21
Skrypty / Tworzenie NPC - Brak npc w grze
« dnia: 2009-12-27, 20:08 »
I polecam nie robienie npc w generatorach , zawsze robią jakieś błędy
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
//Generated by Gothic NPC Maker
Tak pozatym też mam królika
Nalot owiec i święty granat ręczny
visual_change = zmieniasz na visual_change = "NAZWAPLIKUASC.ASC";, potem włączasz gothic mod startera , reparsujesz skrypty i masz.
Alex
To proste do nauczenia, trzeba analizować skrypty i tutoriale.Na początek polecam naukę czytania
ja tego nie czajeTo masz problem , nikt ci nie zrobi moda bo ty tak chcesz, naucz się albo do widzenia.