Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Witcherr

Strony: 1 ... 3 4 [5]
81
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2012-07-11, 23:57 »
Mam pytanie. Czy normalne spolszczenie wyjdzie w te wakacje czy dopiero po wakacjach?

82
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-12-23, 13:15 »
Witam używam tej wersji z nowej instalacji więc chyba to jest wersja exe. Próbowałem też uruchomić to z gothic startera ale też się uruchamia normalny gothic. Spróbuje jeszcze zainstalować według starej instalacji i zobacze czy zadziała.

83
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-12-22, 13:29 »
Witam mam taki problem. Instaluje wszysko po kolei jak pisze w instrukcji ale po kliknięciu w gothic rebalance uruchamia mi się zwykły gothic. Jedynie zmienił się tekst na ten z spolszczenia. Wcześniej miałem windows 7 32 bit a teraz mam 64. Czy może to mieć coś wspólnego z tym że nie działa? Proszę o pomoc

84
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-13, 19:36 »
Już ją znalazłem :D

85
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-13, 19:30 »
Witam gdzie można znależć tego szaleńca w ciele Eleny. Byłem przy kamiennym kręgu wieczorem i w nocy i nie ma jej tam. Gdzie ona może być?

86
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-13, 12:55 »
Bardzo ci dziękuje :D

87
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-12, 20:49 »
Witam mam kilka pytań:
1.O co chodzi temu smokowi z jarkendaru?
2.Dlaczego jak chce się pomodlić przy kaplicy beliara to pojawia sie demon który chce szponu beliara? Mam mu go oddać?
3.Jak zdobyć Ulu-mulu?
4.Jakie czary posiada guru?
5.Gdzie znajudują sie ci bandyci od tego niclasa w tawernie gdy robi się quest dla gildi zabójców?
6. Gdie jest Grim czy Grimes?

88
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-06, 16:19 »
Dzięki :D

89
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2011-03-06, 13:58 »
Witam mam problem. Dostałem zadanie od Dagotha. Musze zabić Luciana. Gdy jestem przy tej jaskini to stoi tam jakiś rycerz który nie ma imienia i nie moge z nim porozmawiać i pokonać tego demona. Prosze o pomoc.

90
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-30, 00:55 »
Witam mam następny problem.Kim jest ten koleś o którym mówi Zigos i co chodzi z tym amuletem od niego?

Jak założe ten amulet to paladyni mnie dalej atakują

91
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-25, 22:16 »
Dzienx

92
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-25, 21:40 »
Nie da się przeczytałem wszystko w mieście i mam tylko 25. A skąd ty wziąłeś tyle tej inteligencji?

93
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-25, 21:22 »
Ok dzięki :D

To jest chyba niemożliwe zdobyć te 40 inteligencji.A ty Zdobyłeś te 40 inteligencji?

94
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-25, 20:10 »
Ale nie umiem zostać nekromantą co trzeba zrobić?

Bo narazie jestem jakimś Adept of Darkness

95
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-25, 14:41 »
Witam wie ktoś może jak wejść do Lorda Hagena jak jest się nekromantą?

96
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-23, 18:46 »
Witam Wie ktoś może kiedy uczy cie magi Xardas jak jest sie nekromantą? Jak można zostać guru lub strażnikiem świątynnym?

97
Archiwum / Gothic 2 Returning+Rebalance [Auto-PL DONE]
« dnia: 2010-12-17, 17:04 »
Mam pytania 1.Co trzeba zrobić jak sie pomodli przy kapliczce beliara bo pojawia sie demon ktory chce szponu beliara mam mu go oddac?
2.Czemu jak sie pomodle drugi raz to pojawaia sie jakiś poszukiwacz i daje mi jakiś amulet i potem cały czas mnie biją pioruny?O co chodzi?

Strony: 1 ... 3 4 [5]
Do góry