Gothic: Banda Quentina - dyskusja ogólna 2623619 7398

O temacie

Autor

Zaczęty 16.09.2012 roku

Wyświetleń 2623619

Odpowiedzi 7398

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Jest wymagany maksymalny poziom alchemii
ludzie piszą róże rzeczy, starsze wersje było łatwiej oszukać. druga sprawa, że światyni śniacego jest dużo mikstur i żadna z nich nie została usunieta, więc okno statystyk przed walką ze śniącym nie oddaje aż tak bardzo stanu poziomu trudnosci z rozdziałów 1-5.
 

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czaje, dzięki za odpowiedzi
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

R.Loos

R.Loos

Użytkownicy
posty373
Propsy66
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Hej a kto/jak mi przekuje Uriziela na jednoręczną broń? Gadam z kowalami, żaden nie ma opcji dialogowych na ten temat, nawet Stone. O Huno nie wspomne bo on na mój widok spier... :D

A nie, on nie ucieka bo jest z Thorusem ale też nie jest w stanie mi pomóc :(

Dobra już wiem, ten nowy kowal w wieży koło Cavalorna
 
Pół litra na dwóch jest dobre kiedy jedna osoba nie pije

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Hej.

Dawno nie grałem w Gothic i chęć mnie naszła zagrac od nowa. A po zagraniu w ER, nigdy nie bede mógł już zagrać w vanilla, bo jest zbyt pusta.

Ale do rzeczy. Jak mówiłem, dawno nie grałem, a ostatnia wersja, w którą grałem to 1.4.91. Czy to nadal najnowsza?

Czy coś się dzieje z modem? Jakieś datki dla twórcy?

Sorry, ten dział jest troche zaniedbany.

Dzięki za odpowiedzi
 

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Właśnie chce ograć modyfikację na nowo '' bandyci quentina''. Gram na dx11 i mam jeden problem. Jak górnicy kopia rude to pojawia się na tym jakiś inny kilof. Czasami nawet po trzy kilofy wbite w rude. (nie można ich podnieść) wczytanie pomaga ale na krótko. Problem występuje też przy ostrzeniu broni. Czy to wina dx 11 czy modyfikacji?

Ps: po 5 latach twojej modyfikacji wciąż są literówki... Ja nie wiem i nie rozumiem tego jak można tyle byków narobić w pisaniu dialogów. Nic mnie tak nie denerwuje jak literówka w zdaniach. Nawet bugi, błędy, składnie itp przy tym to małe piwo. Ja na prawdę nie rozumiem tego... Na liczydle były te dialogi pisane ze jakieś literówki się wkradają?

Post połączony: 2020-04-22, 09:59
To samo zauważyłem przy gothic 3 quest pack. No nie ma zdania żeby jakiejś literówki nie było. Może ja tego nie rozumiem i dialogi są pisane na jakimś C++ w języku morsa
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Hej.

Dawno nie grałem w Gothic i chęć mnie naszła zagrac od nowa. A po zagraniu w ER, nigdy nie bede mógł już zagrać w vanilla, bo jest zbyt pusta.

Ale do rzeczy. Jak mówiłem, dawno nie grałem, a ostatnia wersja, w którą grałem to 1.4.91. Czy to nadal najnowsza?

Czy coś się dzieje z modem? Jakieś datki dla twórcy?

Sorry, ten dział jest troche zaniedbany.

Dzięki za odpowiedzi
Tutaj jest najnowsza https://www.moddb.com/mods/na29142/downloads/banda-quentina-wer-093-najnowsza

Mod jest aktualizowany do wersji 2.0 w związku z powstającym do niego dubbingiem. Zmiany obejmują przebudowę kilku najgorszych zadań, wątku bandytów na 4 rozdziale i poprawy balansu. Być może pojawi się też wstęp do Wolnej Kopalni i zadania z nim związane. Pojawi się również tryb fabularny będący odpowiednikiem bardzo niskiego poziomu trudności.
Co do datków możesz to zrobić tutaj

Dział zostanie "posprzątany" najpewniej jak już będzie nowa wersja.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Hej.

Dawno nie grałem w Gothic i chęć mnie naszła zagrac od nowa. A po zagraniu w ER, nigdy nie bede mógł już zagrać w vanilla, bo jest zbyt pusta.

Ale do rzeczy. Jak mówiłem, dawno nie grałem, a ostatnia wersja, w którą grałem to 1.4.91. Czy to nadal najnowsza?

Czy coś się dzieje z modem? Jakieś datki dla twórcy?

Sorry, ten dział jest troche zaniedbany.

Dzięki za odpowiedzi
Tutaj jest najnowsza https://www.moddb.com/mods/na29142/downloads/banda-quentina-wer-093-najnowsza

Mod jest aktualizowany do wersji 2.0 w związku z powstającym do niego dubbingiem. Zmiany obejmują przebudowę kilku najgorszych zadań, wątku bandytów na 4 rozdziale i poprawy balansu. Być może pojawi się też wstęp do Wolnej Kopalni i zadania z nim związane. Pojawi się również tryb fabularny będący odpowiednikiem bardzo niskiego poziomu trudności.
Co do datków możesz to zrobić tutaj

Dział zostanie "posprzątany" najpewniej jak już będzie nowa wersja.



A więc zagram sobie jeszcze raz w tę wersje, a potem jeszcze raz w 2.0.

Wysłałem stówę i wyśle więcej innym razem :)


Ps: po 5 latach twojej modyfikacji wciąż są literówki...

- Zaczyna się zdanie wielką literą.


Ja nie wiem i nie rozumiem tego jak można tyle byków narobić w pisaniu dialogów. Nic mnie tak nie denerwuje jak literówka w zdaniach.

- Przed "jak" stawiamy przecinek. x2


Nawet bugi, błędy, składnie itp przy tym to małe piwo.

- "Itp" to skrót, a więc wymaga kropki i przecinka przed. *"(...)składnie, itp. przy (...)".


Na liczydle były te dialogi pisane ze jakieś literówki się wkradają?

- "Że" na w sobie "ż". I stawia się przecinek przed.


To samo zauważyłem przy gothic 3 quest pack.

- Gothic to nazwa własna, a więc pisze się wielką literą. To samo z Quest Pack.


No nie ma zdania żeby jakiejś literówki nie było.

- Brakuje dwóch przecinków. Pozwolę Ci zadecydować, gdzie.


Może ja tego nie rozumiem i dialogi są pisane na jakimś C++ w języku morsa

- Po pierwsze, to język Morse'a. Po drugie, C++ to już jest język. Pisanie w języku Morse'a w języku C++ to nakładanie czapki na czapkę. Wiem, że chciałeś zabrzmieć mądrze, ale nie wyszło.


Spójrz w lustro zanim będziesz oceniać innych.  :facepalm:
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Super, bardzo dziękuję :)
A na Psimka nie zwracamy tu uwagi. Jest sfrustrowany, że nikogo na forum nie obchodzą jego kamery poustawiane w spacerze. Odreaguje sobie i zniknie, także nie warto :D
 

Avallachowy Psimek

Avallachowy Psimek

Użytkownicy
posty35
Propsy2
Profesjabrak
  • Zbanowany
Heniooo. Piszę z telefonu dlatego nie ma '' ż'' bo mi zwyczajnie się nie chce. Nie wytykam błędów pisanych na forum tylko w modyfikacji. Robiąc materiały filmowe staram się aby żadnego błędu nie było. Pisałem to już dawno. Moje uwagi dotyczą literówek w modyfikacji a nie literówek na forum. Na prawdę, jak ja coś robię to nie pozwolę sobie na żadną literówkę. Błędy takie jak '' zolc'' nie razi mnie tak jak' '' żółdć'' przy czym litery ''d' nie powinno tam być. Takich błędów w er było masa i wciąż są. Dlatego ja nie rozumiem tego, że to co jest pisane w modzie nie jest sprawdzane. Spójrz na to w moich filmach. Nie ma żadnej literówki. Owszem możesz mieć to w dupie, spoko. Mi tylko chodzi o literówki, które występują w jakichś pracach dla ludzi, a nie tutaj.
 

Henioo

Henioo

Użytkownicy
posty61
Propsy3
  • Użytkownicy
Jak działa bycie tragarzem dla Cyrusa?

Grałem z 4 razy w tego moda i nigdy nie pojąłem, jak to działa. Trzeba przyjsć o konkretnej godzinie?
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Tak, w godzinach od 16 do 17. Wtedy można odebrać dostawę.
 

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
To teraz ja mam pytanie. Jak mogę zostać magiem wody? Jestem obecnie szkodnikiem, świeżo po zabiciu królowej pełzaczy. Nie byłem jeszcze z jajami u Cor Kaloma, poleciałem od razu do NO, ale Cronos żadnego dialogu poza handlem i zwiększaniem many nie ma, a do reszty magów też się dostać nie mogę.

PS. Jarvis mówił, że mógłbym dołączyć do najemników, ale Lee w tej sprawie mówi, że się jeszcze nie nadaję.
 

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
Zanieś jaja i wróć do Lee, a potem pogadaj z Cronosem.
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Tak, w godzinach od 16 do 17. Wtedy można odebrać dostawę.
A można ją już oddać? Bo pamiętam, że nie było takiej możliwości xD
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

outlander

outlander

Moderator działu
posty452
Propsy224
ProfesjaReżyser
  • Moderator działu
mozliwe ze nie xD
 

Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czy do tej modyfikacji powstał wkońcu jakiś dubbing?
 

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • Nilfgaard
Nie, dubbing został niedawno zapowiedziany wraz z dodatkową/zmienioną/usuniętą zawartością.
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Delix

Delix

Użytkownicy
posty33
Propsy1
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Czyli muszę poczekać, oby ten projekt nie upadł
 

Jao

Jao

Użytkownicy
Jedyny w swoim rodzaju
posty4090
Propsy844
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Jedyny w swoim rodzaju
Właśnie sobie przypomniałem ważną rzecz: do Nowego Obozu ER przewiduje dwie drogi dołączenia: przez zostanie Kretem i wykonanie zadań, albo przez bycie Kopaczem (czyli znowu zadania i dodatkowy exp) i następnie zdradę. Tylko że jest jeszcze trzecia droga, która chyba nie była przewidziana: jeżeli wejdziemy do Laresa usypiając Roscoe, to po dostarczeniu mu pierścienia i 400 bryłek rudy może nas już przyjąć, choć nie dostarczyliśmy listu. W podstawce to ma sens, bo trochę zrobiliśmy (do tego trudniej zdobyć zaklęcie snu, jeśli nie olaliśmy poparcia Cadara - a za nie jest jednak minimalnie więcej doświadczenia), ale tu psuje trochę ustalony schemat.
 
You cheated not only the game, but yourself.
You didn't grow.
You didn't improve.
You took a shortcut and gained nothing.
You experienced a hollow victory.
Nothing was risked and nothing was gained.
It's sad that you don't know the difference.

RCzarny

RCzarny

Użytkownicy
posty32
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Pytanie, gdzie znajdę kopacza dla Quentina w zadaniu Lee i kopalnia? W poradniku jest napisane, by po rozmowie z Quentinem udać się do Lee, lecz on nie ma żadnych opcji dialogowych, by pchnąć zadanie do przodu.
 


0 użytkowników i 6 gości przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry