Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna 1454492 7112

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 1454492

Odpowiedzi 7112

QUkaerz

QUkaerz

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, pierwszy post. Mam problem z questem z zakupem magicznego ziela u Virana na obozie na bagnie, opcja zniknęła z okna dialogowego po tym jak wypełniłem misje oddania zwykłego ziela do CorCaloma, nie pomaga wczytanie gry.

outlander

outlander

Moderator działu
Osobnik
posty230
Propsy129
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Osobnik

outlander
Moderator działu

Gothic Edycja Rozszerzona - dyskusja ogólna
#7101 2020-03-20, 10:12(Ostatnia zmiana: 2020-03-20, 10:21)
Musiałeś ją wcześniej "wygadać" nie mając rudy i zniknęła. Niestety tylko kod insert ItFo_Plants_MagicHerb_01.

PS. na naszym discordzie udostępniam co jakiś czas changelogi z postępami. https://discord.gg/S9hFyY

QUkaerz

QUkaerz

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Musiałeś ją wcześniej "wygadać" nie mając rudy i zniknęła. Niestety tylko kod insert ItFo_Plants_MagicHerb_01.

PS. na naszym discordzie udostępniam co jakiś czas changelogi z postępami. https://discord.gg/S9hFyY

Dzięki Ci Panie!
W sumie o ten kod mi chodziło, bo już zrezygnowałem z innych opcji, szukałem go ale nie mogłem dojść do niego. Super, dzięki wielkie  :D

Edit@
NIestety zapro już nie działa.

I znalazłem kolejny bląd, jak wczytam gre w starej kopalni, to grafika w środku się gliczuje, znikają obiekty, cienie dziwnie skaczą i chyba zanikają tekstury w niektórych miejscach. Gram na dx11. Może ktoś coś? :D

outlander

outlander

Moderator działu
Osobnik
posty230
Propsy129
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Osobnik
Poprawiony link: https://discord.gg/g264HmH
Możecie wypisywać swoje propozycje co do całkowitej przeróbki zadania z poszukiwaniem alchemika. Chciałbym je napisać od nowa. Liczę na wasz odzew.

QUkaerz

QUkaerz

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
I znalazłem kolejny bląd, jak wczytam gre w starej kopalni, to grafika w środku się gliczuje, znikają obiekty, cienie dziwnie skaczą i chyba zanikają tekstury w niektórych miejscach. Gram na dx11. Może ktoś coś? :D

Witam. Z błędem z teksturami poradziłem sobie sam, wystarczy włączyć okienko zaawansowanych ustawień ctrl+F11 i włączyć i wyłączyć opcję AtmosphericScattering. To jakby miał ktoś podobny problem

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty323
Propsy61
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś podpowie gdzie są (albo za co) kusze wymagające tylko siłę? Wiemy, że są takie 4, z czego najsilniejsza u Gomeza, chodzi mi o pozostałe.

Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

QUkaerz

QUkaerz

Użytkownicy
posty4
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Ktoś wie czemu po zdobyciu kamienia ogniskującego w starej fortecy Gorn ciągle za mną chodzi??

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3841
Propsy768
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Musisz zabić trolla na dziedzińcu, jak w podstawce.

O DISCORDIA

Flanely

Flanely

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Mam pytanie. Jestem w 3 rozdziale jako Strażnik Swiatynny i nie mogę nauczyć się u nikogo siły i zręczności. Wyskakuje mi Masz za mało Rudy. Tak samo jest z walką mieczem. Mam 900 bryłek. Co się zwaliło w grze? Dzięki za odpowiedź

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty3841
Propsy768
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Spróbuj może wyrzucić rudę na ziemię, a potem ją podnieść.

O DISCORDIA

Flanely

Flanely

Użytkownicy
posty2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Spróbuj może wyrzucić rudę na ziemię, a potem ją podnieść.

Dziękuje pomogło :)

blackero

blackero

Użytkownicy
posty205
Propsy11
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Kiedy będzie nowa wersja?

krefs

krefs

Użytkownicy
posty1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cześć
Utknąłem w zadaniu "Szpieg na Bagnie", strażnik świątynny na dole kopalni mówi, bym porozmawiał gor na barem, ale u niego nie mam żadnej opcji rozmowy, strażnik świątynny sprzed kopalni mówi, żebym pogadał z Ianem, ale on twierdzi, że jestem bandytą i mi nie pomoże xD Co robić dalej ?

0 użytkowników
Do góry