81
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2012-07-11, 23:57 »
Mam pytanie. Czy normalne spolszczenie wyjdzie w te wakacje czy dopiero po wakacjach?
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.