Dysputy na temat systemu propsów 5868 27

O temacie

Autor Anonymized

Zaczęty 14.10.2010 roku

Wyświetleń 5868

Odpowiedzi 27

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
A ja proponuję to wszystko olać. Co z tego, że naginanie zasad jest w kantynie? To od czego ona jest, jak nie od pisania z większą swawolą? Co w ogóle z tego, że ludzie żebrzą o propsy czy coś?
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
jaka kantyna? co to?
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Spinacie anuski. Waszym problemem jest kwestia podejścia. Próbujecie uczynić z propsów jakąś gloryfikacje, satysfakcjonujące wyróżnienie kiedy to od początku ten system w takiej formie na tym forum był skazany na niepowodzenie. Dajcie sobie na wstrzymanie. To jest tylko zabawa, z resztą dość satysfakcjonująca więc w czym problem? Wy naprawdę oczekiwaliście, że ten licznik będzie wyznacznikiem, jakichś nie wiem kurwa mądrości Gandhiego pojawiających się na forum w zalewie syfu?
 

DzikiBen

DzikiBen

Użytkownicy
Niewielki Mistrz Gothica
posty638
Propsy602
ProfesjaSkrypter
  • Użytkownicy
  • Niewielki Mistrz Gothica
Odezwał się król propsa wszelkiego, co ma już tego prawie setkę. Na poczatku też się spinałeś i mówiłeś, że chujowe, że to dla spedalonych i frajerskich for.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Bo traktowanie tego na poważnie jest jak ruchanie innych facetów w dupala

Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт
Cytuj
Bo traktowanie tego na poważnie jest jak ruchanie innych facetów w dupala
Wiesz czego mi trzeba.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: Maybe link=topic=11690.msg115055#msg115055#msg115055#msg115055 date=1287240398
Wiesz czego mi trzeba.
Ty masz już swojego kolegę :*


maciejh

maciejh

Rzeka
posty779
Propsy258
ProfesjaScenarzysta
  • Rzeka
Propsy nie są według mnie złą rzeczą, a jedynie ciekawym urozmaiceniem forum. Nadaje mu niepowtarzaly smak. Hmm. A chyba każdy chce spróbować czegoś niepowtarzalnego.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry