Dark Saga PL 734417 2101

O temacie

Autor Baggio

Zaczęty 26.11.2012 roku

Wyświetleń 734417

Odpowiedzi 2101

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
http://www.sendspace.pl/file/8e449c7ff33333f696dbed6

Link do zapisu z ukończonymi misjami w całej kopalni oprócz listu paladyna.
 

Alaster

Alaster

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy
Bardzo dziękuje za Sava kolego ! Pozdrawiam !
 

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy
Jak wykonać zadanie nieznajoma?
 

Orzeszek

Orzeszek

Użytkownicy
posty110
Propsy64
  • Użytkownicy

Orzeszek

Dark Saga PL
#23 2012-11-28, 15:30(Ostatnia zmiana: 2012-11-28, 15:31)
Miałem zamiar już Cię odesłać do solucji ale pobieżnie rzuciłem okiem i nie znalazłem go toteż w dzienniku masz napisane kogo musisz znaleźć, znajduje się on niedaleko obozu pirata Alego (to ten który prosi nas o przyniesienie kul armatnich i rozsadzi zawalony tunel) jeśli stoisz na wprost wejścia do namoitu udaj się na prawo ( jak już tam będziesz to zrozumiesz) gadasz z odpowiednim bn'em po rozmowie wracasz do jaskini gdzie rozmawiałeś z duchem podnosisz dziennik i zadanie się kończy (jaskinia to ta sama w której był cieniostwór z misji od Tarsa). Ja mam natomiast inne pytanie jak otworzyć drugie kraty w ruinach tego zamku, już jedno zielone światło powędrowało na swoje miejsce, udało mi się nawet odblokowć drugie tyle że powędrowało na to samo miesjce co pierwsze i nie wiem czy mam próbować dalej bawić się w dźwignie czy z rozwojem fabuły się otworzą
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Dark Saga PL
#24 2012-11-28, 15:32(Ostatnia zmiana: 2012-11-28, 15:33)
Miałem zamiar już Cię odesłać do solucji ale pobieżnie rzuciłem okiem i nie znalazłem go toteż w dzienniku masz napisane kogo musisz znaleźć, znajduje się on niedaleko obozu pirata Alego (to ten który prosi nas o przyniesienie kul armatnich i rozsadzi zawalony tunel) jeśli stoisz na wprost wejścia do namoitu udaj się na prawo ( jak już tam będziesz to zrozumiesz) gadasz z odpowiednim bn#msg1061728em po rozmowie wracasz do jaskini gdzie rozmawiałeś z duchem podnosisz dziennik i zadanie się kończy (jaskinia to ta sama w której był cieniostwór z misji od Tarsa). Ja mam natomiast inne pytanie jak otworzyć drugie kraty w ruinach tego zamku, już jedno zielone światło powędrowało na swoje miejsce, udało mi się nawet odblokowć drugie tyle że powędrowało na to samo miesjce co pierwsze i nie wiem czy mam próbować dalej bawić się w dźwignie czy z rozwojem fabuły się otworzą
strzelasz z łuku lub kuszy(raz lub dwa wystarczyć powinno) w zielone światło w 1. budynku, ono leci, gdzie powinno, i w nie wchodzisz, potem przekręcasz kołowrót i wchodzisz w poświatę

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Tituf

Dark Saga PL
#25 2012-11-28, 16:32(Ostatnia zmiana: 2012-11-29, 17:00)
mam problem/bug z areną orków-pokonałem dwóch zawodników,potem Vaka ale nie mam zapisu do dziennika,a ork przed areną zaprasza jutro...czy to zadanie jest niezbędne do ukończenia?

chwilowo poszło dalej-Vak nie chciał gadać bo go sprzedałem w aferze z jedzeniem (Tępak)ale dostał z czaru zapomnienia + parę wczytań save i zaskoczyło

teraz mam zamkniętą bramę paladynów - mam nadzieję że to zgodnie z fabułą
racja-wszystko odnośnie BRAM i KRAT w konsoli...ale do paladynów jakoś można jeszcze wskoczyć...

xendix

xendix

Użytkownicy
posty497
Propsy98
ProfesjaTester
  • Użytkownicy

xendix

Dark Saga PL
#26 2012-11-28, 16:39(Ostatnia zmiana: 2012-11-28, 16:39)
jak wykraść tabliczki dowódcom?
 

Tituf

Tituf

Użytkownicy
posty1481
Propsy813
Profesjabrak
  • Użytkownicy
jak wykraść tabliczki dowódcom?

zręczność na 50 plus kradzież kieszonkowa

koksikmajor

koksikmajor

Użytkownicy
posty692
Propsy89
  • Użytkownicy
mam teraz taki problem, obóz orków został podbity, dostaliśmy od doriana misję o jakimś pustelniku, mamy z tym zwrócić się do harta, ale szukałem go po całym obozie i go nie znalazłem, wie ktoś gdzie on jest?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
mam teraz taki problem, obóz orków został podbity, dostaliśmy od doriana misję o jakimś pustelniku, mamy z tym zwrócić się do harta, ale szukałem go po całym obozie i go nie znalazłem, wie ktoś gdzie on jest?
powinien być przy wyjściu z obozu jak się idzie w stronę świątyni czaszki...w kopalni orków też jest bitwa, tam mógłby być Hart

HellVard

HellVard

Użytkownicy
posty520
Propsy91
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Nie mogę zrobić misji z paladynem Gromem w tej przeklętej świątyni. Przed rozpoczęciem rozmowy jest otwarta, ale zaraz po zakończeniu się zamyka. Grom biega w kółko, a ja nie wiem, co robić  oO

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy

Pawciow

Dark Saga PL
#31 2012-11-28, 23:12(Ostatnia zmiana: 2012-11-28, 23:12)
Nie mogę zrobić misji z paladynem Gromem w tej przeklętej świątyni. Przed rozpoczęciem rozmowy jest otwarta, ale zaraz po zakończeniu się zamyka. Grom biega w kółko, a ja nie wiem, co robić  oO
czy czytałeś instrukcje dołączone do polonizacji? użyj konsoli

Tablecloth

Tablecloth

Użytkownicy
posty71
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam problem.Na wyspie bandytów tuż po zabiciu węża błotnego gra się zawiesza :/ Wie ktoś jak to naprawić ?
 

tyson90

tyson90

DreamVader
posty389
Propsy143
ProfesjaTłumacz
  • DreamVader

tyson90
DreamVader

Dark Saga PL
#33 2012-11-28, 23:57(Ostatnia zmiana: 2012-11-28, 23:58)
Witam, czy istnieje możliwość dostać się w sztolni do pomieszczenia, które jest za kratą?
Problem masz opisany w FAQ. Odnotowuję Twój nick i następnym razem zgłaszam post.


kto może nauczyć siły w kopalni?
Tutaj to samo. Ludzie: czytajcie FAQ!


A teraz moje pytanie jak przełaczyć okno statystyk. Czasami widzę okno z umiejętnością walki orężem a czasami okno z pozostałymi umiejętnościami ? Sa na to konkretne przyciski ?
Znalazłem również dziennik Garda w oknie ekwipunku pisze, że ma dwie strony. Jak wyświetlić drugą ?
To masz opisane w instrukcji - może byś łaskawie zajrzał?
Tego typu posty też będę zgłaszał. Sterowanie jest opisane w instrukcji. Jak czegoś nie umiemy, to szukamy. Dopiero jeśli nie znajdziemy, zwracamy się o pomoc.
Zanotowuję Twój nick. Następny tego typu post zgłaszam bez litości.


tak, pradawna wiedza to coś niedokończonego prawdopodobnie
Najpewniej tak jest.


Pytanie:
:D  Co zrobiłem nie tak?
Odpowiedź:
zaatakowałem go bez uprzedzenia :p
Moglibyście tak wszyscy sobie odpowiadać na własne pytania :)  Lżej dla mnie.


panowie mam ogromny problem :/ wykonalem wszystkie zadania poza tym z niewolnikami ktorych musze znalezc , nie ma ich nigdzie a jak ogladalem wideo-poradnik to tam leza w tym miejscu co otrzymalem zadanie martwi niewolnicy ,u mnie oni stoja sobie o.o a poza tym nie ma ich nigdzie ;/ raczej nie da sie nic z tym zrobic takze bardzo bym kogos prosil o save przed bezposrednim wyjsciem z kopalni ... nie mam sily juz zaczynac od poczatku :/
Na szczęście ktoś udostępnił już sejwa, więc z niego korzystajcie. Korzystajcie wszyscy, którzy mają ten problem, bo moje rozwiązanie jest raczej gorsze (szczegóły prywatnie).


teraz mam zamkniętą bramę paladynów - mam nadzieję że to zgodnie z fabułą
Tak nie powinno być, ale jest często (to jest bug). Poczytaj instrukcję dołączoną do spolszczenia, a odpowiedź sama Ci się trafi.


wie ktoś gdzie on jest? [Hart - dop. tyson90]
Hart jest na drugim poziomie kopalni koło platformy, którą zjeżdżałeś na początku gry w dół.


Mam problem.Na wyspie bandytów tuż po zabiciu węża błotnego gra się zawiesza :/ Wie ktoś jak to naprawić ?
To proste: nie zabijaj go. Omiń, pozabijaj inne stwory, zapisz grę, wczytaj. Potem spróbuj wrócić do tamtego węża - bug powinien ustąpić.
 
Start | News | FAQ | Solucja | Poradnik | Download | Final Song | MP3

-Dlaczego kucharze faceci są lepsi od kobiet?
-Bo żeby zrobić prawdziwy żurek, trzeba mieć jaja.

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Witam,
mod jest świetny, spolszczenie również znakomicie wykonane (choć zauważyłem drobne literówki w dzienniku kapitana Garda - czy jakoś tak )
Ale mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - Uwaga, możliwe ułatwienie gry.
Spoiler
Czy jest jakiś ogranicznik co do zdobywania siły/zręczności w kapliczce innosa? Bo jeśli nie ma, to cóż, szkolimy się taniej i bez zużywania pkt. nauki :naughty:  
Pozdrawiam
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Witam,
mod jest świetny, spolszczenie również znakomicie wykonane (choć zauważyłem drobne literówki w dzienniku kapitana Garda - czy jakoś tak )
Ale mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy - Uwaga, możliwe ułatwienie gry.
Spoiler
Czy jest jakiś ogranicznik co do zdobywania siły/zręczności w kapliczce innosa? Bo jeśli nie ma, to cóż, szkolimy się taniej i bez zużywania pkt. nauki :naughty:  
Pozdrawiam
podaj gdzie; tak na zdrowy rozum, myślisz że twórcy by aż tak ułatwili grę?

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Co do literowek, jesli o to chodzi,  to byly jakies na poczatku tego dziennika- dziennik znaleziony w jaskinii z "ognikami. Nie sprawdze teraz dokladnie, bo jestem w pracy.
Jesli chodzi o kapliczki, dla mnie tez byloby dziwne, jesli tworcy zrobili taki blad. Stad moje pytanie: czy jest jakis limit skorzystania i otrzymania statow z kapliczki, czy tez nie ma zadnego limitu procz przespania sie 24h?
 

Pawciow

Pawciow

Użytkownicy
posty533
Propsy70
ProfesjaTłumacz
  • Użytkownicy
Co do literowek, jesli o to chodzi,  to byly jakies na poczatku tego dziennika- dziennik znaleziony w jaskinii z "ognikami. Nie sprawdze teraz dokladnie, bo jestem w pracy.
Jesli chodzi o kapliczki, dla mnie tez byloby dziwne, jesli tworcy zrobili taki blad. Stad moje pytanie: czy jest jakis limit skorzystania i otrzymania statow z kapliczki, czy tez nie ma zadnego limitu procz przespania sie 24h?
odpowiedziałem Ci przecież :P może niedosłownie...ale trzeba spać owszem(bonusy do statystyk raz na dzień można otrzymać), ale otrzymywanie statów po jakimś czasie się kończy (tak jak w g2nk)

Furia

Furia

Użytkownicy
posty8
Propsy1
  • Użytkownicy
Heh, wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, dzieki :)  musze pozniej sprawdzic, ile mozna otrymac tego "bonusu"
 

Baggio

Baggio

Moderator działu
posty968
Propsy426
ProfesjaGracz
  • Moderator działu
Jeśli zauważycie jakieś literówki, itp. to je zapisujcie(w jakim dialogu; z kim) Jeśli wyjdzie patch do Dark Sagi 1.1 to także spolszczenie pod tą wersje będzie musiało zostać zrobione, to przy okazji zrobi się poprawki tych literówek. Możecie je podsyłać pod thedarksagapl@gmail.com.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry