Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Axel

Strony: 1 [2] 3 4 ... 13
21
Skrypty / Tworzenie NPC - Brak npc w grze
« dnia: 2009-12-27, 20:08 »
I polecam nie robienie npc w generatorach , zawsze robią jakieś błędy :/

22
Skrypty / Tworzenie NPC - Brak npc w grze
« dnia: 2009-12-27, 19:36 »
Wywal obydwa //Generated by Gothic NPC Maker

23
Skrypty / Tworzenie NPC - Brak npc w grze
« dnia: 2009-12-27, 19:31 »
Zaznacz tą linkię , nie chce mi się szukać.

24
Archiwum / Oczekiwania odnośnie moda
« dnia: 2009-12-27, 19:27 »
Bomba atomowa to przeżytek , na pewno będzie coś oryginalniejszego.
@up . kurcze , nie zauważyłem następnej strony :huh:  Tak pozatym też mam królika
@down. Wormsy 4 mi się przypomniały :lol2:  Nalot owiec i święty granat ręczny

25
Ukończone modyfikacje / Mudball - wersja polska
« dnia: 2009-12-27, 17:47 »
Ponieważ ta gra jest tak skomplikowana że większość dzieci nie zrozumie o co w tym chodzi?

26
Skrypty / dodatkowe bonusy po nałożeniu miecza
« dnia: 2009-12-27, 17:38 »
Gdzie masz początek skryptu tzn instance?

27
Skrypty / 1 model 2 tekstury - pomocy
« dnia: 2009-12-27, 10:37 »
Po 1 - Używaj tagów code.
Po 2 - Czemu twoja tekstura jest w _compiled? Wrzucasz ją do innego folderu w textures , w _compiled program sam ją tworzy.

28
Pytania i problemy / Pancerze z G2 do G1
« dnia: 2009-12-26, 21:50 »
No dobra wytłumacz Ci to , najpierw musisz pobrać to : http://www.worldofgothic.de/dl/download_143.htm
Wszystkie pliki .asc wrzucasz to Gothic/_Work/Anims
Dalej , musisz zrobić skrypty pancerzy na podstawie Tego : http://themodders.org/index.php?showtopic=377
Wszystkie wartości robisz jak chcesz , tylko linię visual_change = zmieniasz na
visual_change = "NAZWAPLIKUASC.ASC";, potem włączasz gothic mod startera , reparsujesz skrypty i masz.

29
Pytania i problemy / Pancerze z G2 do G1
« dnia: 2009-12-26, 21:43 »
Cytuj
Alex
Cytuj
To proste do nauczenia, trzeba analizować skrypty i tutoriale.
Na początek polecam naukę czytania :lol2:

30
Spacer / Łóżko i drzwi
« dnia: 2009-12-26, 21:06 »

31
Offtopic / OTO KATOLIZM
« dnia: 2009-12-26, 20:41 »
Większość świąt wywodzi się od pogańskich tradycji , katolicyzm rlz.

32
Pytania i problemy / Pancerze z G2 do G1
« dnia: 2009-12-26, 20:40 »
Cytuj
ja tego nie czaje
To masz problem , nikt ci nie zrobi moda bo ty tak chcesz, naucz się albo do widzenia.

33
Archiwum / Oczekiwania odnośnie moda
« dnia: 2009-12-26, 20:13 »
Żeby tarcza była użyteczna w bloku należało by zrobić tak jak w m&b - bronią można tylko blokować z jednej strony , a tarczą z każdej , ale po co komplikować moda takimi pierdołami :lol2:

34
Spacer / Problem z Spacerem odnośnie ładowania.
« dnia: 2009-12-26, 18:33 »
Za słaby komp/poczekaj chwile?

35
Offtopic / Polska Sztuka Sakralna
« dnia: 2009-12-26, 16:15 »
Chodzi o "piękno" sztuki sakralnej :/

36
Spacer / Jak używać voba którego sie stworzyło?
« dnia: 2009-12-26, 16:15 »
Ja pierdziele ludzie , jest taki dział TUTORIALE .

37
Spacer / Trwałe budynki w spacerze
« dnia: 2009-12-26, 15:57 »
Jak masz okienko ustawień voba (name , visual itp) to tam są takie 3 opcje , Cd static , cd dyn i coś jeszcze , wszystkie musisz włączyć.

38
Archiwum / Oczekiwania odnośnie moda
« dnia: 2009-12-26, 15:48 »
A wyobrażasz sobie Gorna z tarczą?

39
Spacer / Nie widać zmian
« dnia: 2009-12-26, 14:51 »
Do zobaczenia zmian w świecie nie trzeba robić paczki.

40
Archiwum / Oczekiwania odnośnie moda
« dnia: 2009-12-26, 12:04 »
Ale tarcze nie pasują do klimatu ani gothica I , ani Czasu Zapłaty.

Strony: 1 [2] 3 4 ... 13
Do góry