Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bubu412

Strony: [1]
1
Chyba przyszedł czas na opis moda - nie ukończyłem go, ale zaraz powiem dlaczego.
Pierwsza rzecz to kwestia rozwlekania rozgrywki na wszystkich etapach - za dużo zadań typu wybij wszystko, znajdź, zbierz etc... To często bywa problematyczne, bo zadania stoją w miejscu przez jednego niezabitego przeciwnika, który zniknął gdzieś w oddali. Często dzienniczek nie daje wystarczających informacji co do rozwiązania danego zadania, solucja również - przez co wielokrotnie byłem zmuszony czekać na odpowiedź w tym temacie, która i tak nie zawsze nadchodziła.

Bardzo nie podobała mi się też kwestia skalowania, gdzie bez czytania odpowiednich poradników ciężko potem sobie poradzić, prowadzenie postaci nie jest intuicyjne i też gracz opierający się bardziej na tym co znajdzie w grze nie otrzyma wystarczających podpowiedzi co warto robić.

Grało mi się przyjemnie dopóki gra nie zaczęła wymuszać hardkorowego masterowania postaci jak w Returnie, gdzie trzeba było żmudnie expić zamiast w miarę iść z fabułą i do tego tylko dorabiać. W pewnym momencie skok poziomu trudności jest bardzo mocno nieadekwatny i z pozycji postaci, która radzi sobie dobrze nagle nie możemy spokojnie przejść z lokacji x do y, bo nie radzimy sobie zupełnie.

Oczywiście sama gra ma wiele plusów, fabuła jest wciągająca, wiele rozwiązań bardzo na plus. Był to jeden z moich ulubionych modów, dopóki wymienione wyżej kwestie nie dawały się za mocno we znaki. Wiadomo - każdy oczekuje czegoś innego, jeśli ktoś jest fanem masterowania postaci, grindu i grania "hardkorowego" jak w Returnie, to znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie się mu podobało. Ktoś, jak ja - kto ma ochotę przeżyć dobrą przygodę, tak aby nie było ani za łatwo, ani za trudno może się odrobine rozczarować.

Mimo wszystko modyfikacja na plus, ale nie mam ochoty jej kończyć, choć zostało mi niewiele.

2
Dzięki za pomoc, udało się pchać fabułę dalej. Teraz zastanawiam się co musze zrobić aby odplynac z Vengardu. Zadania od króla zrobione, świątynie od Xardasa też. Jak rozmawiam z Baldwinem mówi o orkach. Czy to chodzi o tychw pobliżu bariery vengardu?

3
Siemka, jestem w 6 rozdziale i przy misji ,,orkowie w vengardzie". Zabiłem juz wszystkich zielonych kolegów, w dzienniku nawet mam tak napisane, ale nie mam opcji dialogowej z cobrynem że wyczyściłem vengard. Mam nadzieje ze zna ktos rozwiązanie bo to jest 150 godzin gry w dupe i bede plakac
dobra, questy  ,,orkowie w Vengardzie" i ,,orkowi zwiadowcy" są powiązane, trzeba zrobic drugą aby ta pierwsza sie zaliczyła.

EDIT:
Orkowie w pobliżu zamku są wybici co do jednego. Nie mam żadnych opcji dialogowej z Markusem, samego zadania też nie mam w "wykonanych" ktoś może coś pomóc?

EDIT2:
Cofnąłem się do save sprzed odbicia miasta. Udało mi się dostać zadanie od Markusa, ale wszyscy orkowie w drodze do miasta nie żyją, a zadanie dalej nie jest wykonane. Co muszę zrobić? Przeszukałem dokładnie teren i nie znalazłem innych

4
Mam problem z zadaniem "Ucieczka z więzienia". Wszystkie potrzebne do wykonania tego questa zadania mam wykonane, a nie mam opcji dialogowej z Nolanem aby dać mu suknię. Ze strażnikiem też rozmawiałem.

Sukni szukałem w pokoju, gdzie jest królowa, dama i pokojówka. Znalazłem tam bodajże suknię królowej i strój damy 2.

Ponadto nie mam opcji dialogowej z Cobrynem po wyzwoleniu Vengardu. Czy i ona pojawi się później, po zrobieniu reszty zadań?

Ktoś pomoże? Chciałbym skończyć grę.

5
Mam kilka pytań, bardzo proszę o pomoc.

Mam problem dotyczący wiedzy magicznej. Chce się nauczyć 6 kręgu magii, niestety nie wiem w jaki sposób mogę zdobyć odpowiednią ilość wiedzy magicznej. Przeczytałem wszystkie możliwe do nabycia książki, wszystkie pulpity na które udało mi się natknąć i na ten moment mam 197 wiedzy. Macie jakiś pomysł co można zrobić?

Czy mogę się gdzieś w 5 rozdziale nauczyć języka budowniczych i czytać tabliczki?
Jakie są sposoby na zwiększenie many? Ktoś uczy eliksiru, który trwale zwiększa manę? Czy są jakieś przepisy na jedzenie zwiększające manę, poza zupą z ciemnych grzybów?

Bardzo proszę o odpowiedź,
Pozdrawiam!


6
Mam problem techniczny.
Przy początku IV rozdziału gdy chcę popłynąć na Tamore ladowanie zatrzymuje się mniej wiecej w polowie paska ladowania. Ktoś ma jakis pomysł jak to naprawić?

7
Nie mogę nigdzie odnaleźć obserwatorium na nowych terenach. Zrobiłem questa z wioską rybacką i górnikami, niestety nie wiem co teraz zrobić.

8
Mam problem z zadaniem dla Dandolo dotyczącym przeszukania wraku statku. Przeszukałem wrak i zanurkowałem pod wodę w jego okolicy, zabrałem będące tam przedmioty, mimo to nie mam z nim żadnej opcji dialogowej.

Ponadto udało mi się znaleźć wszystkie części dziennika pirata oraz skrzynie, natomiast nie wiem gdzie mogę znaleźć do niej klucz :/ Czy muszę najpierw wykonać zadanie dotyczące skarbu piratów aby odblokowac dialog u Dandolo?

Strony: [1]
Do góry