Obóz Fanatyków 21951 0

O temacie

Autor

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 21951

Odpowiedzi 0

shergar

shergar

Moderator działu
Darth Revan
posty871
Propsy1297
Profesjabrak
  • Moderator działu
  • Darth Revan
Obóz znajduje się tam gdzie w Gothicu była opuszczona świątynie Orków (przed chatą Calalorna w lewo skręcamy, w G2 był tam Bagienny Smok, po drodze napotkamy Zębacze).

Strażnik zaczepi nas, ale przepuści. Fanatycy są uciekinierami z Obozu Sekty. Utracili wiarę w to, że jedyną drogą ku wolności jest droga Śniacego.

Duchowym przywódcą jest Ball Kolis, ale z nim nie porozmawiamy tak od razu. Najpierw musimy tradycyjnie zdobyć zaufanie dowódcy strażników w obozie, Xorda.

Xord powie na, że możemy dołączyć do obozy jeżeli wypełnimy dla niego kilka zadań. A więc musimy przynieść mięso od myśliwych, którzy polują gdzieś w koloni.
1. Fao. Pechowy nowicjusz, znajdziemy jego ciało w jaskini niedaleko SO (jaskinia zaraz za mostem prowadzącym do SO, kręcą się tam kretoszczury). Fao ma przy sobie amulet, który musimy oddać Xordowi. Wtedy dowódca strażników poprosi nas o to abyśmy pomścili śmierć nowicjusza, jest pewien, że zabójca kręci się gdzieś niedaleko obozu. Zabójcą jest Wysłannik Cor Kaloma, który stoi przed jaskinia niedaleko małego stawu (po drodze do obozu Fanatyków). Po eksterminacji wracamy do Xorda z radosną nowina, że Wysłannik już bawi się u Beliara.
2. Tallin. Drugi z wysłanych myśliwych obozuje przy moście prowadzącym do NO (mijamy Aidana i idziemy dalej droga do NO). Ten nowicjusz odda nam mięso. Informujemy Xorda o odnalezieniu drugiego myśliwego i w końcu możemy porozmawiać z Ball Kolisem. Musimy jeszcze zanieść przyniesione mięso do Algiera, który jest kwatermistrzem Fanatyków.

Ball Kolis opowie nam, że Fanatycy wyrzekli się Śniącego, powie też, że są pewni, iż tylko jacyś tajemniczy Pradawni są w stanie uwolnić skazańców spod jarzma bariery. Kolis poprosi nas o odnalezienie pierścienia, który ukradli podczas napadu bandyci. Ponieważ jedynymi bandytami są zbiry Quentina więc nie pozostaje nic innego jak tylko się tam udać po pierścień. Pierścień ma Quentin jednak nie odda go Beziemu. Pozostaje rozwiązanie siłowe (misję najlepiej zrobić po zadaniu z przesyłką dla Przemytników!!!). Kolis bardzo ucieszy się na widok pierścienia. Opowie nam też więcej o Pradawnych i poprosi Bezia o ich odszukanie. Pradawnych odnaleźć można TYLKO dzięki Gardharowi, magowi z obozu przed kopalnią (stoi koło katapulty).

Po rozmowie z Kolisem Xard dam nam kolejne zadanie: musimy pozbyć sie patroli z Sekty, które krążą niedaleko obozu (wystarczy wyjść z obozu i iść w stronę chaty Cavalorna). Możemy też wziąść do pomocy jakiegoś nowicjusza o ile jakiś się zgodzi. Najpierw musimy porozmawiać o tym z Tallinem, który już wrócił do obozu - dalej postępujemy zgodnie ze wskazówkami npców.

W obozie są też różni nauczyciele.
1. Atarius nauczy nas kusznictwa jeżeli wypełnimy zadanie z myśliwymi dla Xorda i jeżeli zwrócimy my kuszę skradziona przez Shrat, były nowicjusz z obozu Sekty (teraz przebywa w pobliżu areny w SO). Shrat nie ma jednak kuszy, przegrał ja w zakładzie ze Scatym. Scaty odda nam kuszę jeżeli pokonamy Gor Hannisa.
2. Kora. Pokaże nam jak zwiększyć manę.
3. Algier jest kwatermistrzem i posiada kilka rzeczy do kupienia.
4. Palermo jest sprzedawcą oręża.

Po wizycie u Pradawnych kiedy powiemy o tym Kolisowi ten poprosi nas od dostarczenie listu do przywódcy Pradawnych. Ken'Udz przekaże nam odpowiedź Pradawnych, jednak ta niezbyt spodoba się Kolisowi. Cały obóz solidarnie rzuci się na Bezia biggrin.gif


Aha, jeżeli gracz przed zrobieniem zadań lub w trakcie przyłączy sie do obozu Skety to Fanatyce także będą go atakować.
 
Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku... Ale to nie cel podróży kształtuje ludzką duszę, tylko droga, która do niego zmierza...


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry