Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623662 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623662

Odpowiedzi 7398

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Sorry za późną odpowiedź.

Jeśli chodzi o pracę nad modem to jego pierwsza wersja jest już prawie dokończona. Potem jeszcze testy i można wydać. W pierwszej wersji będzie 40 nowych zadań a my dodajemy właśnie questa nr 38 więc już blisko. Pozdrawiam.
 

Tunowy

Tunowy

Użytkownicy
posty1
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Czy taka dziwna szaro-brazowa tekstura pojawiajaca sie na ekranie przy otrzymywaniu obrazen( wielkosc jest mniej wiecej zalezna od ilosci otrzymanych obrazen) to bug czy feature? Niezaleznie czy tak ma byc czy nie, to jest sposob na pozbycie sie tego? Nei da sie prowadzic walk przez to, gdy na srodku ekranu pojawia sie obrazek, ktory zaslania wroga.
 

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Sorry za późną odpowiedź.

Jeśli chodzi o pracę nad modem to jego pierwsza wersja jest już prawie dokończona. Potem jeszcze testy i można wydać. W pierwszej wersji będzie 40 nowych zadań a my dodajemy właśnie questa nr 38 więc już blisko. Pozdrawiam.

Czy będą jakieś beta testy?
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Witam. Co potrzebuję zainstalować oprócz Gothic aby pograć w moda Banda Quentina? Dziękuje za informacje i pozdrawiam.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Warto pobrać syststem pack dla gothic 1. Poza nim, nic więcej nie potrzeba do szczęścia.
 

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Czyli pobrać systempacka, potem moda i tyle? Grę odpalam bez użycia GothicStartera?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Z tego co się orientuję to, żeby zainstalować system packa to musisz mieć wcześniej startera. Te dwie rzeczy są ze sobą powiązane.
 

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ok dzięki. Jeszcze mam pytanie czy w BQ można tak jak w podstawce porobić zadania dla SO/NO a dołączyc do bandytów? Czy wykonania questów zablokują mi drogę? No i jak dołączyć do bandy?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Jest to mocno ograniczone. Dopóki nie zostaniesz kopaczem/kretem to możesz robić co chcesz. Polecam dość często zapisywać grę, żeby uniknąć sytuacji, że się zablokujesz.
 

Truenamer

Truenamer

Użytkownicy
posty7
Propsy2
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Ok dzięki za info. Nie no zapisywanie na 5 slotach minimum u mnie to podstawa.
 

Opium

Opium

Użytkownicy
posty60
Propsy17
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Jakie konkretnie są róznice między Edycją Rozszerzoną 1.4.9 a Bandą Quentina? Na moddb w ogóle nie ma o tym informacji, tutaj też nie mogę znaleźć.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Żadne. To po prostu rebrand. W bandzie jest chyba dodatkowo dodana szybka podróż i jakieś drobne bugi poprawione.
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, mam pytanie. Jestem na " rozdrozu". Chce  zagrać wszystkimi trzema obozami. W tym celu zrobię save w konkretnym momencie. Ale wiadomo ze zanim to nastąpi trzeba nabić jak najwięcej możliwego doświadczenia.
Jak wygląda sprawa z dołączeniem do nowego obozu. Żeby się udało trzeba przynieść liste od Iana, ale zeby dostać się do kopalni trzeba zostać kopaczem,  co  zamyka drogę do nowego obozu... chyba że coś mnie ominęło?

EDIT, zwracam honor, przegapiłem Okyla :)
 

Vincent93

Vincent93

Użytkownicy
posty103
Propsy82
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
 

Buber

Buber

Użytkownicy
posty25
Propsy2
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Witam, czy "mapa dla Radforda" działa, wystarczy mapa do starej kopalni czy potrzebuje konkretnej mapy? Bo nie chce jej przyjąć.
Ważniejsza sprawa, czy " bunt zbieraczy " musi spełnić określone warunki? muszę należec do NO? Pozdrawiam

Edit. Ok, mapa musi być kupiona albo ukradziona, nie działają mapy z zadań itp
Bunt zbieraczy w innym rozdziale.
 

porfirion

porfirion

Użytkownicy
osiełek
posty89
Propsy36
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • osiełek
Czy ktoś może się orientuje (albo sam autor modyfikacji przypadkiem zajrzy):

czy w rozgrywce pojawiają się gdziekolwiek księgi "Prawdziwe alkohole"? - są 3 tomy i posiadając je, można stworzyć nalewki itp., ale nigdzie nie udało mi się samych ksiąg namierzyć. Czy po prostu ostatecznie nie zostały nigdzie umieszczone? (albo usunięte)
 
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


We internecie...

blackero

blackero

Użytkownicy
posty215
Propsy13
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
I co dalej z modem będzie patch'owany?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
A są jeszcze jakieś duże bugi? Chyba w miarę to chodzi, choć muszę przyznać, że nie jestem pewien  :F
Były próby przebudowy wątku bandytów, ale mnie to przerosło i odpuściłem. Chyba trzeba byłoby robić remaster całego moda, jeśli miałoby to być zrealizowane tak jak chcę.
Prędzej content moda połatam, bo mam tam kilka pomysłów. Póki co nic się oficjalnie ani nieoficjalnie nie dzieje w temacie. Musze magisterkę napisać.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry