Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Fletcher

Strony: [1] 2 3 ... 11
1
Projekty zawieszone i porzucone / [G1] Życie w Kolonii
« dnia: 2020-02-14, 00:34 »
Ja osobiście śledzę każdy mod od G1, bo to moja ulubiona część. Coś wiadomo ?
Jeżeli autor nie odpisze to po ptakach.

2
Aaa - to przepraszam. Zupełnie zapomniałem o tym, że grałem w starszą wersję moda.

3
@kiszonygrzyb69
I czemu mają służyć te wulgaryzmy ? Zdania nie da się złożyć bez kurw* na końcu ? Ani to śmieszne, ani mądre. Mam już parę wiosen na karku, ale nie uważam, żeby przeklinanie było wyznacznikiem '' bycia super kimś ". No ale.. Z wiekiem to przechodzi.

Shrat. Przesiaduje w OB, a konkretniej to w chatce obok błotnych węży.


@Jao
Wkradł ci się błąd. Ghorim nie jest potrzebny w tym zadaniu.

4
Tak czytam i się zastanawiam, w czym instalacja sprawia poniektórym problemy. Tutaj nie ma większej filozofii.

- PlayerKit
- System Pack 1.8 ( Bo już nikt nie korzysta z systemu XP, chyba, że ktoś się uchował, a jeżeli tak to ma u mnie dobre piwo )
- ER 1.4.8
- ER patch 1.4.9

Odradzam instalowanie DX11. Co prawda gra nieco bardziej cieszy oko, ale problemów jest sporo.

- Używanie teleportów ( Przy większej odległości ) kończyło się zawieszeniem gry. Dlatego Kolonię Karną przemierzałem z buta. Na szczęście nie jest ona zbyt obszerna.
- Przy wejściu do Starej, jak i Nowej kopalni gra się zawieszała. Przy 4-5 wczytaniu gry jakimś cudem coś '' zaskakiwało " i udało się wejść.
- Jeżeli akurat w grze zaczął padać deszcz i zapisałem grę to już mogłem sobie ten zapis wsadzić głęboko w du.. Bo nie dało się ponownie wczytać gry.
- Sporadyczne wyloty..

A dodatkowo Steam jeszcze bardziej wszystko utrudnia. Mi jakoś udało się przejść moda na tej platformie + DX11, bo jestem człowiekiem na wyraz cierpliwym i lubiącym pod górkę, ale stanowczo odradzam się w to bawić.

Czysty Gothic z płyty jak za dzieciaka + żadnych bajerów deiksjerówjedynaście i będzie okej.

---
Jeszcze wracając do Steama.
Nie tylko z instalacją modów do Gothica na tej platformie są problemy. Próbowałem niejednokrotnie instalować modyfikacje do Stalkera ( obojętnie która część ) i też jest lipa.

Jeżeli ktoś chce się zawziąć i jednak próbować, bo chce pokazać na steamie znajomym, że ma nawalone w Gothica I/II po 200h to niech próbuje, ale jak już pisałem - to takie utrudnianie sobie życia.

5
Wiesz co ? Chyba bliżej poznać historię tego maga. Zaintrygowała mnie ta postać i ciekawie by było, gdyby zlecił nam jakieś jeszcze poboczne misje. Np. Odnalezienie jego prywatnych zapisków w Zamku SO na temat bariery lub pomoc magów wody w jego szalonym pomyśle.
Coś takiego dodałoby klimatu i jednocześnie rozbudowało wątek.

6
A więc to już koniec - przejście moda zajęło mi 36h.
Oto moje końcowe statystyki:
https://zapodaj.net/33bd061c09601.jpg.html

Nie ma się tutaj nad czym za bardzo rozpisywać. G1 jest moją ulubioną częścią uniwersum wiec często do niego wracam. ER już kiedyś przeszedłem, ale po stronie Bractwa ( starsza wersja moda ) więc wiedziałem czego się spodziewać. Sam mod stanowczo lepiej się prezentuje od MT ze względu na nie przesadzoną ilość nowych NPC, dziwnych i na siłę dodanych zadań lub zabudowań.

Jednak ER nadal ma w sobie spory potencjał, który śmiało można wykorzystać. Chociażby bardziej rozbudowany wątek z magiem Uturielem i jego szalonym pomysłem przekroczenia bariery.

Ewentualnie można się pokusić o lekkie poszerzenie kolonii karnej i dodania paru nowych miejsc.

Pomysłów jest dużo więc mam nadzieję, że pewnego dnia ER zostanie odświeżony, co przyciągnęłoby nowych graczy.

7
Archiwum / [G1] Dolina Zombie REMAKE
« dnia: 2019-10-14, 20:54 »
Mam tylko wszelką nadzieję, że ilość zombie nie będzie zbytnio przesadzona. Powodzenia, bo wygląda to naprawdę świetnie.

8
Instalowałem wersję 1.4.8 a następnie nałożyłem patch 1.9

Do tego DX11, który cieszy oko, ale niestety jest z nim sporo problemów. Przede wszystkim nie działają poprawnie teleporty - po ich użyciu gra całkowicie się zawiesza.
Często miałem także problem z wejściem do Starej lub Wolnej kopani. Gra po zmianie lokacji się wczytywała, ale po chwili zawieszała na dobre.

To chyba największe problemy jakie do tej pory napotkałem. Jestem już w V rozdziale i na dniach ukończę moda.

9
@outlander Nie dał mi spokoju jeżeli chodzi o ukryte skrzynie i postanowiłem ich poszukać. Nie było to jakoś bardzo skomplikowane, ale nachodzić się trzeba. Jako wskazówkę dotyczącą ich lokalizacji możemy się posłużyć nowymi drzewami, które zostały dodane w ER.

Oto skrzynie, które odnalazłem. Jeżeli ktoś chce szukać na własną rękę to niech nie psuje sobie zabawy i nie zagląda poniżej ;)

Okolice Opuszczonej Kopalni:
1. https://zapodaj.net/26f9c6562bf66.jpg.html
2. https://zapodaj.net/f6eb8cb82b265.jpg.html

Okolice NO oraz Nowej Kopalni:
1. https://zapodaj.net/09303b7f36de8.jpg.html
2. https://zapodaj.net/b071564667669.jpg.html

Okolice plaży i rozbitego statku:
1. https://zapodaj.net/cc22e52b5920e.jpg.html

10
@Werewolf
O rozdział. Też się nad tym zastanawiałem i z ciekawości zagadałem do niego w sprawie polowania w drugim rozdziale. Bez problemu się zgodził. Można go wykorzystać do pomocy w ubiciu zębaczy nieopodal. Warto też pójść kawałek dalej w stronę orkowej areny. W pobliżu znajduje się paru ciekawych NPC, a jeden z nich może nas czegoś nauczyć.

@Jao Ja ukradłem miksturę zręczności ( podnosi staty na stałe ) z chaty Fiska. I chyba jeszcze jakimś innym sposobem zdobyłem tą zręczność.

Warto pobawić się w gotowanie. A dokładniej to ryby. Jedna z nich jest bardzo cenna i na stałe może nam zwiększyć manę. Ja od początku gry nie zużyłem ani jednego punktu nauki na manę, a jestem w IV rozdziale i mam jej 50 ( ogółem to się nie przyda, ale jak za darmo to wezmę :D ).

Taką ciekawą skrzyneczkę znalazłem nieopodal miasta orków. Jej zawartość nie powala, ale położenie świetnie świadczy o tym, że warto wszędzie zaglądać.
https://zapodaj.net/67563f37b91bc.jpg.html


11
Znalazłem pewną ciekawostkę ( warto się zainteresować, bo jest bonus do statystyk ). Bardzo możliwe, że już ktoś ją odnalazł i się tym pochwalił w temacie moda, ale nawet jeśli to może ktoś ominął i się mu przyda.
W obozie strażników przed starą kopalnią na dachu jednej z chat można znaleźć zwój telekinezy. Dzięki niemu wejdziemy w posiadanie pewnej notatki.. :)
https://zapodaj.net/4439299827752.jpg.html

12
Przed chwilą sprawdziłem i masz rację. W sumie to logiczne, bo jak kopacz może należeć do Bandytów.
A wracając do mojego problemu z długim wczytywaniem się gry - problem się sam rozwiązał.. Nie wiem jak, ale po prostu gra już wczytuje się '' normalnie ". Miłe zaskoczenie.

@Pasterz z Feshyr
Jak rozumiem to zadanie dostajemy gdy jesteśmy członkiem SO ?
Pobierz sobie solucję ER. Tam są opisane wszystkie ( chyba ) zadania.

13
A ja mam pytanie, które zapewne już ktoś zadawał, ale nie znalazłem odpowiedzi.
Jeżeli zostanę kopaczem to będę mógł dołączyć do Bandytów ?

14
@Jarkendar777
Także jestem graczem starej daty i uważam, że " Kurła, kiedyś to było lepiej ", ale jednak Steam jest wygodną platformą.
Widziałem profile Rosjan, którzy mieli nawalone w G2NK po 800 albo i nawet więcej godzin. Screenów też, co nie miara. I to z różnych modyfikacji. Czyli Da się w miarę bezproblemowo grać na tej platformie.

15
Bez steam ? Wszystko działało jak należy, ale wtedy nie instalowałem DX11.

16
Powitać.
Zacząłem na nowo grę w ER, ale tym razem zainstalowałem ( tak wiem - na własne ryzyko ) DX11. Wszystko pięknie i ładnie, ale gra niemiłosiernie długo się zapisuje. Dodam, że gram na platformie Steam. Ktoś się spotkał z takim problemem ?

17
Właśnie zakończyłem grę po stronie Beliara.
https://zapodaj.net/ac379bec13341.jpg.html

Paczka wszystkich modów bardzo fajna i przyjemnie się grało. Udało się wbić 98lvl:
https://zapodaj.net/7ad4fdb521660.jpg.html

Teraz chciałbym zagrać od nowa, ale instalując do tego moda " Powrót Generała Lee ". I mam pytanie.. Czy muszę przeinstalowywać Gothica czy mogę po prostu nałożyć moda do pozostałych i będzie wszystko okej ?

18
Czy ktoś odnalazł " Wewnętrzny Krój " ?
Jest niezbędny do wykucia Mistycznej Zbroi. Resztę części pancerza znalazłem i wykułem.

19
Ktoś się orientuje gdzie dokładnie jest Morton z zadania " Dezerter " ?
Szukałem dość długo i nic.

20
Ukończone modyfikacje / [G2NK] L'Hiver Edition 1.1u PL
« dnia: 2019-08-15, 13:11 »
Mod ukończony.
Grałem w starszą wersję L'Hiver, a tam nie było nauki wyrobu strzał. 10 sztuk złota za jedną sztukę to dosyć sporo, ale z kasą nie jest aż tak ciężko.
Dodam też, że grałem na steamowej wersji Gothica, a na tej platformie dość ciężko instaluje się mody.

Grałem łucznikiem. Łowca Smoków 53 lvl.
https://zapodaj.net/79966079aab65.bmp.html

Strony: [1] 2 3 ... 11
Do góry