[G2NK] Walka o braterstwo - Demo/Der Kampf um die Bruderschaft - Demo PL 18230 23

O temacie

Autor Sentarion

Zaczęty 21.01.2008 roku

Wyświetleń 18230

Odpowiedzi 23

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu


Chciałbym wszystkim trochę bardziej przedstawić jeden z największych niemieckich projektów jeśli chodzi o mody do G2NK. Jak widać u góry chodzi o projekt Der Kampf um die Bruderschaft - Das Erbe der Götter czyli Walka o braterstwo - Dziedzictwo bogów. Historia tworzenia tego projektu jest zawikłana, ale po kolei spróbuję ją przedstawić.

Przede wszystim celem tej grupy (strona domowa http://blackstar-studios.de/) jest stworzenia własnej gry o takim właśnie tytule. Oto jej opis zaczerpnięty ze strony twórców:

Pięć lat wcześniej nim bohater pierwszej części Gothica został wrzucony za barierę,
wewnątrz Kolonii Karnej zachodzą ważne wydarzenia, które wpłyną na życie jej mieszkańców bardzo znacząco. Y'Berion zakłada na bagnach Obóz Sekty i rozwija jedyną w swoim rodzaju kulturę, która do tej pory w naszych oczach jako graczy nie miała aż tak wielkiego znaczenia, a która okaże się bardzo znacząca.

Na swojej drodze oprócz Kolonii Górniczej gracz odwiedzi także nowe lokacje, znacznie różniące się między sobą wielkością. Począwszy od lokacji wielkości Starego Obozu, a skończywszy na lokacjach dwa razy większych niż cała Kolonia Górnicza, gra z pewnością zaspokoi wszelkie apetyty gracza... Nowa fabuła nie tylko wprowadza nowe gildie, ale również zachowuje stan Doliny Górniczej z perspektywy Gothic 1. To dotyczy nie tylko samej kolonii, ale także systemu handlu, który także będzie oparty na rudzie.


Opis:
- nowa fabuła niezależna od oryginalnej
- nowe lokacje różnej wielkości
- nowy główny bohater
- dostosowany system handlowy
- nowe itemy, bronie, pancerze
- nowe główne i poboczne gildie
- tak jak w Gothic 2 możliwość odwiedzenia Kolonii Górniczej (ze zmianami)
- połączenie zakończenia z pierwszej części
- nowa ścieżka muzyczna
- dialogi mówione
- około 100 godzin grania, podział na 8 rozdziałów


Jesteście ciekawi i chcecie więcej? Czekajcie na wyjście modyfikacji i zanurkujcie wraz z nami w ten mroczny świat potworów, mocy tamtej strony rzeczywistości. Dajcie się wciągnąć w świat ,,Walki o Braterstwo � Upadek bogów��!!!

To tyle jeśli chodzi o grę, choć jaka dokładnie ona będzie i jak będzie wyglądała fabuła tego jeszcze nie wiadomo, grupa dopiero zacznie ją tworzyć. Obecnie team Blackstar-Studios pracuje nad prologiem do gry o nazwie TERYSOA, w którym akcja toczy się 1000 lat przed samą grą, ale który ma być ważnym wprowadzeniem do właściwej gry. Oto więcej na ten temat:

- czas gry około 20-30 godzin
- 3 duże rozdziały
- zupełnie nowy świat, wielkością porównywalny do G1
- zupełnie nowa fabuła
- znacznie lepsza grafika
- wiele nowych itemów, pancerzy, broni

Screeny:

Jak powiedział mi Caphalor, jeden ze skrypterów grupy (także twórca Jaktyla), prace są już dość zaawansowane, świat jest prawie gotowy, a 2 z 3 rozdziałów są już zrobione w skryptach. Być może za pół roku mod ujrzy światło dzienne. Obiecał mi także udostępnienie skryptów jeszcze przed premierą, bym mógł zacząć tłumaczenie.

To się tyczy przyszłości, natomiast już wcześniej grupa wydała małe demo do Der Kampf um die Bruderschaft, gdzie akcja toczy się rok lub dwa przed planowaną grą. Oto opis:

W demie gramy jako strażnik, który wraz ze swoim dowódcą został uwięziony w opuszczonej kopalni, gdzie zawaliła się jedna ze ścian. Dowódca rozkazuje mu znaleźć jakieś inne wyjście. Nasz bohater wyrusza na poszukiwanie żywych kopaczy, którzy lepiej znają kopalnię...

Demo oferuje:
- 1-2 godzin grania
- dwie nowe lokacje
- około 20 NPC
- Intro i Credits

Link do wersji niemieckiej dema: http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...;release_id=197

Demo jest bardzo krótkie, ale moim zdaniem bardzo ciekawe, więc także postanowiłem je przetłumaczyć.
Zapraszam także na stronę twórców moda: http://blackstar-studios.de/

Spolszczenie nie wymaga wersji niemieckiej.

Download:
http://www.worldofgothic.com/dl/?go=dlfile&fileid=138

Przed uruchomieniem moda trzeba zainstalować player kita, link:
http://www.sendspace.pl/file/bzHDlgva/

Opinie, pytania, dyskusja - piszcie tutaj  :P

Aktualizacja- VEQ

Okrutny

Okrutny

Użytkownicy
posty120
  • Użytkownicy
fajny mod. Kiedy ma być kontynuacja - ktoś wie???
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Niemiecki team cały czas pracuje nad kolejną częścią czyli Terysoą, ale oczywiście nie wiadomo dokładnie kiedy skończą.

NiGhTySD

NiGhTySD

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
Girgel,

i'm one of the founder of the Blackstar Studios and only wanna say thanks for your efforts in our Demo to localize it in your language! : ) So, in fact we're really glad about it and hope that everyone of you, who are interested in playing the mod will have a few fine moments with it!

So long,

Grz. NiGhTy aka the Blackstars
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Hi and welcome on our forum :)  
We like Demo very much and wait for Terysoa. Good luck in making it!

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Małe info: prace nad modyfikacją Terysoa cały czas trwają, właśnie ukazał się pierwszy oficjalny trailer: http://www.blackstar-studios.de/

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Der Kampf um die Bruderschaft (demo)
#6 2009-10-18, 16:37(Ostatnia zmiana: 2009-10-18, 16:40)
Na kozaku! Pełen profesjonalizm, że aż nie sądziłem że kiedy kolwiek doświadczę takiego poziomu w zaścianku modderów gothica gdzie zwykło się robić na odpierdol, byle jak olewając wszystko wokół z zgodnie z zasadą "my nic nie sprzedajemy, samo się wypromuje" jak orzekł jeden z głównych modderów g. z Rusi.


Władysław Jagiełło
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Masz jakieś info dotyczące premiery?

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu
Na razie jakichś bliższych informacji brak, jak zwykle "jak mod będzie gotowy" :lol2:  

Trzeba przyznać, że naprawdę odwalili kawał świetnej roboty, co prawda w trailerze nie ma screenów z gry, ale z tego co wyczytałem to wszystko co tam widać pojawi się potem w grze.

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
a jaka platfora gothica 1 czy 2 NK ?? jesli mozna wiedziec
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Cytuj
a jaka platfora gothica 1 czy 2 NK ?? jesli mozna wiedziec

Obejrzałeś w ogóle ten filmik? :lol2:
 

Arik

Arik

Użytkownicy
posty306
Propsy4
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
Obejrzalem ale nie wiem o co chodzi w nim :lol2:  moj angielski slaby no wes powiedz xD
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
To nie angielski a zdolność logicznego wyciągania wniosków. Nie trzeba być językowym omnibusem aby domyślić się znaczenia tajemniczego zwrotu "gothic II modification".
 

Leszeks

Leszeks

Użytkownicy
posty5
  • Użytkownicy
No cóż - demo jest w G2NK - to mod chyba też.  Eh - jeden z moich ulubionych modów (chociaż demo) nawet screeny do komiksu w nim cykałem :lol2:

PS.
Cytuj
Chciałbym wszystkim trochę bardziej przedstawić jeden z największych niemieckich projektów jeśli chodzi o mody do G2NK.


Pierwsza linijka tematu :D
 

Arathor

Arathor

Użytkownicy
UberKleiner
posty156
  • Użytkownicy
  • UberKleiner
Władysław II Jagiełło ma racje, ta modyfikacja a przepraszam. Nowa gra wgniata w krzesło o 720 stopni ! jestem ciekaw czy będą na tyle wytrwali że ukończoną, bo to przewyższa całkowicie takie NP: Legend of Ahssun ITP ;(
 
Powiem krótko, TheSnajper opanuj się człowieku albo nie rób wogóle modyfikacji.

Simon Said

Simon Said

Moderator
Nilfgaard
posty6459
Propsy3027
ProfesjaTester
  • Moderator
  • online
  • Nilfgaard
jakieś informce na temeat premiery
 
http://chomikuj.pl/gothicwarrior

https://www.youtube.com/watch?v=UCMTYnPVyFu



Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie, przecież kilka postów wyżej pytałem się oto i padła już odpowiedź.

Arathor

Arathor

Użytkownicy
UberKleiner
posty156
  • Użytkownicy
  • UberKleiner
Cytat: Żelazko link=topic=135.msg68601#msg68601 date=Oct 19 2009, 01:52 AM\'
Mod zapowiada sie ciekawo, ten teaser nie pokazał screenów, lecz był zaprezentowany profesjonalnie jak to Thoro podkreślił. Jeśli ten prolog ma zawierać 20-30 godzin grania, to ja nie wiem jak oni zrealizują 100 godzinową pełną wersję :D  W każdym razie pokłony nim się należą nic więcej.

Ten mod to chyba będzie najdłuższym chyba z modyfikacji o ile wyjdzie jeśli rzeczywiście będzie te 100 godzin, tylko zastanawiam się czy też będzie najdłuższym wśród innych gier czas skoro to 100 godzin gry będzie ? bo takie GTA IV ma 30 godzin ale to inny gatunek.
 
Powiem krótko, TheSnajper opanuj się człowieku albo nie rób wogóle modyfikacji.

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Der Kampf um die Bruderschaft (demo)
#18 2009-10-19, 16:15(Ostatnia zmiana: 2009-10-19, 16:20)
Cytuj
to ja nie wiem jak oni zrealizują 100 godzinową pełną wersję

Co za głupota.

Nie ma nic gorszego niż ciągnąca się jak flaki fabuła. Prawda jest taka, że porywającą historię trzeba umieć napisać i zaprojektować a i tak jest to mało realne względem podanej liczby godzin. No nie oszukujmy się, gothic ma dosyć ubogie technikalia a wszystkie questy siłą rzeczy oparte są o pewien schemat, który po pewnym czasie staje się nudny. Gra jest mało dynamiczna jeśli chodzi o akcje, brak tu cutscenek, efektywnych oskryptowanych wydarzeń oraz ogólnie możliwości i atrakcji, które mogłyby uzasadnić tak długi czas potrzebny do przejścia. Sto(!!!) godzin to jakieś nieporozumienie.
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu

Sentarion
Złote Wrota

Der Kampf um die Bruderschaft (demo)
#19 2009-10-21, 13:10(Ostatnia zmiana: 2009-10-21, 13:11)
nie wiem jak oni zrealizują 100 godzinową pełną wersję
Z tego co wiem ten team wyda tylko prolog czyli Terysoę, który ma właśnie mieć 20-30 godzin, a później chcą się zająć własną grą nawiązującą klimatem do Gothica, ale już na pewno nie będą robić żadnych modów, więc te 100 godzin można potraktować z lekkim przymrużeniem oka :P


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry