Sieć 11125 27

Ankieta

Ocena

1
0 (0%)
2
0 (0%)
3
1 (2.2%)
4
5 (11.1%)
5
23 (51.1%)
6
16 (35.6%)

Głosów w sumie: 43

O temacie

Autor inż. Avallach

Zaczęty 26.08.2010 roku

Wyświetleń 11125

Odpowiedzi 27

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Sieć
2010-08-26, 09:01(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 09:45)
Cechami charakterystycznymi modyfikacji będą: zupełnie nowy świat, o bardzo malowniczych i klimatycznych lokacjach.

W świecie większym od NEWORLD z Gothic2NK będzie mocny akcent na obyczajowość wydarzeń gdzie będziemy się wzruszać, poczujemy zazdrość, zapałamy nienawiścią, zakochamy się a może nawet zabijemy. Historia będzie podzielona na rozdziały, gdzie każdy kolejny rozdział będzie przedstawiał losy naszego bohatera kolejno starszego o 5 lat a w pierwszym rozdziale wcielimy się w postać kobiety.
Spoiler
Na pewnej wyspie osiedla się garść zbiegłych mieszkańców Khorinis jak i również skazańców z Górniczej doliny. Zakładają tu nowe miasto by ustrzec się wojen które prowadzi Król Rhobar II.

Pewnego bardzo spokojnego dnia, gdy osadnicy jak zwykle oddają się w pocie czoła budowie swojego miasta, nagle z lasu wybiega odziana w strzępy ubrania tajemnicza kobieta z płaczącym dzieckiem w rękach. Dotychczas budowniczym miasta nie zakłócało nic spokoju, jedynie od czasu do czasu mężni drwale musieli przegnać wilka, a kobiety przechytrzyć lisa. Ze zdziwieniem i lekkim niepokojem mimo wszystko przyjmują kobietę z dzieckiem do siebie, gwarantując szałas i lekką pracę.
Kim jest młoda kobieta? przed czym uciekała ? co los gotuje dziecku,  czy osadnikom grozi niebezpieczeństwo i z czyjej tak na prawdę strony?

W grzę nie będzie dużo walki - nie ratujemy świata, bohater osiągnie max 10 lvl, świat Sieci nie jest światem magii, a jedynie alchemii. Gra będzie miała cechy klasycznych gier przygodowych.

Screeny pochodzą z części wyspy zaznaczonej na pierwszym na czerwono. Całość jest o około 30% większa od oryginalnego Newworlda.


Modyfikacja jest tworzona w całości samodzielne przez Emace'a.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Teren po prostu gigantyczny, chociaż niestety nie widać tego po screenach które są w tej chwili. Całość bardzo klimatyczna, mocno kojarzy się z Jarkendarem. Szkoda że na razie sama natura, ale i tak 6.

lukawar

lukawar

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy
Screeny klimatyczne, widać, że kosztowało do dużo pracy i przemyślenia. Jestem ciekaw, jak to się będzie rozwijać.
 

Sentarion

Sentarion

Złote Wrota
Szef zespołu
posty813
Propsy1155
NagrodyV
Profesjabrak
  • Złote Wrota
  • Szef zespołu

Sentarion
Złote Wrota

Sieć
#3 2010-08-26, 09:33(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 09:40)
Bardzo fajne, klimatyczne screeny, ciekawie zapowiadający się świat, ocena 5.

Incantatoris

Incantatoris

Użytkownicy
posty50
Propsy1
  • Użytkownicy
Pierwszy mod, którego ocenie i zagram. Jeżeli wszystkie tereny są tak ładnie zrobione to jest SUPER. Ocena najwyższa
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy
Całkowicie nowe światy, ładnie zrobione.... daję 5.
 

Thoro

Thoro

The Modders
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
posty3323
Propsy3560
Profesjabrak
  • The Modders
  • Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym władzy warszawskiej zwanej dla zmylenia przeciwnika polską
Sweet focie faje dyszke.

http://ifotos.pl/zobacz/4d_wwerar.jpg/  < photoshopowałeś, czy jednak w g2 da się zrobić jakiś shader?
 


Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
Cytat: Thoro link=topic=11255.msg108873#msg108873#msg108873#msg108873 date=1282819065
Sweet focie faje dyszke.

http://ifotos.pl/zobacz/4d_wwerar.jpg/  < photoshopowałeś, czy jednak w g2 da się zrobić jakiś shader?
apropo screena, co to za bunkier? kałachy będą?
 

Gruben

Gruben

Użytkownicy
posty31
  • Użytkownicy
No no niezłe tereny sie szykują. Daje 5.
 

Dreamerion

Dreamerion

RaveN Studio
too old too cold
posty508
Propsy809
ProfesjaKompozytor
  • RaveN Studio
  • too old too cold
Cytuj
http://ifotos.pl/zobacz/10d_wweraa.jpg/
Słońce z photoshopa na zachmurzonym niebie, czy mi się wydaje? Daje pięć za obiecujące screeny z dużą różnorodnością terenu, choć mam nadzieję, że znajdą się też mniej skaliste, bardziej otwarte przestrzenie ;)
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Sieć
#11 2010-08-26, 12:59(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 12:59)
Cytat: Dreamerion link=topic=11255.msg108884#msg108884#msg108884#msg108884 date=1282820143
Słońce z photoshopa na zachmurzonym niebie, czy mi się wydaje? Daje pięć za obiecujące screeny z dużą różnorodnością terenu, choć mam nadzieję, że znajdą się też mniej skaliste, bardziej otwarte przestrzenie ;)


to wina pewnie marwina, bo włączałem deszcz. Otwarte przestrzenie będą, na tym sporym kawałku, który nie jest na czerwowo...
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Skoro i tak już oceniam wszystkich głównie po widocznym wkładzie pracy daję ci 6 bo widać tutaj dużo mozolnej roboty. Nie widziałem tego jeszcze z roślinnością, teraz prezentuje się naprawdę ładnie. Co do zastrzeżeń to tak jak już mówiłem - chaos, powinieneś dorobić trochę mniej skalistych lokacji, bo pomimo, że wszystko ma dobrą prezencję może po czasie zmęczyć. I tym drzewom z G1 można by dać nową teksturkę.

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Daje 5 bo nowy świat nawet fajny.
Ale zamiast dawać te efekty w PS mogłeś włączyć AA i wyostrzyć lekko i by było lepiej.
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Sieć
#14 2010-08-26, 15:47(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 15:55)
Cytat: Buła link=topic=11255.msg108928#msg108928#msg108928#msg108928 date=1282829745
Daje 5 bo nowy świat nawet fajny.
Ale zamiast dawać te efekty w PS mogłeś włączyć AA i wyostrzyć lekko i by było lepiej.

włączyłem niby AA w pliku gothic.ini, ale nie zadziałało. Bloor który dałem niektórym obrazkom, oczywiście ma za zadanie stwarzać wrażenie głębi... jak w GIII
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
aa można włączyć też w sterach karty graficznej
 

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Cytuj
Bloor który dałem niektórym obrazkom, oczywiście ma za zadanie stwarzać wrażenie głębi... jak w GIII
Problem w tym, że kompletnie ci nie wyszedł i imo wygląda okropnie. ;<
 


Maybe

Maybe

Użytkownicy
Ноопепт
posty305
Propsy449
ProfesjaProgramista
  • Użytkownicy
  • Ноопепт

Screeny bardzo ładne - w klimacie Jarkendaru, mojego ulubionego swiata. Ponieważ robisz to wszystko sam, a ma być większe od NewWorlda to dam 6.
 

lukawar

lukawar

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy
Autor projektu zaspojlerował mi na moje życzenie fabułę. Powiem Wam, że kto nie grał jeszcze w ogóle w w sagę, choć w to wątpię, to koniecznie najpierw zagrajcie w moda, potem dopiero w pierwszą część....
 

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Cytat: lukawar link=topic=11255.msg109217#msg109217#msg109217#msg109217 date=1282905454
Autor projektu zaspojlerował mi na moje życzenie fabułę. Powiem Wam, że kto nie grał jeszcze w ogóle w w sagę, choć w to wątpię, to koniecznie najpierw zagrajcie w moda, potem dopiero w pierwszą część....
"Nie szukaj dziewic wśród dziwek"
 

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Podobają mi się screeny. Ładne jak na możliwości Gothica :) . 6
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Sieć
#22 2010-08-27, 14:56(Ostatnia zmiana: 2010-08-27, 15:01)
dziękuję za wszystkie komentarze, przy okazji podnoszę wątek, bo mnie boli, że go wysłałem z jednodniowym opóźnieniem i jakas promocja po prostu jest tutaj potrzebna :)

Zapraszam do głosowania !
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.

SkorpionX

SkorpionX

Użytkownicy
posty108
Propsy2
  • Użytkownicy
Wspaniały świat! Pięknie wszytko poukładane! Eureka. Grafika supcio. Fabuła zapowiada się ciekawie. 5
 
http://themodders.org/index.php?/topic/11296-the-modders-pack/



Soldat zu Soldat:

-Ich fand eine Handgranate!

-Last vom Himmel fallen ....

Goran

Goran

Użytkownicy
posty168
Propsy39
  • Użytkownicy
5

Podoba mi się, mam nadzieję, że mod wyjdzie. Liczę na ciebie. :)
 

Harris

Harris

Użytkownicy
Give me your soul... Please
posty183
Propsy80
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Give me your soul... Please
Bardzo ładny świat daję 6.
 

banmar

banmar

Użytkownicy
posty0
  • Użytkownicy
sześć za ogrom świata, za pieczołowity modeling i dodatkowo... za dojrzałość fabuły
 

emace

emace

Użytkownicy
czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?
posty404
Propsy297
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • czy ktoś napełnia wkłady do długopisów ?

emace

Sieć
#27 2010-09-01, 10:39(Ostatnia zmiana: 2010-09-01, 11:02)
musiałem się nagrodzić, mam w zwyczaju automotywować się zawsze po osiągnięciu celu pośredniego w drodzę na szczyt :)  Wręczam sobie pochwałę za czas, jaki poświęciłem nad modelingiem świata (2mc, w tym wszsytkie 8 weekendów do rana) i za zvobowanie świata w jedną noc :)  na potrzeby screenów (było to pierwsze moje vobowanie) oczywiście regionalnie ;)

Dziękuję wszystkim za uznanie, mogliście przecież sypać minusami, za nudną fabułę z ryczącym dzieciakiem w tle :D ... no, ale cóż... podobnie jak KolegaZWojska chcę stworzyć coś niestandardowego, jeśli chodzi o fabułę. Nie koniecznie przypadnie ona wszystkim do gustu, własnie ze względu na obyczajowość. Jak  Prus.... Jak king, zaskoczę dopiero na ostatnich 100 kartach historii.
 





Podobno pewien nekromanta znany pod pseudonimem Xardas jako jedyny poznał imię niejakiego Bezia. Rzekomo za tę informację zobowiązał się ożywiać zabitych przez niego NPC-ów do kolejnych części gry.


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry