[G2NK] Dolina 18679 35

O temacie

Autor Warka

Zaczęty 21.04.2013 roku

Wyświetleń 18679

Odpowiedzi 35

gothic1210
  • Gość
Ukończyłem moda. Najlepszy element - szukanie skrzyń z ekwipunkiem, najgorszy - zakończenie  :lol2:  Ogólnie moda oceniam na plus.
 

Ponury Żniwiarz

Ponury Żniwiarz

Użytkownicy
♠ 6661 ♠
posty34
Propsy8
ProfesjaConcept Artist
  • Użytkownicy
  • ♠ 6661 ♠

Ponury Żniwiarz

Dolina (G2NK)
#21 2013-04-30, 21:30(Ostatnia zmiana: 2013-04-30, 21:41)
Całkiem ciekawy mod, może niezbyt zaawansowany ale też nie najgorszy. Pracuj dalej, a będzie coraz lepiej.
Za tego moda i na poczet następnych daruję propsa.
Sam chętnie bym Ci pomógł ale raz, widzę że masz trochę chętnych, dwa że jestem już nieco zajęty pomagając przy innej modyfikacji (na razie tajemnica której, powiem że jest zgłoszona na tym forum)
Mimo wszystko życzę powodzenia i czekam na następny projekt.
 

Warka

Warka

Użytkownicy
COM BEK !!!
posty476
Propsy209
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • COM BEK !!!
jeśli będe potrzebował pomocy to będe pisał na ofertach pracy i pomocy, narazie mam garstkę ludzi którzy mi wystarczają :P
 

Garret

Garret

Użytkownicy
posty143
Propsy32
Profesjabrak
  • Użytkownicy
1 maja wolne, także walnąłem sobie tego moda na odprężenie i nie zawiodłem się. Mroczne Tajemnice to to nie jest ale 6/10 zasłużone.
Z plusów na pewno warto wymienić dubbing (kilka głosów słabych ale reszta na naprawdę dobrym poziomie). Same misje choć dość sztampowe wypełniało się przyjemnie. Niestety mod ma jedną irytującą mnie wadę - brak muzyki w tle... Brakowało także choć jednego nauczyciela zamiast którego dałeś napoje magiczne (szkoda, że nie ma mikstur zręczności, przez co nie mogłem użyć wgl łuku, który dostałem za ukończenie ktorejś misji). Nie rozumiem także po co w tych skrzyniach tyle złota skoro nie można go nigdzie wydać. Fabuła także bez rewelacji ale ogólnie jak na pierwszą modyfikację jest nieźle - czekam na następną produkcję :)
 

Niebieskooki

Niebieskooki

Użytkownicy
posty276
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Modzik baaardzo przyjemny jak dla mnie. Szkoda ze zakonczenie takie .. hm ... wlasnie nie ma zakonczenia, otot twoj luk i bah wywala do glownego menu :)  Moglo byc chociaż " Dzieki za gre : Tworca " :)  ale coz :D  krotki, przyjemny, prosty, i na wolną chwilkę.

Co do świata, bardzo fajny, ale zauwazyłem coś co mnie troszkę zdenerwowało :)  A mianowicie zakręty :)  a raczej brak zakrętów scieżek :)  Następnym razem dopracuj
 

Kyniu

Kyniu

Użytkownicy
posty112
Propsy8
  • Użytkownicy
@Niebieskooki
Autor moda pisał na początku, że miał z tym problem. Że miał po tym dialogu być filmik z creditsami i dopiero wywalać do menu głównego.
 

vebioS #.

vebioS #.

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Również przeszedłem moda i szczerze mówiąc jest dobry. Przyjemnie się w niego grało i pewnie jak dla każdego zakończenie dziwne:). Miałem taki problem z pewnym zadaniem a dokładnie z piwem, znalazłem tę paczkę, ale myślałem, że to nie to, ponieważ po przyjściu do Jacka nie miałem żadnych dialogów, dopiero potem zorientowałem się, że musimy iść do Rayana. Ogółem mod naprawdę przyjemny, pozdrawiam.
 
Best in the World ~ Punk.

MrocznyPaladyn

MrocznyPaladyn

Użytkownicy
posty47
Propsy12
  • Użytkownicy
Modzik swieci prostotą wykonania ale ja własnie takie coś lubie. Powodzenia w dalszej pracy:p
 

Korek

Korek

Użytkownicy
posty549
Propsy230
  • Użytkownicy
Dobry mod. Bez mega zapowiedzi. Nieduży, ale dopracowany. Dodatkowo jest dubbing. Jedynie zakończenie jest... dziwne, ale lepsze takie, niż żadne.

Jeśli nie macie co zrobić z godziną wolnego czasu, to polecam zagrać.
 

MhrocznyCzlek

MhrocznyCzlek

Użytkownicy
posty31
Propsy10
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
No to ja też dorzucę swoje 5 groszy.
Zacznę od tej mniej przyjemnej strony...

1. Dubbing. Fajnie, że jest i jest całkiem nieźle zrobiony, no ale faktem jest, że jest za cichy.
2. Sam świat. Niezły, ale taki Minecraft. Kanciasty bardzo.
3. Mega szybki rozwój postaci. Jeju, jak to dziwnie. Nie możesz pokonać Ścierwojada a 10 minut później zabijasz dwa Cieniostwory na raz.

No to tyle złego z mojej perspektywy. Teraz plusy moda. ;)
W "Doline" gra się bardzo przyjemnie. Mimo swojej kaniastej budowy, świat jest dość ładnie zrobiony. Bez większego partactwa, modzik dobry, gdy się wieczorem nudzę. Bardzo dobra robota i ode mnie za to leci propsik. Ogólnie to bardzo mi się podoba, czekam na więcej z twojej strony. :)  8 dni roboty? No to trzeba Ci przyznać, że 8 dni bardzo dobrej roboty. :)  Moja ocena moda to zasłużone 8/10 ;)
 
The fireshow team:
https://www.facebook.com/pages/Drakar/403319873057139?fref=ts

//edit.Aztek - większą sygnę trzeba było sobie wrzucić. 1000x1000 to chyba nowy rekord

Jastrzab

Jastrzab

Użytkownicy
posty197
Propsy39
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Bardzo przyjemny mod, krótki ale jednak fajnie się w niego gra. Zgadzam się z poprzednikiem jeśli chodzi o dubbing i ten mega szybki rozwój postaci. Świat ładny, dopracowany. Największy minus (nie wiem jak u innych ale u mnie) to brak muzyki w tle. Same dźwięki, brak muzyki podczas exploringu :((( to była taka mega pustka którą wypadałoby wypełnić, ale może to tylko u mnie to występuje.
Props oczywiście, dobra robota :)
 
CPU: Intel Core i7 8700k
RAM: G.Skill Ripjaws 16GB 3000MHz CL15
GPU: MSI GTX 1060 6GB
Mobas: MSI Z370 Gaming Pro Carbon

Sryncu

Sryncu

Użytkownicy
posty90
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam. Mam prośbę mógłby mi ktoś podesłać tego moda, albo podać link do download bo stary wygasł.
Tak sobie przeglądam forum w poszukiwaniu krótkich modów i ten przykuł moją uwagę, ale niestety nie mam go jak pobrać.
 

modyfikator123

modyfikator123

Użytkownicy
posty59
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
No racja, jakbyktoś był skłonny umieścić nowy link do downloadu byłbym wdzięczny
 

Nosalduhr

Nosalduhr

Użytkownicy
posty6
Propsy8
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś jeszcze w ogóle ma tego moda?   
 
I never asked for this.

verox

verox

Użytkownicy
posty12
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam Państwa ma ktoś może działający link
 

Rodrigues

Rodrigues

Użytkownicy
posty3
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry