"Paladyn" 17981 67

O temacie

Autor Madness

Zaczęty 28.03.2011 roku

Wyświetleń 17981

Odpowiedzi 67

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy

Madness

"Paladyn"
#20 2011-04-13, 14:30(Ostatnia zmiana: 2011-04-14, 13:19)
Rozdział VI:Welcome to Poland
Po wielkiej bitwie Nedbek zaje*** kilo kiełbasek i kilka gwoździ chcieli je tanio sprzedać polskim przemytnikom szli wzdłuż granicy  
aż nagle napotkali zombie śp Bronisława Marii Komorowskiej proszącego o dwie kiełbaski i serdelka po czym skierował ich do stolicy którą był Poznań gdyż pół kraju zostało zniszczone przez Rosjan,moherów i prawosławnych.
Słyszeliście!(Krzyknął jakiś buntownik)
Warszawa oblężona!Warszawa oblężona!Eee... to znaczy jeszcze istnieje
W takim razie się tam udamy!(Powiedział bohater)
O KÓ*** PATROL ŻYDÓW I MOHERÓW!
DO ATAKU!
CDN...
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
Mam prośbę: Możesz wypier*alać z tym syfem?
 
Audi, vide, sile.

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Mam odpowiedź je* się!!!
 

Teh

Teh

Użytkownicy
posty41
Propsy4
  • Użytkownicy
To, to,to... jest po prostu boskie! wspaniałe! i to jeszcze na jakim poziomie intelektualnym ;]
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
To jest debilne, a nie śmieszne... Takie gówna możesz opowiadać swoim kolegom ze szkoły.
 
Audi, vide, sile.

Wojtexx

Wojtexx

Użytkownicy
posty128
Propsy42
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

Wojtexx

"Paladyn"
#25 2011-04-14, 10:07(Ostatnia zmiana: 2011-04-14, 10:08)
Mic, w końcu ktoś to zauważył. Po za tym panie Madness :
- lepszą fabułę pisze mój kuzyn, co ma 3 lata
- nie pisze się (Krzyknął jakiś buntownik) tylko zamiast nawiasów wstaw pauzę pomiędzy dialogiem a osobą mówiącą daną kwestie, bo tak się piszę dialogi.
(np. : - Słyszeliście! - krzyknął jakiś buntownik.)
- nic nie trzyma się kupy
- obraziłeś autorytet śp. Lecha Kaczyńskiego. Lepiej, żeby nie widział to jego brat.

Aktualnie moja ocena dla ciebie to : -1000000000000000000000000000000000000000/10
 

Hemlar

Hemlar

Użytkownicy
posty8
Propsy4
  • Użytkownicy
Co to ma być? Chłopie, powinieneś dostać zakaz pisania czegokolwiek. A przy okazji - gdzie są znaki interpunkcyjne?

P.S. To jest g**no!!!
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
znaki interpunkcyjne i inne gówna potrafi wstawiać każdy pierdolony debil. Tworzyć coś tak pięknego, mającego głębszy sens dostrzegalny tylko dla wybitnej inteligencji - to ewenement. Wielki talent. Propsy jak najbardziej zasłużone.
 

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Rozdział V:Warsaw-Prolog
Jeden człowiek odmienił losy wielu setek mianowicie rozjebał największą sieć hipermarketów w Polsce opuścił Zadupie zagrażając połowie świata napromieniowaniem, to przez niego wyje**** Fukushima I. To przez takich ludzi jak on po ulicach chodzą mendy różnego pokroju. Mianowicie rozjebał świat i cofnie go do czasów średniowiecza. Lecz kiedy stanął pod murami Warszawy wszystko się zmieniło...
CDN
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
Zapewne długo myślałeś nad tymi paroma zdaniami. Człowieku, nie kompromituj się i idź stąd.
 
Audi, vide, sile.

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Spier***** na drzewo bo cie stara dzikiem poczuje śmieciu!!
 

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Rozdział VI:Warsaw 1/2
W godzinę przybyli do Warszawy którą bronił ostatni bastion ludzki dowodzony przez król Donalda I Wygnańca Nedbek bohatersko walczył gdy nadeszły posiłki Moherów z Białego Stoku kontrolowanego przez pewnego OBLEŚNEGO KUT***NA imieniem Mohamed Kadafi który gwałcił co popadnie zajeb** własną matkę i wyrwał wszystkie wystające członki staremu.
-Jeśli Warszawa upadnie a wojna szybko się nie skończy to będzie koniec królestwa
-Ale jeśli zdołamy się przebić do głównej bazy buntowników w Powązkach skąd będziemy mogli prowadzić ofensywę.
-Pamiętajcie jeśli zginiemy...
-Co jesteś gejem?
-Nie idioto!
-Jeśli zginiemy to zanieście mnie na szczyt puncak-yaya i pochowajcie
-Czemu?
-Nie wiem!
-Azjato pierdo****! Spier**la*bo klimat psujesz!!!
-Do k**** nędzy uciszcie się mohery idą!
I zaczęła się bitwa w której Nedbek stracił 2 zęby,serdelka i dwa pegazusy zaje**** Mohameda Kadafiego który miał jakiś przepis na "Wadowickie Mu-finki Zagłady" i "Zakalec teleportu do Belwederu" oraz plakat Rapujących leśnych chochlików
-Ale fart mam składniki!!!
-Więc porozmawiaj z królem!
-Tak zrobię!!!!
CDN.....
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
Nie mów do mnie śmieciu, nie jestem twoim kolegą szczeniaku.
 
Audi, vide, sile.

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Dobra!Ale powiedz mi co ci tu nie pasuje.
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
Mówiłem już: To jest debilne, bezsensu i tylko dzieciom poniżej 12 roku życia się to podoba jak to kolega gdzieś wyżej wspominał.
 
Audi, vide, sile.

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
CZŁOWIEKU JA TO Z NUDÓW PISAŁEM!!!
 

Mic

Mic

Użytkownicy
posty12
Propsy1
  • Użytkownicy
To pisz z nudów coś lepszego.
 
Audi, vide, sile.

Madness

Madness

Użytkownicy
posty56
Propsy85
  • Użytkownicy
Co to ma być? Chłopie, powinieneś dostać zakaz pisania czegokolwiek. A przy okazji - gdzie są znaki interpunkcyjne?

P.S. To jest g**no!!!
Ty chyba doznałeś głębokiego urazu w dzieciństwie gówno to masz na talerzu a twoja stara daje dupy żebyś mógł napisać ten komentarz sk*rwys**** jeden stary cie molestuje i każe ci dawać mu dupy!!!
PS:Odpier*** się jebany sk**wielu
 

Dark

Dark

Użytkownicy
posty1052
Propsy2197
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dark

"Paladyn"
#38 2011-04-14, 23:28(Ostatnia zmiana: 2011-04-14, 23:31)
Od czasu gdy mistrz Lukas nie wypuszcza swych dzieł, nie czytałem czegoś tak zajebistego. Brawa.

Mam dokładnie takie same odczucia, absolutny mistrz :D

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Dracon

"Paladyn"
#39 2011-04-15, 00:06(Ostatnia zmiana: 2011-04-15, 00:09)
Majstersztyk gatunku, piękne!
Ta głęboka fabuła... Wejście do sali tronowej jest metaforą narodzenia - początku życia, jednocześnie będąc początkiem opisywanych wydarzeń. Moment ten poruszył mnie do głębi duszy i doprowadził do głębokich przemyśleń. Walka o Biedronkę i wypróżnianie się Netbeka zaskoczyło mnie swoją głębią fabularną, podobnie jak kradzież kiełbasek i obrona Warszawy.
Polecam te dzieło. Każde słowo, każdą sylabę, czytałem z wypiekami na twarzy. Fabuła po prostu porwała mnie swoją pomysłowością i silnymi powiązaniami z życiem codziennym. Każde wydarzenie można powiązać z codziennymi trudnościami życia codziennego i realiami w naszym kraju - choćby kradzież mrożonek można porównać do codziennego kombinowania, jak przeżyć "do pierwszego".
Artysta, który to napisał jest po prostu mistrzem w swoim fachu. Klękam przed potęgą tej książki i zdecydowanie polecam każdemu człowiekowi chcącemu poczytać poważną i pełną głębi (również pod względem użytego w dziele języka) lekturę!
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry