Gothic 2: Bandyta 14565 24

Ankieta

Ocena

1
1 (2.3%)
2
14 (31.8%)
3
17 (38.6%)
4
10 (22.7%)
5
1 (2.3%)
6
1 (2.3%)

Głosów w sumie: 43

O temacie

Autor serail

Zaczęty 22.08.2010 roku

Wyświetleń 14565

Odpowiedzi 24

serail

serail

Użytkownicy
Wyczesana opowieść, wodzu
posty158
Propsy89
  • Użytkownicy
  • Wyczesana opowieść, wodzu

serail

Gothic 2: Bandyta
2010-08-22, 10:58(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 14:16)
Modyfikacja przedstawia losy pewnego złodziejaszka, który miał zostać zrzucony do kolonii karnej, jednak statek, którym płynął wraz z innymi więźniami rozbił się na pewnej wyspie. Tam udało mu się nawiązać znajomości z bandytami rządzącymi na zapomnianej przez świat wyspie - i w tym momencie zaczyna się nasza przygoda.
Spoiler
Bandyci z Tares - bo tak nazywa się wyspa, na której toczy się akcja modyfikacji nie są typowymi zbirami. Odkąd mają władzę na wyspie żyją spokojnie, a napadają jedynie na statki, które co jakiś czas przybijają do wyspy uzupełnić zapasy. Jednak ta sielanka może wkrótce się skończyć...

Na wyspie wylądowali orkowie - nikt nie wie w jakim celu przypłynęli, ani kiedy mają zamiar odpłynąć. Naszym początkowym celem będzie zdobycie informacji na ten temat - reszy dowiecie się grając w modyfikację.

Informacje techniczne:

* Platforma : Gothic II - Noc Kruka
* Przewidywany czas gry : Około godziny/dwóch
* Przewidywany poziom trudności : Zależny od ustawień

Modyfikacja oferuje:

* Całkowicie nową fabułę w realiach Gothic'a
* Ciekawe zwroty akcji
* Kilka drobnych innowacji technicznych
* Całkowicie nowy świat

Screen 1
Screen 2
Screen 3
Screen 4
Screen 5
Screen 6
 
Moje portfolio

                   

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu
Gdyby nie pierwszy screen, byłoby cienko. Ogółem za mało screenów z gry, za dużo 'konceptów' na których nie do końca wiadomo co właściwie przedstawiają. Szczególnie topór wypadł słabo. Kusza ujdzie.

Moja ocena: niestety tylko 2, może jakbyś dał więcej screenów z gry byłaby lepsza.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Gothic 2: Bandyta
#2 2010-08-24, 11:10(Ostatnia zmiana: 2010-08-24, 11:14)
Także 2, niestety wszystkie materiały prezentują dość niską jakość. Przyłóżcie się bardziej do grafiki ;)

I naprawdę szkoda że nie daliście miniatur, pewna osoba na ochotnika zgłosiła się dorobić je za mnie, ale jak widać tego nie uczyniła :ok:

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Niestety z powodu uszkodzonej gry nie zdążyłem przygotować większej ilości materiałów.
 

angarus

angarus

Użytkownicy
posty91
Propsy26
  • Użytkownicy

angarus

Gothic 2: Bandyta
#4 2010-08-25, 20:32(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 20:39)
Cytat: Vayurax link=topic=11200.msg108335#msg108335#msg108335#msg108335 date=1282647312
Niestety z powodu uszkodzonej gry nie zdążyłem przygotować większej ilości materiałów.

Stawiam czwórkę, z dwóch powodów:

- na zachętę, właściwie same prace to 3+/4-, ale niezgorzej się zapowiada

- spodobał mi się pomysł na moda, zainteresował mnie, umili mi czekanie na większe projekty

Poza tym prace zasługują według mnie na to, żeby podciągnąć im ocenę do 4, gdyż cieszą takie rzeczy jak zbroja bandyty z naramiennikiem najemnika (świetnie wpasowane) czy palenie fajki.

PS. tylko proszę, nie zniechęcajcie się dwójami i skończcie moda!
 

Noktis

Noktis

Użytkownicy
posty10
  • Użytkownicy
Mialem dac albo 3 albo 4 ale w sumie fajne materiały zaprezentowane, sporo daliście mu dwójek imo za nisko. Dlatego daje 4 :D
 
Diablo 1 Mod - The Awakening

Diablo 1 Hellfire - Kronika

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Dam 3, a to dlatego, bo naprawdę podoba mi się "papier" użyty do tego obrazka z kuszą.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Cytat: Caesum link=topic=11200.msg108759#msg108759#msg108759#msg108759 date=1282761674
Dam 3, a to dlatego, bo naprawdę podoba mi się "papier" użyty do tego obrazka z kuszą.
To moja prastara tekstura, wykradziono mi ją bezprawnie i miałem nawet wykasować ten obraz za zgodą Vayuraxa ale zapomniałem xD

Buła

Buła

Użytkownicy
wyłącz komputer i wyjdź z domu
posty2402
Propsy3163
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • wyłącz komputer i wyjdź z domu

Buła

Gothic 2: Bandyta
#8 2010-08-25, 22:11(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 22:34)
Cytat: Avallach link=topic=11200.msg108790#msg108790#msg108790#msg108790 date=1282766557
To moja prastara tekstura, wykradziono mi ją bezprawnie i miałem nawet wykasować ten obraz za zgodą Vayuraxa ale zapomniałem xD
http://www.photoguides.net/images/photoguides-polaroid-paper.jpg
Spoiler
Tą teksturę zna cały świat i chyba prawie każdy ją zna i jej używał, a ty mówisz że to twoja tekstura... O czym w ogóle mówisz?
Drugi obrazek po wpisaniu na google grafika: "old paper texture".

:facepalm:
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Gothic 2: Bandyta
#9 2010-08-25, 22:32(Ostatnia zmiana: 2010-08-25, 22:40)
Sorry, pomyliłem concepty ;p
Jest jeszcze jeden (nie kusza tylko topór) gdzie naprawdę była moja prastara tekstura użyta jako tło (zresztą to nawet nie był papier tylko futro :naughty: ), przypadkiem z początku zrozumiałem że Caesum pisze ironicznie i właśnie o tym. Wyjaśnię ci to jeszcze na gg, absolutnie nie chodziło mi o ten papier, chociaż wskutek mojej pomyłki mogło tak wyglądać :lol2:  
Pozwoliłem sobie wsadzić twojego ayfkm'a w spoiler bo i tak tu offtopujemy ;)

Gruben

Gruben

Użytkownicy
posty31
  • Użytkownicy
Screeny średnie. Moja ocena: 3
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Gothic 2: Bandyta
#11 2010-08-26, 13:32(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 13:46)
W regulaminie głosowania zostało napisane że głosy skrajne (1 i 6) muszą być uzasadniane nawet bez prośby organizujących/modderów. Dlatego wzywam do uzasadnienia użytkownika Jason525PL, w przeciwnym razie głos będzie nieważny.
Podobnie Kibol.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Gothic 2: Bandyta
#12 2010-08-26, 15:56(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 15:57)
Jak dla mnie to jest trochę bez sensu. Równie dobrze można napisać, że każdą ocenę należy uzasadnić. Ja nie siedzę z zeszycikiem i nie mam tabelek, w których zaznaczam co mi się podoba, a co nie i wyliczam na ich podstawie oceny. Niektóre moje oceny są po prostu wzięte z dupy i jedynym czasami uzasadnieniem było "bo tak mi pasuje" czy pod wpływem chwili. Nie róbmy już cyrku z tym głosowaniem czy forum "policyjnego". Skala jest 1-6, więc każdy może zagłosować, jak uważa. Takie zachowanie sugeruję, że takie skrajne oceny są niepożądane (oczywiście rozumiem twórców, ale organizatorów to już nie powinno obchodzić) i zaburza głosowanie, co może wpłynąć na postawę głosujących.

Przepraszam za offtop.

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
Nie niepożądane, ale wyjątkowo mocno wpływające na przebieg, jeśli komuś mod nie podoba się na tyle żeby dla niego zastanowić się 5 sekund i napisać jednozdaniowego posta, nie powinien go tak oceniać. Wiele osób głosowało wcześniej też 6 dla swojego faworyta i jedynki dla całej reszty żeby zwiększyć jego szanse. Uzasadnianie tych dwóch wyjątkowych ocen nie wydaje się wysoką ceną za porządek.

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Avallach, ale jak u nas gościu jedynkę wstawił to nic nie mówiłeś, mam pomyśleć, że anty-faworyzujesz nas  :O  ?

KolegaZWojska

KolegaZWojska

Rzeka
posty1095
Propsy2397
NagrodyVVV
Profesjabrak
  • Rzeka
Cytat: Maximus link=topic=11200.msg108956#msg108956#msg108956#msg108956 date=1282837395
Avallach, ale jak u nas gościu jedynkę wstawił to nic nie mówiłeś, mam pomyśleć, że anty-faworyzujesz nas  :O  ?
Postawienie jedynki u was nie jest zaskakujące.

Maximus

Maximus

Użytkownicy
posty27
Propsy7
  • Użytkownicy
Nie pusz sie tak. Żaden mod nie zasługuje na 1, chyba, że już cały scrashowany.

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja

Adanos
Administrator

Gothic 2: Bandyta
#17 2010-08-26, 19:41(Ostatnia zmiana: 2010-08-26, 19:42)
Cytuj
Nie niepożądane, ale wyjątkowo mocno wpływające na przebieg, jeśli komuś mod nie podoba się na tyle żeby dla niego zastanowić się 5 sekund i napisać jednozdaniowego posta, nie powinien go tak oceniać. Wiele osób głosowało wcześniej też 6 dla swojego faworyta i jedynki dla całej reszty żeby zwiększyć jego szanse. Uzasadnianie tych dwóch wyjątkowych ocen nie wydaje się wysoką ceną za porządek.
Ty jak i większość osób dały 6 swoim modom. Mnie to nie dziwi i nie chcę z tego nikogo rozliczać. Im liczniejszy zespół, tym więcej szóstek. I uważasz to kurczę za sprawiedliwe i nie mocno wpływające na ocenę? Nie ma idealnego systemu, aby było jak najbardziej sprawiedliwe, więc zostaw te głosowanie w spokoju, bo argumenty "bo tak mi pasowało" ciebie i tak nie przekonają. Postawiłem kilka szóstek "bo tak mi pasowało" i nic więcej. I co, anulujesz moje głosy?

Dracon

Dracon

Użytkownicy
posty1068
Propsy904
Profesjabrak
  • Użytkownicy
Słabe te materiały. 2
 
,,Dobry, to człowiek, który nie ukrywa siedzącego w nim zwierzęcia. A taki co usiłuje udawać dobrego, jest wręcz niebezpieczny. Najgroźniejsi są ci, którzy sami głęboko wierzą, że są dobrzy. Odrażający, ohydny przestępca może zamordować jednego człowieka, dziesięciu, stu, ale nigdy nie zabija milionów. Miliony mordują ci, którzy mają się za samą dobroć.''

Wiktor Suworow, Akwarium

SkorpionX

SkorpionX

Użytkownicy
posty108
Propsy2
  • Użytkownicy
Stawiam 3. Wszystko ładnie cacy, ok. Ale nie ma nic, oryginalnego, wyróżniającego się z tłumu.
Rzeka ma fajną grafę świata. Tajemnice fajne armorki i bronie (niestety narazie tylko koncepty i modele) Wrota mają fabułę duale i tarcze :)  . A to? Niestety nic oryginalnego. ]
Co nie oznacza że jest źle. DAJE 3, podobała mi się kusza.
 
http://themodders.org/index.php?/topic/11296-the-modders-pack/



Soldat zu Soldat:

-Ich fand eine Handgranate!

-Last vom Himmel fallen ....

Adanos

Adanos

Administrator
Szara eminencja
posty5204
Propsy3870
ProfesjaProgramista
  • Administrator
  • Szara eminencja
Cytuj
Wrota mają fabułę duale i tarcze
Jeśli masz na myśli Złote Wrota, to prawdopodobnie nie będzie ani duali, ani tarcz.

Zkirtaem

Zkirtaem

Moderator
Mięso
posty2171
Propsy1689
ProfesjaGracz
  • Moderator
  • Mięso
Cytuj
Wrota mają fabułę duale i tarcze :)  . A to? Niestety nic oryginalnego.
Z tego co widziałem na tym forum duale i tarcze to nic oryginalnego.
 

Grender

Grender

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy
3 z wielkim - bo słabiutko
 

Goran

Goran

Użytkownicy
posty168
Propsy39
  • Użytkownicy
2. słabe screeny
 

Sulejman

Sulejman

Użytkownicy
Piotrek
posty237
Propsy229
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Piotrek
Oryginalne w tym modzie mają być zwroty akcji.
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry