Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Traveling Man

Strony: [1]
1
Jak ktoś nie ma ścian to w folderze Data sprawdźcie czy po instalacji wszystkiego pliki _compiledmeshes są prawidłowo ponumerowane czyli od .00. Jeśli pierwszy zaczyna się od .01 to trzeba zmienić. O ile dobrze pamiętam.

To kwestia tego że nawet ten CM Fix, który miał to naprawić jednak nie naprawia wszystkiego, być może to kwestia tego że niektórzy instalują Steamową wersję Gothica 3.

2
Siema.

Dzięki za spolszczenia, które robicie, także to dla Returna. To tak na wstęp.

Mam jednak problem taki sam jak @wicos. Też na wersji Steamowej.

Instaluję czystego G2NK, potem Returninga normalnie z instalatora. Następnie idą tekstury, dubbing i spolszczenie. Tuż przed wejściem do głównego menu (po filmikach początkowych) wyskakuje właśnie ten sam błąd, który wicos podrzucił na screenie.

Error wskazuje niekompatybilny plugin zunionutilities.vdf, ale nie ma takowego w ogóle ani w Returnie, ani nawet oddzielnie do Uniona.

Co ciekawe, ta druga wersja, którą podrzucił @Anni93 działa, ale wygląda inaczej.

Niemniej jednak warto by było przyjrzeć się problemowi, chyba że to problem po mojej stronie (może kwestia wersji Steam?).

Pozdr.

Strony: [1]
Do góry