Dysputy na temat systemu propsów 5866 27

O temacie

Autor Anonymized

Zaczęty 14.10.2010 roku

Wyświetleń 5866

Odpowiedzi 27

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Postulat ze skrzynką nadal nie spełniony, bo po co, nie?

No w każdym razie jadę z kolejnym o... usunięcie systemu propsów.
Żeby nie było, że dostaję mało propsów to jestem przeciwny mówię, że jestem bodajże 3. (po Thorze i Kazzmirze) pod względem poparcia ludu. Mogę też nie zwracać uwagi, darować sobie klikanie w te :ok: , ale nie w tym rzecz. Forum zaczęło wylewać się tekstami w stylu propsuj mój post jeśli Ci się podoba, userzy silą się na pseudośmieszne teksty, wklejają chuj wie jakie linki, byle tylko otrzymać tego jebanego propsa - a najlepiej to jak najwięcej. Proponuję to zakończyć całkowicie wywalając system, od początku był skazany na niepowodzenie.

Edit by Dziki: propsuje ten post


[mod=mea]jeśli to popierasz daj propsa[/mod]
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską

Thoro
The Modders

Dysputy na temat systemu propsów
#1 2010-10-15, 02:07(Ostatnia zmiana: 2010-10-15, 02:07)
Przynajmniej się coś dzieje i jest zabawa. Z resztą, jak ostatnio nie wchodzę bo czasu nie ma to później patrze że nic ciekawego na forum nie było bo nie miał kto nakręcić bajery.  Nudno jak w kościele.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Nieee! Nie zgadzam się. Muszę najpierw dogonić Thoro.

Powyższy postulat jest bez sensu i pozbawiony prawdy. Propsujcie mnie ci, którzy się ze mną zgadzacie!  :lol:

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Przynajmniej się coś dzieje i jest zabawa.
Dobra zabawa była już zanim pojawiły się propsy :ok:
Cytuj
Muszę najpierw dogonić Thoro.
Daj se spokój, sam widziałeś, że nawet pojedyncza emotka w jego wykonaniu jest propsowana :D
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Aha i "śmieszne rzeczy" są dawane głównie w kantynie więc jaki problem? Z resztą, zanim pojawił się system propsów, zanim, to zacne słowo weszło w ogóle do kanonu to nie raz prosiłem was JA, byście pochamowali bajerę, bo po prostu czerstwy suchar tłamszył nieraz merytoryczne i ciekawe tematy diametralnie sprowadzając to forum do poziomu jakiegoś gimberskiego vichana i co? Dajcie sobie spokój, bo to tyle samo warte co te niezmienne od lat gatki shergara, jak to poziom forum rzekomo ciągle leci w dół. Dziwnym trafem forumek nadal istnieje, ma dobrą społeczność, jest wszechstronny i jedyny w swoim rodzaju. Znajdź mi drugie takie forum, gdzie w jednym temacie istnieje rasizm, dyskryminacja religijna, wulgaryzmy a zaraz potem rzeczowa dyskusja z dozą beki i prowokacji a przy tym żaden pajac nie upomina, nie straszy warnem i przy byle dygresji nie wspomina o tym pierdolonym "offtopie" (jakby tematy z forum miały służyć za jakieś państwowe archiwum na wieki) Na forumie każdy bawi się jak umie.
 

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka

KolegaZWojska
Rzeka

Dysputy na temat systemu propsów
#5 2010-10-15, 03:02(Ostatnia zmiana: 2010-10-15, 03:04)
To prawda. Ogółem to forum potrafi być wręcz uzależniające, co ostatnio stwierdziłem. Problem jednak polega na tym, że ma ono stosunkowo słabe fundamenty - sam zauważyłeś, że chwilowa twoja nieobecność spowolniła nakręcanie beki - dodatkowo sama budowla jest taka, że tak powiem gotycka. Przydałaby się tutaj grupka inżynierów, modująca na czymś nowszym (np. UDK, albo ten silnik starcraftowy, myślę), żeby się tu rozwijało coś obok gothica co samo z siebie zacznie przyciągać ludzi. Tyle znanej teorii.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Dysputy na temat systemu propsów
#6 2010-10-15, 06:51(Ostatnia zmiana: 2010-10-15, 06:56)
Co do skrzynki już tłumaczyłem że z powodu wcześniejszych nieprawidłowości w zarządzaniu grupami, jakakolwiek ich modyfikacja wiąże się z masą roboty, bo trzeba zmieniać każdą osobno a trochę ich jest. Mogę na szybko zmodyfikować grupę użytkownicy, ale ostrzegam że z tego co wiem większość osób które są w teamach modderskich zostało jej z jakiegoś powodu pozbawionych, więc nie odczuliby efektu :/

Co do systemu propsów, z tego co widzę zepsucie szerzy się tylko i wyłącznie głównie (chyba) w kantynie, żulicie o propsy, wymieniacie się nimi wzajemnie, dajecie za byle co. Uważam że z tych powodów powinien być tej grupie przywrócony normalny limit, co samo w sobie musiałoby ograniczyć tą rozrzutność (jak widać w grupach posiadających standardową ilość propsów, problem nie jest zauważalny).

/edit: zwiększyłem limit PW do 200, kto nie ma niech pisze to przydzielę mu grupę użytkownicy. Nie ma sensu po raz kolejny edytować wszystkich grup, lepiej już naprawiać sam system.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: Aztek link=topic=11690.msg114843#msg114843#msg114843#msg114843 date=1287100012
propsuj mój post jeśli Ci się podoba
Ciekawe kto jest autorem takich postów, no nie Aztek? :lol2:

Cytat: Avallach link=topic=11690.msg114850#msg114850#msg114843#msg114843 date=1287118301
Co do systemu propsów, z tego co widzę zepsucie szerzy się tylko i wyłącznie głównie (chyba) w kantynie, żulicie o propsy, wymieniacie się nimi wzajemnie, dajecie za byle co. Uważam że z tych powodów powinien być tej grupie przywrócony normalny limit, co samo w sobie musiałoby ograniczyć tą rozrzutność (jak widać w grupach posiadających standardową ilość propsów, problem nie jest zauważalny).
naprawiać sam system.
Polać mu :ok:
 

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Nie da się po prostu wyłączyć ich w kantynie?

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Nie, zresztą problem nie leży w tym GDZIE są dawane ale komu i za co. Najlepiej działać u źródła, czyli niesłusznie zwiększonego limitu u tej grupy osób która teoretycznie powinna reprezentować określony poziom, a jednak jak wyszło każdy widzi.

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Mam tylko takie pytanie: to jest prowo?

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Avallach, to odbierz niektórym możliwość dawania propsów, skoro nadużywają tego. To chyba nie jest jakieś zbyt skomplikowane?

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
Cytat: Aztek link=topic=11690.msg114843#msg114843#msg114843#msg114843 date=1287100012
jestem bodajże 3. (po Thorze i Kazzmirze) pod względem "poparcia ludu".
Co, chcesz sie podbudowac, zamojski ciulu?
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Nie, to nie jest prowo. Całkowite odbieranie możliwości propsowania jest moim zdaniem zbyt drastyczne, zresztą pozostawałby problem kto na to zasługuje.
Czy ktoś wyraża sprzeciw przeciwko obniżeniu limitu kantynowców z 10 do 5 (i tak więcej niż ma reszta użytkowników, moim zdaniem raczej niepotrzebnie).

Żadna Głupia Spółgłoska

Żadna Głupia Spółgłoska

Użytkownicy
Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
posty2557
Propsy3534
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
  • Mniejszość Żydowska na HMS Stuleja
 
Często odkrywa się, jak naprawdę piękną jest rzeczywiście piękna kobieta dopiero po długim z nią obcowaniu. Reguła ta stosuje się również do Niagary, majestatycznych gór i meczetów, szczególnie do meczetów.
Mark Twain

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
ogółem limit jest bez sensu, jakikolwiek. Naturalnie nikt nie daje propsa za, jak to buła chciał żeby było, pomaganie w pytaniach/pomocy, dają za to w miejscach gdzie im więcej tym lepiej. Więc głupotą jest limit ogółem, a większą głupotą jeszcze go zawężanie.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Dlaczego więc prawdziwe naginanie zasad obserwuje się chyba tylko w kantynie?
Zresztą nie chodzi tu o propsowanie osób które pomagają w moddingu Gothica, ale ogólnie o wartościowe czy błyskotliwe spostrzeżenia warte wyróżnienia lub poparcia.

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Trochę chyba przesada. Props jest po to aby nie śmiecąc w temacie powiedzieć zgadzam się z tobą człowieku, albo dziękuję, pomogłeś mi. Nikt chyba tak na poważnie nie prawi tu fałszywych poglądów aby dostać te +2 do fejmu. To wśród aktywnych modderów jest coś nie tak, że sobie nie dziękują.

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Na forum jest kilka propsowych dziwek co żulą o propsy, ale to nie powod zeby ograniczać propsowatość kantynie :lol:
 

Anonymized

Anonymized

Użytkownicy
posty2957
Propsy6115
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Na forum jest kilka propsowych dziwek co żulą o propsy, ale to nie powod zeby ograniczać propsowatość kantynie :lol:  
O to to to... Wowoz, jesteś genialny :D
Proponuję po prostu zabronić tego żebrania pod karą warna - wydaje mi się to całkiem sensownym rozwiązaniem.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry