Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Avallachowy Psimek

Strony: [1] 2
1
tizgar ten nograss na tej stronie to jakieś nieporozumienie. Są w nim jakieś inne pliki niż były kiedyś. Wyżej już pisałem na temat nograssa, ale jak widać nie posłuchaliście się mnie.

2
Jedynie co mnie boli  w Returningu zwłaszcza w AB to beznadziejne dialogi, sprzeczne dialogi z fabułą.. zrobienie  z Khorinis kontynentu, NPC gritta zleca ci zadanie abyśmy poszli do jarkendaru do piratów w 2 rozdziale (bezi mówi że był już tam) mimo że jeszcze nie byłeś nigdy w jarkendarze.. no co by tu dużo mówić. Strasznie nie przemyślane zadania (głównie AB). Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia.


A tak wogóle to jak  mam grać w Returninga AB to już wolę całkowicie bez dubbingu, bo te zmiany głosowe strasznie wybijają z rytmu.

Post połączony: 2020-05-29, 22:35
Majes powiedział że Edycja Rozszerzona była strasznie naciągana bo były zadania które przeciągały rozdziały.. (idź tam, przynieś to) no Ale Returning/AB już mu się podobał i że zadania są tam spoko XDDDDD Co o tym myśleć mam?3
tak, tylko też returning to wielki mod i dosyć szybko nauczyłem sie walki bronią. Co mnie sfrustrowało  to że w SOLUCJI nie ma żadnej informacji że gdy bd posiadać więcej niż 30% to Cord nie da nam zadania. Nie dostałem zadania i tyle a to że się od razu zgodził wisi mi koło palca. Jestem jedno zadanie w plecy.  Swoją drogą druga rzecz co mnie sfrustrowała to jak ten Paladyn co zleca nam zadanie by zabić tego Regiliona ( uciekło mi zgłowy jego imie) powiedział nam ŻE TO NASZ OBYWATELSKI OBOWIĄZEK pokonać WIELKIEGO I SILNEGO nekromante. Kompletna żenada.  To straż i paladyni od czego są? Nie kurwa, to obowiązek obywatela nie ich.

4
Jao, ja nie mam wtedy zadania wykonanego bo go nie otrzymałem. On po prostu się zgodził bo widział że jestem dostatecznie wyszkolony. To nie jest tak jak mówisz.

5
to z tego że jestem perfekcjonistą i chciałem mieć każde wykonane dostepne zadanie a tak to jedno jestem w plecy  i odechciało mi się grać. Jedynie co staram się robić to wszystkie zadania.

6
ale czy nie rozumiesz żę nie otrzymamy od niego wtedy zadania "sztuka walki" tylko od razu się zgodzi?

Zadanie to zadanie. Nie osiągnę już tego co zamierzałem. Gdybym miał poniżej 30% walki to w liczniku miałbym wykonane o jedno zadanie więcej.. I walić już ten exp.

7
Mi też. Odinstalowałem moda  i idę sobie pograć w Ultime VI. Si ju nara

8
Returning 2.0 - Balans Alternatywny / Krytyka na FPSy.
« dnia: 2020-05-27, 19:49 »
Raczej twórcy returninga wykorzystali wszystkie pomysły

9
ciekawe kto z was zrobił zadanie "sztuka walki"

10
Zgadzam się! Dzisiaj te dialogi widziałem i na prawdę propsy za to. Chyba jedyne dialogi w AB które szanuje.

Post połączony: 2020-05-27, 17:38
UWAGA!!! bardzo ważna rzecz! Jeśli starasz się zrobić wszystkie dostępne zadania w grze, to przede wszystkim nie ucz się  walki bronią po wyżej 30% dopóki nie pogadasz z Cordem, bo potem nie zleci ci zadania "sztuka walki" tylko automatycznie się zgodzi, ale w dzienniku nie będziesz miał tego questa. Przez takie coś zaczynam gre na nowo bo mam ból dupy o to jedno zadanie. Poza tym jak zaczniesz robić questa dla tego pirata Grega z jego skarbami, to zrób to koniecznie od razu!!!! Później przez przypadek możesz sprzedać coś Halvorowi i możesz mieć problem żeby ukończyć ten "mini quest".  Szkoda że w tej solucji nie było o tym żadnych informacji.. Ech...

11
UWAGA!!! bardzo ważna rzecz! Jeśli starasz się zrobić wszystkie dostępne zadania w grze, to przede wszystkim nie ucz się  walki bronią po wyżej 30% dopóki nie pogadasz z Cordem, bo potem nie zleci ci zadania "sztuka walki" tylko automatycznie się zgodzi, ale w dzienniku nie będziesz miał tego questa. Przez takie coś zaczynam gre na nowo bo mam ból dupy o to jedno zadanie. Poza tym jak zaczniesz robić questa dla tego pirata Grega z jego skarbami, to zrób to koniecznie od razu!!!! Później przez przypadek możesz sprzedać coś Halvorowi i możesz mieć problem żeby ukończyć ten "mini quest".  Szkoda że w tej solucji nie było o tym żadnych informacji.. Ech...

12
Czy idzie te przedmioty zdobyć bez kodów gdzieś na mapie? Nie chce wpisywać kodów żeby osiągnięć mi nie popsuło

Post połączony: 2020-05-27, 17:13
Dlaczego nikt nie napisał na samym wstępie strony że aby dostać zadanie od Corda trzeba kurwa mieć mniej niż 30% walki bronią????? Jestem już po 30h grania i niestety wbiłem te 60, przez co nie dostaje zadania a automatycznie się zgadza!!! Jestem perfekcjonistą i chciałem wykonać każde dostępne zadanie. 30h w plecy i Nowa gra. Dziękuję i nie pozdrawiam.

13
A kto tłumaczył AB jeśli można wiedzieć? To z Raulem właśnie miałem przed chwilą i dosyć zabawnie wyszło. Chyba pierwsza sytuacja w której się uśmiałem.

14
Wykopałem wszystkie skarby dla Grega, ale i tak jak pytam to nie ma opcji ukończenia dialogu. Ponadto, nie mam srebrnej misy więc musiałem go gdzieś sprzedać, tylko komu?  Boje się że Halvorowi.. Jak to jest z tym zadaniem i czy halvor kupiłby od nas tą misę?

15
No dokładnie, może być tak jak mówisz.

Post połączony: 2020-05-27, 14:00
PS: nie wiem jak jest dalej ale widziałem już list z ognikiem, gdzie jakiś mag wody wspominał o Jarkendarze, pomimo tego że jeszcze tam nie byłem XDDD.

16
To był tylko przykład, a ja jestem taki ze jak coś jest źle natychmiast bym poprawił, tak więc wiesz. '' Co ciebie skłoniło do zamordowania własnej kobiety '' już o 10000 razy lepsze niż tamto co było wyżej w AB.

 A co do dubbingu to w AB ma jego nie być a mi tylko chodzi o dialogi w AB.


Post połączony: 2020-05-27, 12:51
Cringowo to dopiero wyglądaja dialogi z lordem Andre gdy dajemy mu głowę bandyty.

17
@Ventrue jest szansa byś podesłał mi npcow z AB? Chciałbym naprawić te drewniane dialogi jakie tam występują. Stylistyka leży i kwiczy, nie obraz się. Czasem lepiej jest nic nie robić skoro się na czymś człowiek nie zna, a to że coś robisz za darmo nie znaczy że nie podlega krytyce. Spolszczenie AB jest na bardzo niskim poziomie, ale spokojnie mogę Ci pomóc chociaż npcow przetłumaczyć jak należy.

18
W dialogach z nekromantą (tym co na początku trzeba zabić) jest literówka.

"Jakim cudem udało ci się wynieść jej zwłoki poza miasto bez "z" wracania uwagi strażników"? powinno być "zwracania"

Poza tym takie dialogi "dlaczego zabiłeś swoją dziewczynę" brzmią trochę jakby to pisał gimnazjalista. Nie można poprawić np na "Ty draniu! Dlaczego zamordowałeś swoją ukochaną" ? 


19
Mam pytanie!

Od 3 lat z tego co się orientuje zadanie "Osełka Briana" jest zbugowana. Zadanie idzie wykonać, ale po oddaniu osełki nie wyświetla się komunikat "Zadanie ukończone", ponadto w dzienniku informacja o tym zniknęła, nie ma ani w aktualnych ani w ukończonych. Także w ilości wykonanych zadań skrypt nie nalicza ukończonego zadania.  Drugie zadanie to "zioła dla Constantina". Prawdopodobnie powstały dwa zadania o tej samej nazwie przez co jak przynosimy mu zioła (zadanie na czeladnika) to po raz drugi wykonujemy wcześniej wykonane juz zadanie (zioła dla Constantina - od lestera) przez co licznik nie nalicza zadania i teoretycznie wykonaliśmy dwa razy to samo zadanie. Można grzecznie zapytać dlaczego nikt nie zwrócił na to uwagi?

20
Returning 2.0 - Balans Alternatywny / Krytyka na FPSy.
« dnia: 2020-05-21, 18:38 »
@Up nie ma sprawy.

Returning 2.0 to bardzo bardzo chujowy mod.

Strony: [1] 2
Do góry