2 tysiące złotych.

Kurwica mnie bierze. Dawno w nic nie grałem a pograłbym w coś nowego, lub nadrobił zaległości. Preferowane gatunki; fps, crpg, strategia typu stronghold, kurwa cokolwiek. Dlaczego rynek gier to od kilku lat takie gówno a do tego z takim idiotycznym brakiem zależności między cenami nowego sprzętu? Na jaką kurwę komu karta za 2 klocki, skoro gier wartych uwagi rocznie wychodzi może góra 5 tytułów, do tego wszystko w nowej formie, z żałośnie krótkim trybem dla jednego gracza, lub nawet jego brakiem bo dzisiaj przecież strzelanie przez internet do jakichś nastolatków to jedyny słuszny tryb rozgrywki.

Propozycje dotyczące filmów i ewentualnie seriali również przyjmuje.
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
A powiedz jeszcze jakie filmy i ewentualne seriale Cie interesują albo co Ci się podoba
Btw. zawsze możesz poczytać
 

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Bioshock infinite, Metro Last Light.


Karta za dwa klocki? Ostatnio widziałem fajną wypowiedź kolesia od asassin's creedów, a przynajmniej najnowszej edycji w której nie ma miast: "po co optymalizować, przecież kupią mocniejszy sprzęt" :F Ot, głupi ludzie, to kupują - albo zbyt bogaci.

Poza tym karta za tysiaka absolutnie wystarcza do grania w najnowsze rzeczy na godnych detalach - ale skoro już mówimy o cenajakość, to prościej kupić konsolę i nie martwić się o sprzęt przez najbliższe kila lat.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Klark Cent
Btw. zawsze możesz poczytać
Elwiz BROBZ
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
Btw. zawsze możesz poczytać
... i zaraz skończyć w połowie książki. jestem zbyt rozjebany emocjonalnie aby czytać cokolwiek dłuższego (kilkaset stron) regularnie i do tego w całości.

z filmów masz mój filmweb, gdzie dla wygody staram się odznaczać co już obejrzałem: http://www.filmweb.pl/user/thor77

w metro grałem. bioshoc nie mój klimat.
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Od siebie do gier dorzucę, odświeżone na dniach The Walking Dead - filmową przygodówkę, z prostym sterowaniem. Świetna fabuła - przechodziłem teraz 4. raz - nadal wywołuje świeczki w oczach - majstersztyk. Zresztą zyskała wiele tytułów gry roku 2012.

Na drugim miejscu genialnie zaprojektowane Dark Souls. Ma jakieś 2.000 rzeczy, aby Cię odrzucać i 5x tyle, by przyciągnąć. Jedna z aboslutnie najlepiej zaprojektowanych gier jakie kiedykolwiek wyszły. Gorąco polecam. Jest mrocznie, satysfakcjonująco, odsqlowo - w pozytywnym sensie. Na zachętę - pierwsze ukończenie gry zajęło mi 70h - to sporo. Cholera, mógłbym się naprawdę rozpisywać o tej grze, zakochałem się w tej grze :D Z góry przyjmij, że o grze chodzą 2 powszechne kłamstwa - że jest piekielnie trudna i że nie ma żadnej fabuły.
https://www.youtube.com/watch?v=kBJ1aERrZlM
 

Klark Cent

Klark Cent

Użytkownicy
posty706
Propsy654
  • Użytkownicy
No to już Ci mówię że masz Elizjum w dobrej jakości  jak chcesz a do tego jak tak pomyślałem to może REDy bo nawet fajne komedie no i nie wiem czy lubisz ale masz w cholerę 'bajek'. Może nie są to często gesto filmy pełne akcji jak Pacific Rim ale estetyka powala.

No i zawsze możesz obejrzeć Casablance, Sokoła Maltańskiego, Śmierć w Wenecji, Nosferatu, Siódmą Pięczęć...

"Nuclear winter is coming in 5days 22h 34m 27s..."
 

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jak chodzi o gry to nie sposób się nie zgodzić kupujesz xbox i masz wyjebane na to ze jakaś gra który wyjdzie za 10 lat zmusi cie do kupna nowego sprzętu za kolejne 3k pomijając ze przez te 10 lat będziesz musiał wymienić sprzęt ze 2 razy bum 5k poszło się jebać a za konsole wyjebiesz 1k zeta i git masz wyjebane ewentualnie trzeba będzie wyjebać kasę na większy dysk bo tylko to jest wymogiem gier :P

Konsola = wyjebane na wymaganie i sprzęt na najbliższe kilkadziesiąt lat :P a ile kasy na tym się zaoszczędza, to jest tylko moje zdanie ale w tym wypadku wychodzi taniej i po chuj tracić kilkanaście tysiaków na kompa co kilka lat skoro można kupić konsole i mieć wyjebane na coś takiego jak wymagania

Sam ma obecnie chujowego kompa ale doszedłem do wniosku ze kupie xboxa i mam wyjebane :P dla mnie wymagania to tylko kwestia ile zajmuje gra na dysku :P i niema gry która mi nie pójdzie :P
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Thoro
CytujBtw. zawsze możesz poczytać... i zaraz skończyć w połowie książki. jestem zbyt rozjebany emocjonalnie aby czytać cokolwiek dłuższego (kilkaset stron) regularnie i do tego w całości.
Spróbuj poczytać jakieś felietony albo reportaże. Plus jest taki, że jako że są to krótkie formy, zupełnie niezwiązane z resztą książki, to możesz sobie otworzyć na dowolnym fragmencie i poczytać. Nieraz potrafią tak wciągnąć, jak mało która powieść by dała radę. Polska ma wielu znakomitych reportażystów, poczynając chociażby od Kapuścińskiego czy Hugo-Badera. Hugo-Badera sobie niedawno wypożyczyłem, ale na razie nie ruszam bo czytam co innego, natomiast matka mówi że zajebiste:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117378/dzienniki-kolymskie

O Syberii, handluj z tym.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Koziek

Koziek

Użytkownicy
posty313
Propsy359
Nagrody
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Albo zbiory opowiadań. Dobrej klasyki francuskiej czy niemieckiej jest nieskończenie wiele.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytat: Żadna Głupia Spółgłoska
Cytat: ThoroCytujBtw. zawsze możesz poczytać... i zaraz skończyć w połowie książki. jestem zbyt rozjebany emocjonalnie aby czytać cokolwiek dłuższego (kilkaset stron) regularnie i do tego w całości.Spróbuj poczytać jakieś felietony albo reportaże. Plus jest taki, że jako że są to krótkie formy, zupełnie niezwiązane z resztą książki, to możesz sobie otworzyć na dowolnym fragmencie i poczytać. Nieraz potrafią tak wciągnąć, jak mało która powieść by dała radę. Polska ma wielu znakomitych reportażystów, poczynając chociażby od Kapuścińskiego czy Hugo-Badera. Hugo-Badera sobie niedawno wypożyczyłem, ale na razie nie ruszam bo czytam co innego, natomiast matka mówi że zajebiste:

http://lubimyczytac.pl/ksiazka/117378/dzienniki-kolymskie

O Syberii, handluj z tym.

Ty kurwo niebieska! Badera znam i szanuje. Miałem nawet zajebisty audiobook "białej gorączki" i nawet tego nie udało mi się skończyć słuchać mimo, że te historie są najlepsze. Swoją drogą jak chcesz badera to polecam ci zacząć od tej książki, bo jest po prostu ciekawa od samego początku. Nie wiem jak na końcu, bo nie doczytałem :ok:

Ogólnie mam w domu w chuj prawilnej polskiej literatury; Hłasko, Grzesiuk, Gan-Ganowicz ale nie mam nawyków i przez to mi sie nie chce.
 

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
No to wyrób nawyk. Ja też nie mam nawyków i sprawia mi to kłopot, bo bym chciał czytać. Ostatnio próbuję Piekarę i przebyłem już 100 stron, a i tak wciąż nic się nie wydarzyło.
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry