Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dinozaur7

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13
41
Przeznaczenie / Pytania i problemy techniczne
« dnia: 2016-07-31, 10:16 »
Polecam zainstalować wszystko co jest potrzebne. Mianowicie GMDK, wersję raportową i tak dalej.

42
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 22:03 »
Oj nie. Ornament można zrobić/zacząć bez gildi ;>

43
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 21:36 »
A na jakim etapie zadaniowym jesteś u Mrocznych? Zrobiłeś te pierwsze pare?

44
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 21:32 »
Werowolf - Ty ich dobrze znasz :) - Pomyśl a łatwo zrobisz to zadanie bo rozwiązanie jest całkiem ciekawe i logiczne

Polo - Nie rozumiem tej sytuacji. Zachowajmy powagę  :ok:

Zeuskyy111 - Mroczni są skomplikowani   ^^

45
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 18:39 »
Narzekają tylko klubowicze? hoho. Niedoinformowany jesteś Polo :>

Zdzislaw. Odpowiem ten jeden raz  ponieważ tą informację można sobie wyczytać w opisie modyfikacji.
To są dwie gildie główne.

46
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 17:37 »
Nie no Polo serio? Skąd ta wrogość? :(

47
Przeznaczenie / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-07-30, 16:33 »
Może to nie ten posążek :>
Ogólnie to Polo nie spoileruj tak więcej.

48
Banda Quentina / Problemy z zadaniami
« dnia: 2016-07-27, 13:33 »
Sakiewkę Snafa jest w zwłokach Tarana chyba. Albo kogoś innego z nowicjuszy w SO

49
Jak najbardziej warto. Będziesz miał okazję ponownie zagrać w Gothica 1 ale ze sporym dodatkowym pakietem bardzo dobrze wykonanych, klimatycznych zadań/wątków. Oprócz tego oko cieszą nowe lokacje/obozy a i znajdzie się parę nowości w przedmiotach jak nowe bronie czy kilka hełmów. Gorąco polecam

50
Ogniste puchary to wątek poboczny :>

51
Po zainstalowaniu wszystkiego i próbie odpalenia mniej więcej tam gdzie powinno być intro wyskakuję mi Genome gaming system przestał działać. Jakieś porady?

Na szczęście reinstal pomógł.

52
Dark Saga PL / Dark Saga II: Wrota Chaosu
« dnia: 2016-06-16, 17:58 »
Draks no ale po Polskich modyfikacjach nie musiałem jechać  :pokerface:

53
Archiwum / Gothic 2 L'hiver UnBalance MOD
« dnia: 2016-06-15, 18:52 »
Teraz to dowaliłeś.
Początki muszą być trudne w końcu nie? :D

54
@Squerol

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź.

55
Teraz wyszedł 3.0
Instalacja pełnego pakietu wygląda tak?
1. Gothic 3.
2. Community Patch 1.75.14.
3. Gothic 3 EE 1.75.14 Update Pack 1.03.15.
4. Quest Pack 4 Update 2.
5. http://www.worldofgothic.de/dl/download_532.htm - 3.0
6. Czcionka
7. Clean UP????

Mógłby ktoś jeszcze wyjaśnić czym jest Clean UP i czy instalować go przed czy po czcionce?

56
Ukończyłem modyfikację. Przy wcześniejszer wersji (tj: 1.4) ta to duży krok naprzód. W zasadzie wszystko jest tak jak powinno być. Po prostu świetny mod! :)

57
Witam.
Gdzie mogę przekuć Uriziel na miecz jednoręczny?
Proszę o odpowiedź.

58
Banda Quentina / Problemy z zadaniami
« dnia: 2016-05-20, 15:30 »
Gdzie mogę znaleść robotnika do kopalni? Rozdział 4. Zadanie z Lee i bandytami.

EDIT; Już wiem

59
Banda Quentina / Problemy z zadaniami
« dnia: 2016-05-06, 14:23 »
Jeszcze jedno pytanie - Gdzie jest Togard? Szukałem trochę w SO i nie mogę znaleść :/

EDIT - Już znalazłem  :cool:

60
Banda Quentina / Problemy z zadaniami
« dnia: 2016-05-05, 20:01 »
Kto będzie nowym paserem dla Fiska? W poradniku patrzyłem i nie ma ;)

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 13
Do góry