Wiedźmin 3: Dziki Gorn 542071 1986

O temacie

Autor Drock

Zaczęty 5.02.2013 roku

Wyświetleń 542071

Odpowiedzi 1986

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders

Fabio
The Modders

Wiedźmin 3: Dziki Gorn
#1980 2021-05-05, 20:15(Ostatnia zmiana: 2021-05-05, 20:25)
Przestałbyś się w końcu kompromitować. Nie będę nawet komentował tych bzdur co napisałeś, ale fajnie popatrzeć jak dupcia piecze. :)

Jeśli kogoś piecze, to tylko autora na krytykę, która jest konstruktywna. Nie jestem fanem modyfikacji graficznych przez fanów i nigdy nie będę. Te wszystkie "ultrarealistyczne mody w 8K" to przejaskrawione gówno, to nie dla mnie.

W twoim przypadku to zwykły remaster, który przypomina bardziej wyostrzenie tekstur. Dodam, że nie interesuje mnie za bardzo wersja komputerowa, bo dodawanie takiego fanowskiego moda na PC'ty jest trochę bezsensem. Nie chcę jako użytkownik konsoli, posiadacz gry, którą kupiłem, mieć w aktualizacji coś, co stworzył fan i nie wnosi to praktycznie żadnej różnicy <-- ale reszta poprawek, jeśli mają w planach jest spoko, bo wydajnościowo Novigrad to dalej padaka, ale to już wina chujowej optymalizacji, redzi chyba po prostu nie potrafią w konsole.

Poczytaj Halk komentarze ludzi, którzy mają takie samo zdanie. Wiem, że Youtube nie odzwierciedla dokładnego stanu rzeczy, widziałem twój mod w akcji u znajomego na kompie (pół roku temu, żeby nie było, że odnoszę się do nowszych wersji), bo jemu się akurat podoba - ja nic do niego nie mam, ale różnica jest mikroskopijna. I jeśli twierdzisz inaczej, to jak uważasz.  :D

PS. Z tą ogromną różnicą to bym nie przesadzał, to już trochę stara gra.

PS2. Obczaj sobie Halk ten Mass Effect: Legendary Edition. Tam według mnie fajnie widać różnicę, tutaj niestety nie mam takiego wrażenia.

Splash

Splash

Moderator
posty4207
Propsy3403
ProfesjaNierób
  • Moderator

Splash
Moderator

Wiedźmin 3: Dziki Gorn
#1981 2021-05-05, 20:49(Ostatnia zmiana: 2021-05-05, 20:55)
Cytuj
Jeśli kogoś piecze, to tylko autora na krytykę, która jest konstruktywna. Nie jestem fanem modyfikacji graficznych przez fanów i nigdy nie będę. Te wszystkie "ultrarealistyczne mody w 8K" to przejaskrawione gówno, to nie dla mnie.
Mam wrażenie, że twoje podejście do czegokolwiek można skwitować tak: Po co żyć skoro i tak umrzesz?

Cytuj
PS2. Obczaj sobie Halk ten Mass Effect: Legendary Edition. Tam według mnie fajnie widać różnicę, tutaj niestety nie mam takiego wrażenia.
Tam przede wszystkim różnicę robi zmiana API renderującego z DirectX 9 na DirectX 11. Bez tego tekstury nie prezentowałyby się tak dobrze. I na odwrót. Masz od groma modyfikacji, które modyfikują oświetlenie, do tego ReShade'y. W dodatku Boris Vorontsov pracuje nad ENB dla Wiedźmina 3. Każdy sobie może zmienić grę w taki sposób jaki sobie chce. Ty natomiast w typowym dla siebie stylu powiesz "a na co?" "a po co?" "zbędny bajer" "przekombinowane". To już nawet nie jest krytyka, tylko typowe dla ciebie jęczenie, bo tobie nie da się dogodzić. Albo po twojemu, albo wcale. Wręcz januszowate podejście do życia. Po co iść do kina, skoro w telewizji albo na komputerze będzie można obejrzeć? Po co iść ze znajomymi do Maca, skoro w zamrażarce masz kilogram pierogów?
 
Nie zajmuję się multiplayerami do Gothica. Przestańcie zawracać mi tym głowę...
Ps. Siemekk ma downa i śpi w pufie

Halk_Hogan_PL

Halk_Hogan_PL

Użytkownicy
Halkster
posty916
Propsy890
ProfesjaGrafik 2D
  • Użytkownicy
  • Halkster
Oj Fabio Fabio, czuć jak piecze, musisz się z tym pogodzić niestety. Co do Twoich wypocin... wciąż nie widzę sensu aby Ci tłumaczyć co i jak, bo i tak nie zrozumiesz i będziesz stał przy swoim. W ogóle niezła konstruktywna krytyka. XD
Najlepiej będzie jak po prostu zakończymy ten temat.
 

Fabio

Fabio

The Modders
posty3466
Propsy2150
ProfesjaSkrypter
  • The Modders
To są właśnie modyfikacje, które jednemu się podobają, a drugiemu nie. Mi się nie podobają. Nie mam nic do oficjalnych fixów od twórców, ale niektóre to padaka np. ta nowa wersja Mafii 2, która właśnie wygląda jak taki fix od fana. Dlatego, jeśli faktycznie coś takiego ma wejść, to fajnie jakby było opcjonalne.

@Halk_Hogan_PL nie, po prostu nie podoba mi się twoja modyfikacja, krytykę uważam za jak najbardziej konstruktywną. Napisałem dlaczego mi się nie podoba. Ty natomiast masz problem z jej przyjęciem. Dla mnie temat skończony.

Tizgar

Tizgar

Użytkownicy
Marian "Menda" Pazdzioch
posty4625
Propsy1116
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
  • Marian "Menda" Pazdzioch
Jak dadzą do konsolowy wersji to świat się nie zawali to nie pakiet wszystkich modów, nie mniej w chuj dobra robota i  propsy dla Halkstera miałem przyjemność kiedyś moda ograć i świetnie ze  znalazł się ktoś kto  poprawił te niedoróbki w kwestii graficznej

A Fabio to ignorować, jak zawsze nic nie wiem ale się wypowiem standard to jest u niego.
 
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat, i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić.
Przyjaciół miej blisko, ale wrogów jeszcze bliżej.
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
I was dreaming, about gold.
Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo.
Prawda objawiona: Umiesz liczyć ? licz na siebie, twoje szczęście innych jebie.

Paradoxal

Paradoxal

Użytkownicy
posty617
Propsy978
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Halk Hogan zaprezentował nową wersję modyfikacji zatytułowanej The Witcher 3 HD Reworked Project NextGen, która może zapewnić graczom wyjątkową oprawę w trzeciej przygodzie Geralta stworzonej przez CD Projekt RED. Twórca potwierdził, że studio skontaktowało się z nim i wydaje się prawdopodobne, że jego praca zostanie wykorzystana w next-genowej wersji gry.
Propsy za akcje. Fajnie że dostrzegają moderów (nie to co pewne studio z niemiec  :lol2:) i dobrze, że ciągle progresujesz ale( no offense) mam nadzieje, że jedynie wspomożesz ich w tym next genie aniżeli wykorzystają całą twoją prace i zapakują to jako "swój" produkt

Luknąłem troche ten podrzucony film i imo jest spoko czuć różnice w detalach ale odnosze wrażenie, że czasami błędnie interpretujesz niektóre materiały np.

a tutaj raczej regres niestety jeżeli chodzi o ogólny odbiór

 

Cragann

Cragann

Użytkownicy
posty766
Propsy602
Profesjabrak
  • Użytkownicy
HalkHornGuy
Ogólnie spoko, czasem kolorystyka twoich tekstur jest inna niż tych bazowych, najczęściej jaśniejsza. Mocniejsze i żywe kolory jak w oryginale wyglądają lepiej na ekranie.
Krytyka z wyżej też zasadna ale i tak wiem że masz to w dupie bo zawsze byłeś zarozumiały.

Dobrze że to robisz, rób dalej.

Czekam na wersję z texturami z Gothica.
 


0 użytkowników i 2 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry