Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ventrue

Strony: [1] 2 3 ... 59
1
Te z podstawki Gothica 3 powinny mieć swój dubbing.

2
Chodzi o ten post na północy w tym obozowisku obok czarnego trolla, co kiedyś tam siedział. I nie pod a przy wejściu od strony Grimbalda.

3
A to nie jest tak, że najpierw płyniesz do Vengardu, potem do Varantu, a dopiero potem gdzie chcesz?

4
Pytania i problemy / Gothic 3 - QP 4.U2 problem
« dnia: 2021-04-30, 14:08 »
Rozdział II instrukcji: Gdyby instalator nie chciał wykryć Gothica (dzieje się tak dla wersji steamowej) zamieszczam plik dodający odpowiedni wpis do rejestru. Musimy wskazać nim plik Gothic3.exe
W linkach: Patcher dla wersji Steam lub tu
Link: https://mega.nz/#!6QxiEazC!jVAKZwZVFUOd1lByHrktGzEmFbLZbkczHLhQk55-vQw

5
Gothic Bot tak średnio się prezentuje, bardziej możliwy jest Mekatron. Niemcy do CSP chcą dodać dubbing, więc pewnie jest taka opcja.

6
Returning / [NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2021-02-24, 17:34 »
Ktoś ma jakiś patent na sprawdzanie, gdzie się znajdują niezebrane tabliczki? Bo goto vob chyba nie działa, a ognik już nie pokazuje, gdzie co leży.

7
Quasch mówił, że przez restrykcje pandemiczne wszystko się opóźnia.

8
Archiwum / [G2NK] Odyseja 2.0 PL
« dnia: 2021-02-20, 03:24 »
No w tej pierwszej wersji, jeśli ktoś wyraża swoją opinię a potem jego wiadomość zostaje usunięta to to już podchodzi pod usuwanie niewygodnych opinii.

Post połączony: 2021-02-20, 03:26
A tak gwoli ścisłości, z tego co pamiętam to dane źródłowe Gothic Sequel zostały zdobyte na lewo wbrew temu co sobie życzyli autorzy, więc to już w ogóle.

9
Returning / [NB] Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2021-02-15, 08:58 »
A co, Nekromancie wszystkie runy ofensywne pozabierali w jakiejś aktualizacji? Przecież bez problemu idzie grać nie używając tego demona, co tylko denerwuje zamiast pomagać. A co do przyspieszenia to polecam nauczyć się czytać, bo taką wielką czcionką to dałem w pierwszym poście głównego tematu, że niemożliwe, żeby ktoś nieumyślnie przeoczył.

10
Jakiś nowy dialog z Lee jest, tylko czy aby na pewno z Powrotu, tego nie wiem. Podmień sobie folder Data na ten ode mnie i sprawdź czy ci działa.

11
Fałszywa notatka gdzie powinna być? Jak coś to wrzuciłem mój folder Data, jest w pierwszym poście. Teraz to i ja mam wątpliwości, czy mi Powrót Generała Lee działa.

14
Ja tak miałem dawno temu jak jeszcze nie znałem Poprawka dla Content Moda, 6 punkt.

15
Z tego co pamiętam każda gildia na każdej możliwej wersji jakie wychodziły była i jest nadal grywalna.

16
Jak miałem jakieś problemy z takimi błędami to wystarczyło MDS wywalić i wypakować od nowa. Ale w ogóle coś mało tych modów w panelu masz. Patrz u mnie:

17
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 03_02_2021. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 20.01.2021 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).
Żeby działało to przyspieszenie pod Z trzeba w Gothic.ini:
Ustawić bToggleWorldTimeAcceleration na 1,
Zmienić ActivationKey na Y,
bo te klawisze są odwrotnie.
Przed aktualizacją należy się rozebrać.

18
Topora nie da się bez tego podnieść.

19
Instalowałeś poprawkę do Topora Larsa? Podobnież to przez to. Jak już wykonałeś zadanie to poprawkę możesz usunąć i sprawdzić.

20
A za zabijanie szkieletów czy orków nie leci czasem?

Strony: [1] 2 3 ... 59
Do góry