Dota 2 4890 21

O temacie

Autor Ali G

Zaczęty 24.07.2013 roku

Wyświetleń 4890

Odpowiedzi 21

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

Ali G

Dota 2
2013-07-24, 13:30(Ostatnia zmiana: 2013-07-24, 18:22)
Czy ktoś kto posiada Dote 2 byłby chętny na wspólną gre? Obecnie grają Adanos, Kereth, Gothic1210 no i ja, więc jest prawie jeden team. Jakby zebrało się więcej osób można by było grać wyłącznie między sobą.

Więc jak ktoś wyraża chęć niech poda link do profilu na steamie, swój nick i poprzedników w ramce.

http://steamcommunity.com/profiles/76561198022169208

[ramka]Ali G[/ramka]

Mark56

Mark56

Moderator
som veľký magič
posty1632
Propsy1846
ProfesjaAnimator
  • Moderator
  • som veľký magič

Mark56
Moderator

Dota 2
#1 2013-07-24, 18:12(Ostatnia zmiana: 2013-07-24, 18:13)
[ramka]Carnage[/ramka]http://steamcommunity.com/profiles/76561198061801089/
 


Komuchpl

Komuchpl

Użytkownicy
Co? Ja?
posty146
Propsy130
ProfesjaGrafik 3D
  • Użytkownicy
  • Co? Ja?
[...]Obecnie grają Adanos, Kereth, Gothic1210 no i ja[...]

Ale jakbyś poszperał w tym dziale to byś na ósmej stronie (na dzień dzisiejszy) znalazł mój post nt. doty i wiedział, że i ja gram.
http://steamcommunity.com/id/komuchpl
 

gothic1210
  • Gość
No dobra. Wczoraj przegraliśmy, ale dzisiaj nas pomściłem i udowodniłem, że nie jestem nooobem (przynajmniej, aż tak bardzo :D ).  I pierwszy raz udało mi się wbić 25 level. :D


 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Ładnie, oprócz Luny mieli mocny team :ok:

Ktoś chętny wieczorem na meczyk, może dwa? Mile widziany full premade, bo ruski, którzy mają swój serwer są znajdywani wszędzie(no może nie w Afryce Płd, bo tam nie szukam :D ) i zazwyczaj opuszczają gry, albo są totalnymi noobami, co chyba jest u nich standardem. Adanos tego doświadczył i raczej może potwierdzić :D

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Pardonsik, że odkopuje. Może to i lepiej. Gothic, filozofią nie jest zdobyć 25 lvl'a Drowem. :D

W każdym razie, też grywam, ale widzę że Ali mnie już wymienił. Czasem gram w pre-made'ach Aliego to tylko dostaje większej kurwicy, a on ma ubaw z mego "wymiatania". :D
 
Комиссар RBT

gothic1210
  • Gość
Rany, jak ja dawno nie grałem :/ Muszę nadrobić. 
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Cytuj
W każdym razie, też grywam, ale widzę że Ali mnie już wymienił. Czasem gram w pre-made'ach Aliego to tylko dostaje większej kurwicy, a on ma ubaw z mego "wymiatania". 
Oj tam ze 2 razy(no bo z tym Banem nie mogłem się po prostu powstrzymać :lol2:) i nadal nie wiem co masz do moich premadów, Adanos i jego brat nawet dobrze już grają(i nawet nauczyłem ich składać poprawnie itemy :D, a Cola z tego co pamiętam zaliczył ultrakilla Razorem) więc nie wiem o co cie teraz miałaby strzelać kurwica :D Chyba, że nadal jesteśmy za ciency dla wielkiego KingoftheNorth'a xDD

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Nie do was pije z tą kurwicą, a do przeciwników i do siebie. I nie KingInTheNorth, teraz MasterTemplar. :D
 
Комиссар RBT

Kuken

Kuken

Użytkownicy
posty391
Propsy97
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jak cos, to chetnie zagram lvl 99 733 zwyciestwa :D
 http://steamcommunity.com/id/pg1337/
 

gothic1210
  • Gość
Kereth a 25 poziom Ancient Apparitionem wystarczy, aby zyskać twoje poparcie w obozie czy nie? 
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Tu nawet nie chodzi o wbity poziom tylko o "przydatność" dla teamu. Mogę mieć 16lvl a na przykład staty 6:2:10, a 25lvl siedząc tylko w lesie i w dodatku ginąć. Jak pokażesz mu screen z dodatnimi statami(ale nie drowką, sniperem i huskarem) to miejsce w obozie masz załatwione :lol2:

gothic1210
  • Gość
Kiedyś wystarczyło podbić Mordraga, a teraz jakieś staty. No cóż. Popracuję nad tym w weekend. 
 

Gruppenfuehrer Kereth

Gruppenfuehrer Kereth

Użytkownicy
New World Order, bitchez!
posty669
Propsy484
  • Zbanowany
  • New World Order, bitchez!
Wystarczy, że zaczniesz grać innymi postaciami a będzie ok. Granie jedną postacią to samobój, a już trochę przegrałeś. :D
 
Комиссар RBT

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.

Ali G

Dota 2
#14 2013-09-30, 22:12(Ostatnia zmiana: 2013-09-30, 22:23)
Najlepiej brać losowe postacie i nie martwić się, że noobisz. Nikt nie był prosem od zawsze(pewnie nawet Kereth nie był, przepraszam MasterTemplar  ;p), a tak poznasz sporo postaci i na przyszłość będziesz bardziej elastyczny, a i wiedza się przyda(np. będziesz wiedział co po jakiej postaci się możesz spodziewać, gdy będzie przeciwko Tobie na linii).

Potem się już nauczysz mniej więcej co kogo kontruje, dostrzeżesz absurd brania 5 carry i docenisz role dobrego supporta, to dopiero jest prawdziwa gra :lol2:

Sawik

Sawik

Użytkownicy
Rebel
posty4772
Propsy3197
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Rebel
New player here. 
 
Życzę wam seksu analnego po stronie biernej.
Dropbox +500 mb na start
LowPoly
Wykonanie modelu niskopoligonowego to sztuka kompromisu. Nie jest to jedynie uproszczenie modelu wysokopoligonowego, ale głęboka modyfikacja oraz podejmowanie decyzji często zmieniających wygląd pierwotny obiektu, tak by przy najmniejszej ilości trójkątów uzyskać jak najwierniej odwzorowany kształt oryginału. Nie można też zapomnieć o tym iż musi nadal wyglądać przekonywająco i tak balansować by uzyskać efekt optymalny.

Podstawowym założeniem jest, że model nie powinien mieć zbędnych, niewidocznych dla gracza detali włączonych w geometrie. Większość obiektów jakie znajdują się w grze powinna prezentować się najlepiej z odległości około 3-5 metrów. Wszelkie detale, które zanikają, wydają się płaskie lub zlewają się z bryłą modelu należy uznać za zbędne i pozostawić je na normal mapie.

Fakt, iż gracz będzie w stanie podejść bliżej do obiektu i zobaczyć go z mniejszej niż 3m odległości nie powinno stanowić większego problemu, gdyż większą rolę odgrywają wtedy tekstury oraz dodatkowy detal zależny od materiału obiektu. To właśnie kompromis między wydajnością, a szczegółowością otoczenia.

Detal, którego nie widać z 3-5 metrów nie powinnien istnieć w geometrii modelu.
Krawędzie znajdujące się blisko siebie, które zlewają się z większej odległości należy uprościć do wspólnej płaszczyzny

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
W Twoim przypadku radzę obejrzeć kilka meczy na yt i przejrzeć fora. Taka mała porcyjka ode mnie
http://www.dotafire.com/
http://www.youtube.com/channel/UCZsM8MOy0VC9blj_wBkbo-g
http://www.youtube.com/channel/UCD8mFq0NbEIKZFIwEU50XXQ


Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
To dlaczego sam tego nie umieści? :lol:

gothic1210
  • Gość
Nie wiem. Obiecałem, że ci podeślę na PW, ale tu było szybciej. Adanos też ostatnio cięty na rusków to może jemu też się przyda. Mnie dzisiaj Chinole napadły, ale pozgłaszałem także luz :D
 

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
A co zapomniał już jaki mam nick?:huh:

Ali G

Ali G

Użytkownicy
Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
posty682
Propsy727
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Nie odmawia się, kiedy pieniądz woła.
Musiałem czekać aż 1200h na tego pierwszego rampage'a, no ale wreszcie jest :D


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry