7
« dnia: 2018-08-27, 14:52 »
Porada co do wykorzystania Laresa.
1. Podczas odnoszenia ornamentu, można do niego "przyprowadzić" min. bandytów (tych za farmą Sekoba), cieniostwora z jaskinii pod mostem, kolejną grupę bandytów (pilnujących Elvricha).
2. Jak już mamy odniesiony ornament i idziemy z nim po kolejny do "wschodniego lasu", warto na schodkach go wyprzedzić i odlurować do niego bandytów (tych z notatką Halvora) UWAGA!!: Nie można do niego za blisko podejść, bo rozpocznie się dialog i Lares będzie chciał iść prosto do kamiennego kręgu UWAGA!!. Jeśli ktoś jest wystarczająco uparty, przy samym kręgu może do niego ściągnąć cieniostwora pilnującego kamienia teleportacyjnego do zachodniego lasu oraz bossa znajdującego się przy Słonecznym Kręgu.
Daje to mnóstwo złota i doświaczenia oraz ułatwia późniejsze wykonywanie misji. Jedyną potrzebną rzeczą jest cierpliwość i trochę wytrzymałości (do uciekania przed cieniostworami)