Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Tizgar

Strony: [1] 2 3 ... 236
1
Wejdz se na Dc Majesa tam masz pluginy bez blokad, sporządzona lista przez Delpha, moja osobę oraz pomocne osoby z Sefaris Teamu które użyczył mi wersji pluginów bez blokad.

Istniejący już HackChest  raz ze jest multi to przed wszystkim wspiera również magie/manę czego twój nie robi i nie zawiera żadnych elementów losowych takim zabiegom zawsze  mówi się nie. Pomijam ze jest on bardziej możliwy do skonfigurowania

Tak jak wspominałem psia robota jak się znasz na tym to staraj się zrobić coś czego nie ma lub lepsza wersje czegoś co już jest ale nie gorsza, bo to wtedy nie ma sensu

2
Swoja droga to discord tego zjeba to nie jedyne miejsce gdzie masz pluginy i istnieje hack chest  do tego multi platformowy bez żadnych blokerów  który jako ze jest multi działa i w g1 i g2, wiec to taka psia robota, bo nie było to potrzebne ale się chwali ze znasz się na robocie :)

3
Nic nie jest wybrakowane, wszystko jest jak ma być, było przeczytać changelogi LTM-a tam z tego co wiem są takowe informacje.

4
Zainteresuj się terenem przed jaskinia z alamanachem z g1.
Przed tym najlepszym mieczem 1h byłby El bastardo, świetnym ofiarodawca tej broni jest Tom z Jarka.
Zas Najlepsza bron 1h, szkic możesz zdobyć nawet w 2 rozdziale ale nie wykujesz tego wcześniej niż w rozdziale 4 kamienny smok jest potrzebny do wykucia siewcy śmierci

5
To zacznij szukać :) nie potrzebujesz pierdyliard zbroi ich jest za dużo i tak 1 zbroja na rozdział to wystarczająca ilość wszystkie bronie masz ze szkicow i masz je w gd na specjalne miecze z magicznej rudy i te dopiero daja kopa  nie to co masz od benneta.

6
Jak nie grasz z Dx to  kruk będzie ci wywalał grę, no niestety na ta chwile i ten segment gry dx jest wymogiem

7
Zapowiedzi modyfikacji / [G2NK] Revisioned
« dnia: 2022-08-19, 22:19 »
Problem Broni 2h jest tak rozległy ze nikomu do tej pory nie udało się rozwiązać tego problemu, tu trzeba dłubać w animacjach, jeśli masz kogoś kto może to zrobić to czemu nie, jeśli nie to bym odpuścił to.

Retuning mimo to jaki jest był najbliżej rozwiązania tego problemu, związanego z 2h sposób w jaki to zrobili to stworzenie kilkunastu pod systemów obrażeń i ich skalowania dla 2h, to działało dopóki nie zabili tego dając te premie także 1h
L'hiver od Mastiego czyli 1.6 problem tez chciał rozwiązać, prosto dmg broni 2h był zdublowany względem 1h to na papierze działa, niestety w grze już nie z powodu animacji i ich szybkości.

Reszta modow ignoruje ten problem mimo ze jest on dość poważny, albo próbuje go rozwiązać nie wiedząc gdzie jest jego początek.

8
Nigdy nie mówiłem ze to konieczność, chodzi o fakt tarczy ze tyle wymaga i tyle miec łatwo możemy co znacząco ułatwia grę a L'hiver to jednak jest mod trudnosciowy.

9
Masz 2 opcje i tyle  one są możliwe, albo zacznij od nowa albo nie zrobisz z tym nic i to zignorujesz inaczej się nie da.
Tak to te same umiejętności

10
content będzie aktywny, tylko nie będzie obarczony konsekwencjami jak i nie będziesz miał dostępu do chyba paru mało istotnych zadanek które  wynikają z konsekwencji o ile te zadania jeszcze istnieją.

11
O czytanie, wyraźnie jest to napisane iż konsekwencje są częścią integralna LTM-a poprawna instalacja wymaga ich odznaczenia w CM ale to nie znaczy ze ich mieć nie będziesz, no chyba ze nie instalujesz LTM-a wtedy istotnie  mieć ich nie będziesz. 

12
Problem robią ci textur packi i podmianki ich, nie instaluje się nowych orków w cm i nie  dokłada żadnych texsture packow  które są opcjonalne i all powinno być ok

13
1 opcja to są wszystkie hard konsekwencje
2 to soft konsekwencje
3 to brak wszelkich konsekwencji ale wciąż questy można robić i pracować dla obu stron jednocześnie.

Bardziej szczegółowy opis pewnie gdzieś istnieje, ale to sobie szukaj już na własną rękę 

14
Gry / The Elders Scrolls V
« dnia: 2022-03-05, 17:58 »
Na to jest mod który sprawia ze  achivy śmigają to tak dla pełnego obrazu sytuacji.

15
Gry / ELEX
« dnia: 2022-02-28, 22:58 »
Dupex byl chujow i Dupex 2 pozostanie chujowy, budżet nie ma nic do rzeczy są pod skrzydłami THQ nordic ich stać na zrobienie tego jak trzeba ale nie,  lepiej żerować na frajerach, psychofanach PB którzy maja klapki na oczach i nie widza ze tego się nie kupuje dopóki nie będzie za mniej niż 50 zeta, bo tyle warta jest ich praca, za 200 zl to trzeba wymagać konkretów a nie recylikgu kopiuj wklej.

16
Jedz, nigdy się czegoś takiego nie nauczysz bo nie ma takowych eliksirów.
Jagody i korzenie jesz na surowo, do szczawi znajdziesz zastosowanie jeśli uczyłeś się trochę alchemii to potka dająca Pn jest dobra opcja to się po prostu opłaca. 

17
Tego się nie instaluje razem.
Obecnie instalujesz tak jak jest w instrukcji LTM najnowszej wersji i tym sposobem masz wszystko.

18
Ukończone modyfikacje / [G3] Lively Towns Mod v0.38 PL
« dnia: 2021-11-27, 04:22 »
PGL i konsekwencje są zintegrowane z LTM także jak masz  ekipę  npc w ardei to powinno być ok

19
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2021-11-24, 21:58 »
Ret 2.0 nie posiada trucizn zwróć, uwagę gdzie to piszesz :)

20
Grasz nim to pierwsze co robisz źle, on jest  niegrywalny dopóki nie wbije 3 kregu zresztą to jest ogólnie upośledzona klasa, to już granie necro bez sumonów jest bliższe graniu czarnoksiężnikiem niż granie samym czarnoksiężnikiem.

Jego caly dmg dodatkowy zależny jest od tego czy cel jest  pierw przeklęty

Strony: [1] 2 3 ... 236
Do góry