Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ventrue

Strony: [1] 2 3 ... 57
1
Właśnie problem jest, bo póki co nie mam internetu żeby to zaktualizować.

2
Można dołączyć do Wodnego Kręgu przed gildią, złożyłeś ornamenty?

3
Żeby działało to przyspieszenie pod Z trzeba w Gothic.ini:
Ustawić bToggleWorldTimeAcceleration na 1,
Zmienić ActivationKey na Y,
bo te klawisze są odwrotnie.

4
Wyświetl pasek życia nad przeciwnikiem ustaw na nie i zrestartuj grę.

5
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 09_11_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1). Przy okazji zaktualizowałem Texturepacka.

6
Reinarowi można sprzedawać jednoręczną smoczą zgubę w nieskończoność. Jako, że magicznej rudy jest w brud więcej niż żelaza, a miecz ten wymaga tylko czterech sztabek, to jest to bardzo opłacalne. Od sztuki dostaje się 500 monet i 300 doświadczenia. Oczywiście patent tylko dla łowcy smoków.

7
Proszę nie wprowadzać w błąd Tizgarze. A GothicBot nadal jest robotyczny za bardzo.

8
Przecież nie ma polskiego dubbingu do nowych kwestii, o czym ty mówisz?

9
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 02_11_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

10
Niestety nie, ale jest sporo schematów, które sztabek wymagają. A zawsze jakby co możesz sprzedać bryłki Haradowi.

11
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 27_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

12
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2020-10-25, 22:54 »
For Azgan w magazynie, skrzynie w kanałach za kratą, zadanie od Ferdinanda jak nie weźmiesz od niego złota.

13
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 25_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

14
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 21_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

15
W pizdu tych linijek jest a samemu mam za mało czasu.

16
Jaki przykładowo przedmiot jest teoretycznie niedostępny dla innych klas bez telekinezy?

17
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 31_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i zaśpiewać w duecie z Loą na farmie Onara.

18
To to samo raczej, tylko coś w tłumaczeniu przycięło.

19
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 4_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać i zagrać na lutni na szczycie wieży Xardasa. Jeśli ktoś chce skorzystać z nowej mechaniki trucizn, to z tego co słyszałem trzeba mieć maksymalnie 1 rozdział, prawdopodobnie.
Plik RET2_Textures_06.vdf odpowiada za nowe paski, jeśli komuś się one nie podobają może plik usunąć.

20
Jeśli ktoś miał gdzieś znaczki rosyjskie podczas gry, proszony jest o ponowne pobranie spolszczenia.

Strony: [1] 2 3 ... 57
Do góry