Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sawik

Strony: 1 ... 283 284 [285]
5681
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 13:10 »
http://themodders.org/index.php?/topic/13019-ciekawe-linki-tutoriale-inspiracje-itd/
wybierz sobie soft.

co do blendera:
blender.pl
blender.org
tutorialized.com
max3d.pl
cg.tutsplus.com
blendercookie.com
blenderguru.com
+youtube, vimeo, dailymotion, cokolwiek

Dzięki za linki ale już dałem rade okazało się że to nie były dziury tylko odwrócone face, flip normals zrobiłem i po kłopocie.

5682
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 09:59 »
Zgaduję że robisz zmiany w wingsie, bo dziury to dosyć częsty problem z tym programem.
Niestety to chyba nie tu problem ponieważ ja używam Blendera.
Moja rada - ogarnąć inny program. Polecam 3ds maxa - ale jeżeli nie chcesz go piracic płacić za niego kupę forsy, możesz pobrać Gmaxa - darmowy program o bardzo podobnej obsłudze.
Próbowałem zmianę na inny ale nie mogę się przerzucić przyzwyczaiłem się do interface Blendera mimo że mam zainstalowane Wings i Gmaxa nie używam ich ponieważ po prostu nie potrawie.

5683
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 09:48 »
Mimo że odwiedzam to forum codziennie od dłuższego czasu jest to mój pierwszy post dlatego witam wszystkich. Edytuje zen górniczej doliny dokładniej stary obóz no i wszystko było ładnie i pięknie dopóki nie próbowałem dodać waypointów, vobów, mobów itp. czyli dopóki nie dałem tego do spacera. Okazało się że prawie wszystkie zmiany jakie zrobiłem w programie do 3d nie zostały dodane do zena! Po prostu kawałki gdzie usunąłem  kawałki świata i zastąpiłem swoimi stały się dziurami.  :angry:  Ślęczałem nad tym całą noc i teraz pozostały tylko jakieś kawałki (nadal dość duże) i nie wiem jak je usunąć wcześniej po prostu samo się jakoś zrobiło. Więc jeżeli ktoś wie w czym problem proszę o pomoc. :-)


Jeżeli w złym dziale to przepraszam.

Strony: 1 ... 283 284 [285]
Do góry