Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sawik

Strony: 1 ... 282 283 [284]
5661
Pytania i problemy / Problem z teksturowaniem
« dnia: 2011-04-26, 23:10 »
Próbowałem wcześniej i teraz niestety zero efektu w każdym razie takiego jaki można by uznać za poprawę nieważne czy zbliżam, oddalam czy przesuwam efekt jest praktycznie niezauważalny.

5662
Pytania i problemy / Problem z teksturowaniem
« dnia: 2011-04-26, 01:25 »
Przerabiam jeden z zenów w gothic 2 i mam problem z teksturowaniem w kilku miejscach. Na niektórych polygonach tekstura wygląda na nienaturalnie rozciągniętą wygląda to tak
 
Moje pytanie dwa właściwie są zapewne dość proste dla osób zajmujących się tym. jak to naprawić? oraz czego nie robić by problem nie wystąpił ponownie?

5663
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 13:10 »
http://themodders.org/index.php?/topic/13019-ciekawe-linki-tutoriale-inspiracje-itd/
wybierz sobie soft.

co do blendera:
blender.pl
blender.org
tutorialized.com
max3d.pl
cg.tutsplus.com
blendercookie.com
blenderguru.com
+youtube, vimeo, dailymotion, cokolwiek

Dzięki za linki ale już dałem rade okazało się że to nie były dziury tylko odwrócone face, flip normals zrobiłem i po kłopocie.

5664
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 09:59 »
Zgaduję że robisz zmiany w wingsie, bo dziury to dosyć częsty problem z tym programem.
Niestety to chyba nie tu problem ponieważ ja używam Blendera.
Moja rada - ogarnąć inny program. Polecam 3ds maxa - ale jeżeli nie chcesz go piracic płacić za niego kupę forsy, możesz pobrać Gmaxa - darmowy program o bardzo podobnej obsłudze.
Próbowałem zmianę na inny ale nie mogę się przerzucić przyzwyczaiłem się do interface Blendera mimo że mam zainstalowane Wings i Gmaxa nie używam ich ponieważ po prostu nie potrawie.

5665
Spacer / Problem z spacerem (lub edytorem 3D)
« dnia: 2011-04-22, 09:48 »
Mimo że odwiedzam to forum codziennie od dłuższego czasu jest to mój pierwszy post dlatego witam wszystkich. Edytuje zen górniczej doliny dokładniej stary obóz no i wszystko było ładnie i pięknie dopóki nie próbowałem dodać waypointów, vobów, mobów itp. czyli dopóki nie dałem tego do spacera. Okazało się że prawie wszystkie zmiany jakie zrobiłem w programie do 3d nie zostały dodane do zena! Po prostu kawałki gdzie usunąłem  kawałki świata i zastąpiłem swoimi stały się dziurami.  :angry:  Ślęczałem nad tym całą noc i teraz pozostały tylko jakieś kawałki (nadal dość duże) i nie wiem jak je usunąć wcześniej po prostu samo się jakoś zrobiło. Więc jeżeli ktoś wie w czym problem proszę o pomoc. :-)


Jeżeli w złym dziale to przepraszam.

Strony: 1 ... 282 283 [284]
Do góry