Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Ventrue

Strony: [1] 2 3 ... 56
1
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 27_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

2
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2020-10-25, 22:54 »
For Azgan w magazynie, skrzynie w kanałach za kratą, zadanie od Ferdinanda jak nie weźmiesz od niego złota.

3
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 25_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

4
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 21_10_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i wypić kilka głębszych ze Skipem na plaży. Dodatkowo wyłączony jest Quest z zębaczem Xardasa. Aby go przywrócić należy w Gothic.ini dodać lub zmienić bSnapperQuestStart na 1 (bSnapperQuestStart=1).

5
W pizdu tych linijek jest a samemu mam za mało czasu.

6
Jaki przykładowo przedmiot jest teoretycznie niedostępny dla innych klas bez telekinezy?

7
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 31_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać (w szczególności z tarczy) i zaśpiewać w duecie z Loą na farmie Onara.

8
To to samo raczej, tylko coś w tłumaczeniu przycięło.

9
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 4_08_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać i zagrać na lutni na szczycie wieży Xardasa. Jeśli ktoś chce skorzystać z nowej mechaniki trucizn, to z tego co słyszałem trzeba mieć maksymalnie 1 rozdział, prawdopodobnie.
Plik RET2_Textures_06.vdf odpowiada za nowe paski, jeśli komuś się one nie podobają może plik usunąć.

10
Jeśli ktoś miał gdzieś znaczki rosyjskie podczas gry, proszony jest o ponowne pobranie spolszczenia.

11
Moja wina, znowu zapomniałem dograć brakujących tekstów. Zaraz będzie poprawka.

12
Ukazała się nowa wersja spolszczenia 26_07_2020. Wymagane jest pobranie podstawki AB z 21.07.2020 (Jeśli ktoś wcześniej tego nie zrobił). Gra od początku nie jest wymagana, jednakże wypadałoby się przed wgraniem aktualizacji rozebrać i zagrać na lutni na szczycie wieży Xardasa.

13
Jeśli tego dużo nie ma to będzie dzisiaj aktualizacja.

14
Może synchronizacja pionowa.

15
Bo ten tutaj jest całkowity z włączeniem nowych bagien i gór orków. Modułowy wywaliłem, gdyż dla większości zbyt trudne było wybranie jednego pliku z paczki.

16
Mógł kupić. ItMi_CupGold ItMi_SilverChalice ItAm_Prot_Point_01

17
Dialogi póki co nie są poddawane korekcie, czekamy na dubbing. I przypominam, ja tłumaczyłem tylko Itemsy, czyli wszystko co nie jest dialogami, no może poza Raoulem. Wyślę ci jak chcesz ale za urazy psychiczne przy pracy nad tym nie odpowiadam.

18
Regen życia za killa mi się wydaje.

19
Gonzales po przeczytaniu notatki Hannibala.

20
Tutaj akurat nie wybierasz tylko wrzucasz wszystkie trzy do Daty.

Strony: [1] 2 3 ... 56
Do góry