Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2067795 7308

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2067795

Odpowiedzi 7308

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ok dzięki. Jeszcze mam pytanie czy w BQ można tak jak w podstawce porobić zadania dla SO/NO a dołączyc do bandytów? Czy wykonania questów zablokują mi drogę? No i jak dołączyć do bandy?

outlander

outlander

Moderator działu
posty390
Propsy203
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Jest to mocno ograniczone. Dopóki nie zostaniesz kopaczem/kretem to możesz robić co chcesz. Polecam dość często zapisywać grę, żeby uniknąć sytuacji, że się zablokujesz.

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy1
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ok dzięki za info. Nie no zapisywanie na 5 slotach minimum u mnie to podstawa.

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy16
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie konkretnie są róznice między Edycją Rozszerzoną 1.4.9 a Bandą Quentina? Na moddb w ogóle nie ma o tym informacji, tutaj też nie mogę znaleźć.

outlander

outlander

Moderator działu
posty390
Propsy203
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Żadne. To po prostu rebrand. W bandzie jest chyba dodatkowo dodana szybka podróż i jakieś drobne bugi poprawione.

Buber

Buber

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie. Jestem na " rozdrozu". Chce  zagrać wszystkimi trzema obozami. W tym celu zrobię save w konkretnym momencie. Ale wiadomo ze zanim to nastąpi trzeba nabić jak najwięcej możliwego doświadczenia.
Jak wygląda sprawa z dołączeniem do nowego obozu. Żeby się udało trzeba przynieść liste od Iana, ale zeby dostać się do kopalni trzeba zostać kopaczem,  co  zamyka drogę do nowego obozu... chyba że coś mnie ominęło?

EDIT, zwracam honor, przegapiłem Okyla :)

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty86
Propsy64
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Buber

Buber

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Buber

Buber

Użytkownicy
posty23
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy "mapa dla Radforda" działa, wystarczy mapa do starej kopalni czy potrzebuje konkretnej mapy? Bo nie chce jej przyjąć.
Ważniejsza sprawa, czy " bunt zbieraczy " musi spełnić określone warunki? muszę należec do NO? Pozdrawiam

0 użytkowników
Do góry