Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Quasch

Strony: [1] 2
1


Według słów Gorilli (głównego twórcy Wojny z Orkami) prace nad wersją 2.0 w tym roku szły tak dobrze, iż bardzo możliwe, że przyjdzie nam w to zagrać już w 2017 roku (2018 podaje za pewnik).

Panowie biorą teraz głównie przykład z moda „Z życia złodzieja” - To, że każdy NPC jest ważny dla fabuły, a jednocześnie ma swoją własną historię do opowiedzenia, każde zadanie jest zrobione na swój sposób interesująco itd.Co nowego w Wojnie z Orkami 2.0?

* Duży skuty lodem krajobraz z całkowicie nowym szablonem (nie będzie to żaden Nordmar 2.0)
* Tętniący życiem świat, który poprzez własne historie zachęca do zwiedzania
* 95% obiektów występujących w grze będzie nowych (rośliny, umeblowanie itd.)
* 40-50 nowych zadań, 35 nowych NPC
* Sporo nowych potworów
* Sporo nowych pancerzy (zarówno dla bohatera, jak i innych postaci)
* 15-20 godzin rozgrywki
- i wiele więcej -


Screeny:

Stary znajomy z podstawowej wersji - Janitas - u którego będziemy mogli zostać adeptem czarnej magii. W modzie znajdzie się prawie 20 nowych run i zaklęć, m. in. z pakietu mud-freaka.
Ponadto Janitas stanie się główną osobistością w WzO 2.0 i wraz z nim podążymy śladami prastarego ludu.A tutaj dwa w jednym - prezentacja nowego potwora (cyklop) oraz nowych czarów.
Z biegiem czasu pojawią się dalsze informacje i screeny. W święta zostaniemy ponoć uraczeni czymś wyjątkowym. :)

2
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Wojna z Orkami/Orkkrieg PL
« dnia: 2016-11-27, 22:33 »Opis modyfikacji:

                Akcja modyfikacji rozgrywa się równolegle do Gothic 3 - w czasach, kiedy to orkowie właśnie okupują kontynent. Ostatnim miejscem, na którym panowała jeszcze paladyńska sprawiedliwość, było Austri - najbardziej wysunięta na zachód wyspa Wschodniego Archipelagu. Orkowie również i ją chcieli zagarnąć dla siebie, dlatego wysłali tam swój pokaźny oddział wojskowy. Głównym celem orków było miasto handlowe Austri, które - jak już zostało wspomniane - leżało na wyspie o tej samej nazwie.
                Bohater tej opowieści pochodzi z Khorinis. W wieku 16 lat postanowił on, że jako mieszkaniec miasta portowego zaciągnie się razem ze swoim najlepszym przyjacielem do miejscowej straży. To było ich młodzieńcze marzenie, żeby któregoś dnia przemierzać w mundurze straży dumnie z wypiętą piersią ulice miasta. Pragnęli, aby traktowano ich z poszanowaniem i dostojeństwem jako godnych obrońców społeczeństwa. Ledwo co zostali Strażnikami, a już dosięgły ich srogie realia życia codziennego. Zajmowali się nudnymi patrolami, godzina po godzinie, kiedy akurat sytuacja nie wymagała interwencji z ich strony podczas dzikiej portowej szamotaniny. Później jednak magiczna bariera upadła i cała sytuacja uległa zmianie. Górnicza Dolina, w tym i zamek, została opanowana przez zastępy Beliara. Pięciu Czarnych Magów zostało obdarowanych mocą poległych smoków z Górniczej Doliny przez boga ciemności, aby przewodniczyli mu jego armii. Khorinis jeszcze nigdy nie stało w obliczu tak poważnego zagrożenia. Kiedy cień tego niebezpieczeństwa unosił się nad granicami Górniczej Doliny, na farmach Onara - właściciela ziemskiego - zawitało powstanie. Najemnik Bullko siłą przywłaszczył sobie władzę, mordując człowieka, który wcześniej płacił mu za ochronę. Bullko, wraz z pozostałymi Najemnikami, zawarł sojusz ze zbliżającymi się orkami.
                Zważywszy na okoliczności, paladyni w portowym mieście musieli się przygotować na zagrażającą inwazję. Obywatele zostawali wcielani do służby wojskowej pod przymusem i dostawali improwizowane szkolenie podstawowe. Każdy zmuszany był dorzucać swoje trzy grosze do interesu, nawet jeśli był on tak nikły. W chwili, gdy wieść o zniszczeniu magii runicznej przez Xardasa dotarła na wyspę, rozpoczął się szturm orków na miasto. Wspierani przez zdradzieckich Najemników Bullka orkowie zajęli Khorinis, grabiąc, plądrując, mordując i dopuszczając się innych okrucieństw.
                W jaki więc sposób bohater wyszedł cało z tego piekielnego aktu podłości i ciemięstwa? Otóż w chwili orkowego natarcia przebywał on w okolicach gospody Orlana wraz ze swoim przyjacielem. Dopiero później zostali zniewoleni przez orków. Obaj znaleźli się na jednym z niewolniczych orkowych okrętów wypływających w kierunku Wschodniego Archipelagu. Skazano ich na wydobywanie rudy w najcięższych warunkach w kopalniach, które niegdyś należały do paladynów, a które teraz znajdowały się w rękach zielonoskórych od czasów trzeciej austrijskiej wojny z orkami. Pokładali oni nielichą nadzieję w broniach z tego magicznego kruszcu mających posłużyć jako środek przeciw paladynom. W końcu - w przeciwieństwie do Khorinis - Austri było o wiele lepiej ufortyfikowane. Tamtejsi paladyni zabarykadowali się w masywnej twierdzy, która w połączeniu z wyrafinowaną technologią oraz najpotężniejszymi pośród pozostałych Magów Ognia u boku czyni ją niemal nie do zdobycia.
                Jednakże - jak to dość często bywa - życie lubi płatać figle. Wschodni Archipelag składa się bowiem z czterech wysp ułożonych koncentrycznie względem malstromu. Wybryk natury, który pochłonął już niejeden statek, ładunek i ludzi, których nigdy nie oddał. Każde dziecko na archipelagu zna tę pierwotną siłę, jednakże orkowie z Khorinis i ich Najemnicy nie byli zaznajomieni z tą okolicą.
                I tak oto okręt naszego protagonisty wpadł w rwący przypływ niesławnego malstromu... Wszystko wydawało się już stracone, jednak kąśliwa łaska losu sprawiła, że mieli na pokładzie starego, doświadczonego wilka morskiego wśród Orkowych Najemników, który uchwycił zagrożenie. Szczęście w nieszczęściu, można by rzec. Wydając krzykliwie polecenia, podszedł do rudla i gwałtownie nim obrócił, aby wyprowadzić statek na skraj wiru. Wtedy było już za późno. Wykorzystując cały swój bagaż doświadczeń, odwłóczył jedynie nieznacznie niechybne fatum, umożliwiając opuszczenie pokładu wszystkim tym, którzy jeszcze mieli ku temu okazję. Na dalekim horyzoncie rysowały się już szczyty Austri, którego wybrzeże zwiastowało w tym momencie jedyny możliwy ratunek.
Czy to było szczęście, czy może siła desperacji, która ich uratowała? Nasz bohater i jego przyjaciel mieli zostać wyrzuceni razem z pozostałościami tej łajby na jedną z plaż Austri niby zmiotki. Tymczasem chwilowo wyślizgnęli się zarówno malstromowi, jak i felernemu zrządzeniu losu. Ciężkie opancerzenie orków oraz ich Najemników sprawiło, że żadnemu z tych poganiaczy niewolników nie udało się dotrzeć do plaży. Wszyscy znaleźli swój grób w tym wodnym piekle.
                Dopiero tutaj zaczyna się prawdziwie niepowtarzalna część tej opowieści, w której ani bohater, ani jego przyjaciel tak łatwo się nie odnajdą.
Zwiedź archipelag i zadecyduj o swojej przyszłości!Cechy:

* 45-65 godzin gry
* Ogromny, całkowicie nowy świat gry
* Dubbing niemiecki wysokiej jakości (~90%)
* ~200 NPC z masą dialogów (w sumie ok. 550)
* Ponad 165 zadań
* 4 główne gildie oraz wiele pomniejszych,
* Przerywniki filmowe
* Liczne nawiązania oraz ukryte easter eggi
* Duża ilość ukrytych lokacji + także rozległe, ciekawe lochy
* Sporo nowych potworów
* Nowe możliwości rzemieślnicze
* Wiele niezależnych zadań pobocznych
* Nowa historia, na którą gracz ma wpływ
* Mnóstwo nowych przedmiotów (hełmy, akcesoria, zbroje itd.)
* Profesjonalne spolszczenie wysokiej jakości 
- i wiele więcej -

Screeny:

Spoiler

Przetłumaczyłem praktycznie wszystko, co było w skryptach (nawet te niepotrzebne rzeczy :D), toteż podobnie jak w przypadku Dirty Swamp przygotowaliśmy listę kodów na rzeczy, które w grze (najprawdopodobniej) nie występują. Polecamy się pobawić już po skończonej rozgrywce.

Spoiler

instance NONECHOICER - Przyzwanie nonechoicera (można sobie zmienić na kodach wygląd głównego bohatera, jeśli komuś nie odpowiada :D)

INSTANCE DOVKEGoldsword - Złoty miecz
INSTANCE Herohelm - Hełm bohatera
INSTANCE Stubidu - Hełm paladyna
INSTANCE Uncelsam - Kapelusz Wuja Sama
INSTANCE Magewear1002 - Tiara Czarnego Maga
instance ItMw_Rhobar_2H_Sword - Miecz ceremonialny
INSTANCE ItMw_Peremptor_2H_Sword - Ostrze zabójcy (fajny efekt zatrucia)
instance ItMw_ogerkeule_2H_Sword - Ciężka kamienna maczuga
INSTANCE ITAR_Orkfeldherr_Armor - Pancerz orkowego dowódcy
INSTANCE ItSeWaffenfisch - Niesamowicie nierealistyczna ciężka ryba
INSTANCE Schmuckschmiedenzutaten - Torba pełna połyskujących rzeczy
INSTANCE NeuesEssen - Torba pełna pyszności
INSTANCE boot - Łódź wiosłowa
INSTANCE WOODYPIECE_0001 - Kawałek drewna
INSTANCE WEIZENSACK - Worek pszenicy
INSTANCE Wood - Drewno
INSTANCE Straw - Słoma
INSTANCE ITWr_MolerateintopfRezept_01 - Przepis na potrawkę z kretoszczura
INSTANCE ITWr_KaesebrotRezept_01 - Przepis na chleb z serem
INSTANCE ITWr_ScavengersuppeRezept_01 - Przepis na zupę ze ścierwojada
INSTANCE ITWr_FleischwanzenragoutRezept_01 - Przepis na potrawkę z chrząszcza
INSTANCE ITWr_HeilpflanzensuppeRezept_01 - Przepis na zupę z roślin leczniczych
INSTANCE ITWr_GewuerztesBrotRezept_01 - Przepis na przyprawiony chleb
INSTANCE ITWr_BauernfrühstückRezept_01 - Przepis na śniadanie farmera
INSTANCE ITWr_FeurigerAligatorRezept_01 - Przepis na ognistego aligatora
INSTANCE ITWr_KaffeeRezept_01 - Przepis na kawę
INSTANCE ITWr_FleischbroetchenRezept_01 - Przepis na mięsną bułeczkę
INSTANCE ITWr_BroetchenRezept_01 - Przepis na bułkę
INSTANCE PC_Levelinspektor - Levelinspektor
INSTANCE FREDRATTE - Szczur Freda
INSTANCE Skeleton_Lord_ArcholM - Przyjazny kretoszczurom pan cienia Bani
INSTANCE ALLES - Mieszek szaleństwa
INSTANCE MOGLI - Mieszek Mogli
INSTANCE ItWr_Morganleft - Wiadomość Morgana
INSTANCE ItWr_DayBook_Jokebook - Księga humoru
INSTANCE ItWr_Suffisticated - List pożegnalny (od Gorilli)


Intro PL:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=W7zSGJRNwyc
Omówienie moda PL:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=wd-3gCKq95o>>> Download <<<

Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Siemaczy, Gorilla
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady, A R C H I
Testy: Varan, Vanarius, Leoxiq1993, QuaschJest to póki co największy mod total conversion do Gothica i jednocześnie największy projekt Bractwa. Prace nad spolszczeniem zajęły ponad pół roku, dlatego będziemy wdzięczni, jeśli docenisz naszą pracę, napiszesz coś miłego, cokolwiek :)

3
Archiwum / [G2NK] M#A#D PL
« dnia: 2016-09-03, 16:20 »


Opis modyfikacji:

Mężczyzna ucieka. Jego wyróżniki? Jest szczupły i wysportowany. Ma zwinne palce i żywość umysłu. Jest cwany i przebiegły. Estymę zna tylko wśród strażników miejskich. Jego talenty wpędziły go już w niejedną niebezpieczną sytuację. Szkoda w ogóle gadać, czego się ten człowiek w średnim wieku dopuścił. Dzisiejszy dzień w każdym razie przysporzył mu niemałych kłopotów.
Straż miejska lata za nim jak kot z pęcherzem. Wybiega z miasta w góry. On miał nadzieję, że wymknie się strażnikom w tym lesie, jednak niefartownie skręcił w złą stronę i zabrnął nagle w ślepy zaułek. Znajdował się między młotem a kowadłem. Z jednej strony ogromna, rozciągająca się przed nim przepaść, a z drugiej strażnicy gotowi go zabić.
Znienacka zobaczył to - niewielką iskrę, niemal połyskującą w powietrzu. Przyjrzał się jeszcze raz dokładniej, jednak nadal tam była. Prawdziwa. Nie zwariował. Ponownie się obrócił i zobaczył strażników miejskich. Wtem... odważył się. Skoczył w przepaść, zahaczając przy okazji o tę iskrę. Jego ciała nigdy nie odnaleziono.                                                         


Cechy:

- kilka godzin rozgrywki,
- nowy świat,
- ciekawe nawiązania i easter eggi,
- tłumaczenie wysokiej jakości


Screeny: 

Spoiler


>>> Download <<<Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Polo, OwcaZagady, Opos


Uwagi:

Wersja polska różni się od niemieckiej jednym szczegółem, a mianowicie końcową walką. Po raz kolejny byliśmy zmuszeni wyciągać skrypty bez pomocy twórców, a ponowne kopiowanie wszystkiego mijało się z celem. W wersji niemieckiej główny oponent wpierw pojawia się na tym piedestale koło areny, potem szybuje on do tego portalu, a na końcu teleportuje się po prostu przed arenę. U nas od razu pojawia się na arenie, przy okazji trochę się blokując, ale nic innego nie mogliśmy zrobić. Mimo wszystko reszta jest taka sama, moda da się spokojnie ukończyć, robiąc wszystkie misje, dlatego liczymy, że będziecie się przy niej dobrze bawić :)

4
Archiwum / G2NK Uwięziony w Dolinie PL
« dnia: 2016-08-27, 20:45 »


Opis modyfikacji:

Gracz wciela się w rolę Tondrora, syna myśliwego Grimbolda. Każdego roku podczas okresu polowań bohater spędza trochę czasu w swojej chatce położonej w małej, odległej dolince. Z początku wszystko wydaje się normalne, tak jak każdego roku. Lecz kiedy budzi się pewnego dnia, chcąc zakupić zaopatrzenie w mieście, bohater odkrywa, że wyjście z doliny jest zablokowane. Tondror, jak i inni mieszkańcy doliny zostają w niej uwięzieni.


Cechy:

- godzina rozgrywki
- 5 nowych przedmiotów
- 1 nowy miecz
- 7 zadań
I więcej

Screeny:

Spoiler


>>> Download <<<Credits:

Tłumaczenie: AhnBael
Korekta: AhnBael
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Polo, Zireael, Opos

5
Archiwum / [G2NK] Der dritte Krieger/Trzeci Wojownik PL
« dnia: 2016-07-23, 15:20 »

Opis modyfikacji:

W modzie tym wcielamy się w postać młodego farmera o imieniu Marlen, który uciekł przed orkami razem z pozostałymi mieszkańcami i żołnierzami Khorinis. Wznieśli oni w niewielkiej dolinie obok dawnej wieży Xardasa małą osadę i próbowali odsapnąć nieco od wojny. Wnet jednak po pewnym czasie orkowie również i tam się pojawiają w celu poszukania ocalałych ludzi. Nie zostali wprawdzie znalezieni, ale kiedy chcieli znowu się wycofać, Magowie Ognia zagrodzili drogę i wszyscy narazili się na niebezpieczeństwo. Na koniec straż zaczęła się jeszcze buntować...
Można więc rzec, że do ocalonych szczęście się nie uśmiechnęło. Bezzwłocznie potrzebują kogoś, kto im pomoże... bohatera!
Czas gry tej niewielkiej modyfikacji wynosi ok. 30 min-1h.                                                                                                                                                                                                                                       

Screeny:

Spoiler


>>> Download <<<Credits:

Tłumaczenie: Quasch, Xylona
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Opos, OwcaZagady, Abaddon, Polo, Zireael

6
Archiwum / G2NK Trzeci Wojownik PL
« dnia: 2016-07-17, 14:25 »

Opis modyfikacji:

W modzie tym wcielamy się w postać młodego farmera o imieniu Marlen, który uciekł przed Orkami razem z pozostałymi mieszkańcami i żołnierzami Khorinis. Wznieśli oni w niewielkiej dolinie obok dawnej wieży Xardasa małą osadę i próbowali odsapnąć nieco od wojny. Wnet jednak po pewnym czasie Orkowie również i tam się pojawiają w celu poszukania ocalałych ludzi. Nie zostali wprawdzie znalezieni, ale kiedy chcieli znowu się wycofać, Magowie Ognia zagrodzili drogę i wszyscy narazili się na niebezpieczeństwo. Na koniec straż zaczęła się jeszcze buntować...
Można więc rzec, że do ocalonych szczęście się nie uśmiechnęło. Bezzwłocznie potrzebują kogoś, kto im pomoże... bohatera!
Czas gry tej niewielkiej modyfikacji wynosi ok. 30 min-1h.                                                                                                                                                                                                                                       

Screeny:

Spoiler

Taki tam krótki modzik. Tłumaczenie jest już gotowe, niebawem ruszymy z testami. Planowana premiera wersji PL w ten piątek.

7
Archiwum / [G2NK] Das Mirandadorf/Wioska Miranda PL
« dnia: 2016-07-17, 14:14 »

Opis modyfikacji:

Wioska Miranda to modyfikacja zarówno do Gothic I, jak i Gothic II NK. Bractwo Spolszczenia postanowiło przetłumaczyć wersję do „dwójki”, uznając ją za stabilniejszą, jako że powstała na nowszej wersji silnika gry. Modyfikacja oparta na fabule i postaciach popularnego opowiadania „Aluka Miranda”, w którym gracz odgrywa rolę młodego i marzycielskiego praktykanta Bernda. Po roku praktyki i doświadczeń wraca on do Wioski Miranda. Dość szybko orientuje się, że życie na wsi płynie w inny sposób, niż było to wcześniej. Teraz musi przyzwyczaić się do nowego życia, rozwiązując przy tym mroczną tajemnicę nieznanej mitologii. Gra łączy w sobie elementy przygodówki z elementami zręcznościowymi. Pełna jest zagadek do rozwikłania. Wszelkie elementy rozwoju bohatera zostały usunięte. Mod zawiera elementy nowoczesnego świata i nie ma nic wspólnego z historią Gothic.


Screeny:

SpoilerPrezentacja świata:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=dR5oLHVTKrE


Trailer:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=v8Hg0iyvQ_k


Link do solucji niemieckiej: http://www.worldofgothic.de/modifikation/?go=mirandadorfloesung

Tak jak w przypadku Dirty Swamp, tak i tu posłużyliśmy się Dialog Getterem, więc wszelkie poprawy błędów skryptowych nie wchodzą w grę.


>>> Download <<<


Credits:

Tłumaczenie: metek58, smox, Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Polo, Zireael, Opos

8
Ukończone modyfikacje / Skyrim - Enderal
« dnia: 2016-07-14, 01:55 »Opis modyfikacji:

Enderal jest modem typu total conversion do gry „The Elder Scrolls V: Skyrim” osadzonym we własnym świecie, własnych krajobrazach, tradycji i historii. Jest to wciągająca przygoda z otwartym światem, całkowicie przerobionym systemem umiejętności, w pełni przebudowaną mechaniką rozgrywki oraz ponurą, psychologiczną historią pełną wiarygodnych charakterów. Enderal jest darmowy i wymaga jedynie posiadania (legalnej) wersji TES V: Skyrim (DLC nie są konieczne). Ten mod jest niekomercyjnym projektem grupy SureAI - autorów odpowiedzialnych za takie produkcje jak mod do Obliviona o nazwie „Nehrim: Na skraju przeznaczenia” czy też mod do Morrowinda „Arktwend: Zapomniane Królestwo” (i wiele innych).


Cechy:

* Otwarty świat z własnym lore i ręcznie robionymi, szczegółowymi i różnorodnymi krajobrazami (pustynia, stepy, las, dżungla, ...)
* Niekonwencjonalna historia z psychologiczną i filozoficzną podwaliną
* Niemieckie oraz angielskie napisy wraz z dubbingiem wykonanym przez dziesiątki lektorów, z których wielu posiada profesjonalne zaplecze
* Wieloaspektowe i wiarygodne charaktery mające własne ambicje i pobudki
* Przerobiony gameplay z punktami doświadczenia, elementami survivalu oraz ciężkimi, wymagającymi walkami
* Zmodernizowany system umiejętności z klasami oraz nowymi zdolnościami specjalnymi
* System, który umożliwi graczowi organizację oraz wyposażenie własnych domów
* 30-100 godzin szacowanej rozgrywki (w zależności od sposobu grania)


Screeny:

Spoiler


Trailer:

https://www.youtube.com/watch?v=6hrmSD6DZt4


Soundtrack:

https://www.youtube.com/watch?v=pGIWFuwNBdIWięcej informacji o projekcie: http://sureai.net/games/enderal/

Powoli zabieramy się za to cudeńko :)

9
Archiwum / G3 Content Mod 3.0 PL
« dnia: 2016-06-01, 02:52 »
Wyszedł właśnie niedawno Content Mod 3.0, ale wbrew temu co jest napisane, nie ma polskiej wersji. Co najwyżej instalka jest spolszczona i tyle, ale nic poza tym, z tego co patrzyłem.
Zakładam, że RobeN obecnie nie będzie miał czasu się tym zająć, dlatego jeśli dostaniemy małe wsparcie, to chętnie go odciążymy. Pisaliśmy do niego ponad tydzień temu w sprawie Content Moda do G3ZB, odpowiedzi niestety nie dostaliśmy. Niedawno pisałem jeszcze do Mordraka z WoGa, twórcy obu Content Modów, więc jeśli zechce nam pomóc przy instalkach, to migiem byśmy się z nimi uwinęli.
Pozwoliłem sobie póki co na szybkie przetłumaczenie changelogu:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Changelog:

* NPC:

+ Przerobiono wszystkie nowe głowy NPC.
+ Wilk pomaga teraz przy wyzwalaniu Ardei (Tylko z Konsekwencjami).
+ Usunięto błąd, przy którym jeden pirat posiadał ten sam inwentarz co „wilk morski John”.
+ Naprawiono kilka brakujących imion NPC.

* Bronie:

+ Skorygowano zasięg niektórych broni.
+ Miecz Samuela zadaje mniejsze obrażenia.

* Przedmioty:

+ Runy teleportacyjne mają teraz pełną nazwę.
+ Amulety i pierścienie mają teraz pełną nazwę.
+ Pojawia się ponownie nazwa runy teleportacyjnej do Porgana.
+ „Mięso kopacza” przywraca teraz punkty życia.
+ Skarby dają teraz więcej złota.
+ Zmieniono wygląd ciemnego grzyba, żeby móc go lepiej rozpoznać.
+ Duże mikstury uzdrawiające oraz many mają teraz charakterystyczny wygląd.
+ Magiczne bryłki rudy są teraz błękitne.

* Pancerze:

+ Zredukowano wymagania do noszenia ciężkiej zbroi łowcy.
+ Pancerze Asasynów wymagają teraz siły i zdolności łowieckich.
+ Zredukowano wymagania dla pancerzy bandytów.
+ Lekkie oraz średnie pancerze bandytów są teraz bezfrakcyjne (NPC nie są wrogo nastawieni).
+ Zbroja Cienia zapewnia teraz lepszą ochronę.
+ Utwardzony pancerz Asasyna zapewnia teraz lepszą ochronę.
+ Hełm łowcy smoków zapewnia teraz większą ochronę przed lodem i ogniem.
+ Pancerz łowcy smoków nie jest już najlepszym pancerzem.
+ Hełm paladyna zapewnia teraz ochronę przed ogniem i energią.
+ Hełm paladyna oraz hełm pierwszego paladyna mają teraz nowy wygląd.
+ Pancerz paladyna wymaga teraz prastarej wiedzy oraz zapewnia lepszą ochronę przed ogniem i energią.
+ Błogosławiona zbroja paladyna jest teraz lepsza od standardowego pancerza paladyna.
+ Ulepszono pancerz rycerza.
+ Nowe modele pancerzy zastępują obecne z G2.
+ Ubranie buntownika zostało zastąpione pancerzem straży.
+ Średni pancerz buntownika został zastąpiony ciężkim pancerzem straży.
+ Dodano nowy hełm do gry (pancerny hełm Nordmarczyka).
+ Zmieniono wygląd hełmu Ejnara.

* Magia:

+ Zaklęcie „Błogosławiony oręż” jest teraz dostępne wcześniej do wyuczenia.
+ Zaklęcie „Słowo dominacji” wymaga teraz więcej prastarej wiedzy.

* Wyświetlanie:

+ Przerobiono niektóre ikonki oraz dorobiono nowe.

* Ogólne:

+ Dostosowano wybór opcji „Make Game harder” do Update Packa:
bez QPQ: XPModifier=100 QuestXPModifier=90,
z QPQ: XPModifier=90 QuestXPModifier=90,
z QPQ + Konsekwencje: XPModifier=90 QuestXPModifier=80

* Rozgrywka:

+ Rozstawiono nowe skrzynie po świecie.
+ Rozstawiono nowe miejsca do kopania po świecie.
+ Rozstawiono kilka rzadkich zwojów po świecie.
+ Rozstawiono duże mikstury lecznicze i many po świecie.
+ Będzie można teraz znaleźć schemat na pancerz rycerza.
+ Będzie można teraz znaleźć w zamku w Vengardzie herb potrzebny do wykucia pancerza rycerza.
+ Lista interesów Basira leży teraz na stole w karczmie.
+ Uplasowano stół alchemiczny u Tipplera w Faring.
+ Uplasowano kilka obiektów i potworów przy jaskini za wodospadem koło Silden.
+ Uplasowano nowe obiekty przy ograch w pobliżu Ben Erai.
+ Uplasowano nową hordę smoków w pobliżu Geldern.
+ Uplasowano dodatkowego nieumarłego maga na wyspie w pobliżu Bakareshu.
+ Dodano dwa nowe smoki.
+ Wieżę Xardasa ochraniają dodatkowe ogniste golemy.
+ Cele Gorna i Wenzela zostały teraz domknięte drzwiami również i bez moda „Konsekwencje”.
+ Dodano klucz do celi Wenzela.
+ Dodano nowy zwój teleportacyjny w Geldern (z jego pomocą bohater teleportuje się do ukrytego miejsca, które zabierze go szybciej do Nordmaru, żeby popchać główną fabułę do przodu).
+ Przeniesiono miecz Samuela w inne miejsce.
+ Przeniesiono miecz Angara w inne miejsce.
+ Będzie można teraz znaleźć miecz „Zabójca smoków”.
+ Pierwsza wizyta w świątyni w Vengardzie nie będzie już więcej zaczynała się walką.
+ Kupcy na Varancie znowu sprzedają dobre elitarne pancerze Asasyna.
+ Będzie można teraz nabyć utwardzony pancerz Asasyna.

* Potwory:

+ Usunięto błąd, przy którym niektóre smoki nie miały rzeczy w inwentarzu.
+ Mumie mają teraz w sobie łup do ograbienia.
+ Nieumarli magowie mają teraz w sobie łup do ograbienia.
+ Schraty mają teraz w sobie łup do ograbienia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli posuniemy jakoś sprawę do przodu, damy znać bezzwłocznie.

10
Archiwum / [G2NK] Dirty Swamp PL
« dnia: 2016-05-27, 12:06 »
Opis modyfikacji:

W modzie tym wcielamy się rolę niewolnika, który właśnie chce splądrować pewną świątynię wraz ze swoim mistrzem - Sanchezem. Nagle jednak wszystko toczy się zupełnie inaczej...
Niewolnik znajdzie się w całkiem innej części świata i będzie zdany wyłącznie na siebie. Kto mu pomoże? Tego już się sami dowiedziecie.

Cechy:

* ok. 15-20 godzin czasu gry,
* walki z bossami, które dla odmiany są nieco trudniejsze,
* nowe zaklęcia,
* stare bronie z gry Gothic,
* kilka nowych umiejętności (panowanie nad ciałem, trafienia krytyczne, zbiegostwo), szczegółowy opis będzie można znaleźć w dzienniku,
* tłumaczenie wysokiej jakości


Screeny:

Spoiler
Trailer:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=yClSilj2cyk


Prezentacja świata:

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=RKWvp_OXIgQBonus: Były w skryptach np. ładnie zaprojektowane bronie, które nie znalazły się w grze, a które dość atrakcyjnie się prezentują i postanowiliśmy pozbierać wszystko tutaj i zamieścić listę kodów, jeśli ktoś chętny jest przetestować i się pobawić.

Spoiler
Przed każdym kodem należy jeszcze wpisać insert.
ITAR_BIONICLE - Biała maska
ITAR_KAPUZE - Kapuza
ITHE_HEXMASK - Hełm Czarnoksiężnika
ITHE_SCHATTENGREIF - Maska Varraga
-
ARYA - Bułat
ITMW_2H_HEXENKOENIG - Dwuręczniak Czarnoksiężnika
ITMW_2H_URUK - Miecz Uruka
ITMW_BLUTRACHE - Wendeta
ITMW_FLORETT - Floret
ITMW_KRUMMSAEBEL - Sejmitar
ITMW_MORGULKLINGE - Przeklęty miecz
ITMW_ORKRAESCHER - Orkowy dewastator
ITMW_PANZERSTECHER - Estok
ITMW_RUNENSTAB - Laska runiczna
ITMW_SCHATTENTOETER - Cieniobójca
ITMW_SLEEPER_ANGMAR - Dwuręczniak z Angmaru
ITRW_BULLET - Kula
ITRW_GUN - Karabin
KATANA - Katana
ZANGETSU/ZANGETSU2 - Zangetsu
-
KDF_207_WAROKAS - Warokas
KDF_208_NARSUL - Narsul
KDF_214_ULWA - Ulwa
NONE_281_MARINE - Space Marine
NONE_40_BELIAR - Król wiedźm
NONE_500_SKELLETT - Scott
NONE_501_SKELLETTKRIEGER - Nega Scott
NONE_502_BRUDERFRANK - Bruder Frank
NONE_503_ELSILBADOR - El Silbador
NONE_504_FALK - Falk
NONE_505_LASTERBALK - Lasterbalk
NONE_506_SAMOEL - Samoel
NONE_507_THORON - Thoron Trommelfeuer
NONE_508_ALEA - Alea
NONE_509_CORDOBAN - Cordoban
NONE_525_RUBEN - Ruben
-
ITAM_LIFESTEAL - Amulet Powrotu
ITAM_SCHUTZSCHILD - Amulet Ochrony
-
ITAR_DJG_L02 - Stara zbroja/Pancerz wykonany ze smoczych łusek
ITAR_FELL - Obszyty skórą pancerz
ITAR_KNC_L - Lekka kościana zbroja
ITAR_MARINE - Pancerz marynarki wojennejWAŻNE!

- Całą polską wersję byliśmy zmuszeni przekopiować Dialog Getterem, dlatego nie mogliśmy poprawić ewentualnych błędów. Mieliśmy dostęp tylko do tekstu. Dlatego też błędy występujące w tej wersji typu nieprawidłowe linie dialogowe czy jakieś bugi w zadaniach są dokładnie takie same jak w wersji niemieckiej i nie jest to nasza wina. Mamy mimo to nadzieję, że będziecie się przy nim dobrze bawić, sporo się napracowaliśmy przy spolszczeniu.
- Podczas wyboru siły, zręczności bądź many u Raya nie wolno wybierać many. Jest zbugowana niestety i później nie można dalej ruszyć.
- W późniejszym etapie gry trzeba zebrać trzy magiczne artefakty i wsunąć je do piedestału, trzeci najpewniej wam nie wejdzie, dlatego trzeba użyć kodu „insert Itmi_Focus_03”, wtedy wszystko będzie ok. Raz z Jiranem też zapewne będzie trzeba użyć marvina, żeby go lekko przesunąć, ale poza tym polecamy grać bez kodów.
>>>  Download   <<<Tutaj jeszcze taki filmik miał być na końcu jak zawsze, ale teraz nawet i jego nie udało nam się zaimplementować :P

Spoiler
https://www.youtube.com/watch?v=0XC8fH2rN9s


Credits:

Tłumaczenie: Quasch, Xylona
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Quasch, Barnaba, Freddy, Draco

11
Autorem tego moda jest Creativity.

Źródło: http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1465532-Release-Creativitys-Hud-und-Men%C3%BC-Grafikpatch-%28GII%29

Jest to mod podmieniający tekstury w G2. Modyfikacja ta zawiera 4 wersje:

1 wersja: Wszystko --> Ta wersja zawiera w sobie wszystkie poniższe zmiany.

2 wersja: Tylko HUD --> Zmienia jedynie tekstury paska energii życiowej/many/wytrzymałości.

3 wersja: Tylko menu --> Zmienia tylko menu.

4 wersja:  Tylko load- i savescreeny --> Zastępuje wszystkie ekrany ładowania i zapisywania (również rozdziały i obszary przejścia).

Parę screenów:

Spoiler
Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:


Moda należy zainstalować do głównego katalogu z grą. Testowane na polskiej wersji. Wszystko działa jak należy.


DOWNLOAD: http://www.share-online.biz/dl/0CAJ437O8KL

Wersja do G1: http://themodders.org/index.php?topic=26308.0

12
Skrypty / Bractwo Spolszczenia - prośba o pomoc
« dnia: 2016-05-07, 00:47 »
Witajcie.
Piszę, bo może akurat ktoś na tym forum będzie w stanie pomóc. Nie możemy sobie poradzić od jakiegoś czasu ze skryptami. Najpierw przerósł nas Dirty Swamp, teraz Wioska Miranda i po prostu szkoda nam naszej pracy. Obawiamy się, że takich incydentów może być jeszcze więcej - tłumaczenie mamy gotowe, a nie mamy jak dać moda graczom do ogrania, bo jest niegrywalny przez błędy i bugi w polskiej wersji, wywołane przez skrypty.
W Dirty Swamp (mod na 20h) mieliśmy w polskiej wersji pełno błędów skryptowych typu uderzające nas za każdym razem tchnienie śmierci, kiedy kogoś trafiliśmy, albo niepokazujące się dialogi, przez co nie można było ukończyć moda, a czego w niemieckiej wersji w ogóle nie było.
W Mirandzie mamy zaś np. krzak, przez który nie da się przejść (jest z nim związana misja). Tak samo. Tutaj opos zrobił małe porównanie:

https://www.youtube.com/watch?v=XU-T2ewqdT4

Wie ktoś może, przez co robią się takie błędy i jak temu zaradzić? Nasz skrypter niestety nie poradzi sobie z takimi problemami, a bardzo by nam na tych modach zależało. Za każdą pomoc będziemy wdzięczni :)

Pozdrawiam

13
Autorem tego moda jest Creativity.

Źródło: http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1463245-Release-Creativitys-Hud-und-Men%C3%BC-Grafikpatch

Jest to mod podmieniający tekstury w G1. Modyfikacja ta zawiera 3 wersje:

1 wersja: Tylko HUD --> Zmienia jedynie tekstury paska energii życiowej oraz tekstury ekwipunku.

2 wersja: Tylko menu i loadscreeny --> Zastępuje wszystkie loadscreeny/savescreeny oraz cały design menu.

3 wersja: Wszystko --> Ta wersja zawiera w sobie wszystkie powyższe zmiany.

Parę screenów:

Spoiler
Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:

Przed:

Po:


Moda należy zainstalować do głównego katalogu z grą. Testowane na polskiej wersji. Wszystko działa jak należy.


DOWNLOAD: http://www.share-online.biz/dl/TC36YT5OV1I

Wersja do G2: http://themodders.org/index.php?topic=26396.0

14
Marcello z WoGa stworzył właśnie texturpatcha, opierając się na teksturach z Returninga.
Jeśli ktoś byłby zainteresowany pograć sobie w Gothica i podobały mu się tekstury z Returna, to ten mod jest właśnie dla niego. Świetnie to wygląda :)

Screeny:

Menu:

Spoiler


Khorinis:

SpoilerJarkendar:

SpoilerGórnicza Dolina:

Spoiler


DOWNLOAD: https://yadi.sk/d/M7CZPZhIqc6ax

Źródło: http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1415346-Texturpatch-Texturmod-GUIDE-f%C3%BCr-Gothic-1-2-3/page3?p=24808309&viewfull=1#post24808309

15
Archiwum / G2NK Wyspa Wielkanocna
« dnia: 2016-03-27, 19:22 »


Opis modyfikacji:

Zasadniczo chciałeś jedynie odwiedzić swoją babcię przez teleporter, jednak zrządzenie losu postanowiło te plany nieco zmienić: Lądujesz na małej wysepce pośrodku oceanu.
Na tejże wyspie, zwanej Wyspą Wielkanocną, mieszkają jeszcze cztery inne osoby, z którymi musisz teraz - chcąc nie chcąc - wejść w kontakt, aby się stąd wydostać.


Cechy:

* Nowy świat,
* Nowy bohater,
* 4 NPC,
* 5 questów,
* Oswojone zwierzaki w różnym wieku,
* Dubbing niemiecki,
* Tłumaczenie wysokiej jakości,
* 30-60 min. czasu gry

Screeny:

Spoiler
Spoiler


>>>  Download   <<<

Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Quasch, OwcaZagady

16
Opis modyfikacji:

W modzie tym odgrywamy rolę młodego mężczyzny, który dostaje pewnego dnia wiadomość od smoka. I to nie byle jakiego smoka, o nie! Znają się dobrze jeszcze z dawnych czasów i bohater jest "mu" nadal coś winien.
Podczas czytania wiadomości zostajesz przeteleportowany niewidzialną siłą do smoka, który prosi cię o przysługę, którą mu jeszcze zalegasz. Potem jednak staje się coś "strasznego"...
Miłej zabawy!

Cechy:

* Ok. 2 godzin rozgrywki,
* Dubbing niemiecki,
* Całkowicie nowe światy,
* Nowe "potwory",
* Sporo nowych przedmiotów,
* Kilka przerywników,
* Wesoła historia,
* Tłumaczenie wysokiej jakości


Screeny:

Spoiler
Spoiler
>>>  Download   <<<
Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Quasch, OwcaZagady

Taki krótki mod okazjonalny. O 18 będzie jeszcze jeden :)

17
Archiwum / G2NK Wioska Miranda PL
« dnia: 2016-03-03, 09:49 »


Opis modyfikacji:

Wioska Miranda to modyfikacja zarówno do Gothic I, jak i Gothic II NK. Bractwo Spolszczenia postanowiło przetłumaczyć wersję do 'dwójki', uznając ją za stabilniejszą, jako że powstała na nowszej wersji silnika gry. Modyfikacja oparta na fabule i postaciach popularnego opowiadania "Aluka Miranda", w którym gracz odgrywa rolę młodego i marzycielskiego praktykanta Bernda. Po roku praktyki i doświadczeń wraca on do Wioski Miranda. Dość szybko orientuje się, że życie na wsi płynie w inny sposób, niż było to wcześniej. Teraz musi przyzwyczaić się do nowego życia, rozwiązując przy tym mroczną tajemnicę nieznanej mitologii. Gra łączy w sobie elementy przygodówki z elementami zręcznościowymi. Pełna jest zagadek do rozwikłania. Wszelkie elementy rozwoju bohatera zostały usunięte. Mod zawiera elementy nowoczesnego świata i nie ma nic wspólnego z historią Gothic.

Screeny:

SpoilerSkończyliśmy już tłumaczyć dialogi. Myślę, że na dniach zaczniemy testy :)

18
Archiwum / G2NK Wojna z orkami PL
« dnia: 2016-02-14, 15:32 »


Opis:

Akcja modyfikacji rozgrywa się równolegle do Gothic 3, kiedy to kontynent został już zajęty przez orków. Ostatnim miejscem, na którym panowała jeszcze paladyńska sprawiedliwość, była zachodnia wyspa Wschodniego Archipelagu zwana Austri. Orkowie również i tę wyspę chcieli zagarnąć dla siebie, dlatego wysłali na nią pokaźny oddział wojskowy. Głównym celem orków było miasto handlowe Austri, które - jak już zostało wspomniane - leżało na wyspie o tej samej nazwie.
Nasz bohater pierwotnie pochodzi z Khorinis, gdzie prowadził wcześniej szczęśliwe życie Strażnika Miejskiego. Kiedy jednak orkowa armia wkracza z Górniczej Doliny do Khorinis i dochodzą wieści na temat zniszczenia magii runicznej przez Xardasa, nic już nie stało orkom na przeszkodzie. Przypuścili szturm na Khorinis i tym samym zdobyli miasto. Zdolni do pracy ludzie, wśród których znajduje się również nasz bohater oraz jego przyjaciel, mieli zostać przewiezieni na północną wyspę Wschodniego Archipelagu, by wydobywać tam w kopalniach rudę dla orków.
Z powodu nawigacyjnej gafy kapitana niewolniczej karaweli, na której przebywał nasz protagonista, statek został wciągnięty w głębokie malstromy Wschodniego Archipelagu. Orkowie oraz Orkowi Najemnicy opadli wraz ze swym ciężkim rynsztunkiem na dno morza, kilku niewolników jednak wywinęło się od śmierci i zostali wyrzuceni na brzeg zachodniej wyspy archipelagu. To właśnie tam rozpocznie się historia naszego śmiałka.


Cechy:

* 45-65 godzin gry
* Ogromny, całkowicie nowy świat gry
* Dubbing niemiecki wysokiej jakości (~90%)
* ~200 NPC z masą dialogów (w sumie ok. 550)
* Ponad 165 zadań
* 4 główne gildie oraz wiele pomniejszych,
* Przerywniki filmowe
* Liczne nawiązania oraz ukryte easter eggi
* Duża ilość ukrytych lokacji + także rozległe, ciekawe lochy
* Sporo nowych potworów
* Nowe możliwości rzemieślnicze
* Wiele niezależnych zadań pobocznych
* Nowa historia, na którą gracz ma wpływ
* Mnóstwo nowych przedmiotów (hełmy, akcesoria, zbroje itd.)
* Profesjonalne spolszczenie wysokiej jakości 
- i wiele więcej -Screeny:

SpoilerOmówienie moda PL:

https://www.youtube.com/watch?v=wd-3gCKq95o

Prezentacje świata:

Część 1:
https://www.youtube.com/watch?v=jtrhvWNlFKY

Część 2:
https://www.youtube.com/watch?v=opV7W_1AYlQ

Część 3:
https://www.youtube.com/watch?v=Nyfwkf6Gl5U


Intro PL:

https://www.youtube.com/watch?v=W7zSGJRNwycPrace nad spolszczeniem praktycznie zakończone :)

19
Archiwum / [G2NK] Сёстры/Siostry PL
« dnia: 2016-01-31, 11:42 »


Opis modyfikacji:

Siostry to nieduży mod survivalowy do G2NK zrealizowany w Rosji w 2010 roku.
Głównym bohaterem jest młoda dziewczyna poszukująca swojej zaginionej siostry w nieprzyjaznym środowisku nieznanej dla niej krainy. Gra składa się z czterech rozdziałów i uznawana jest w Rosji za bardzo trudną.
Bohaterka odczuwa głód i pragnienie wyrażone dodatkowymi paskami na ekranie i powodujące śmierć po pewnym czasie, musi nauczyć się już na początku podstawowych umiejętności, jak gotowanie, zdobyć najprostsze przedmioty i narzędzia, aby móc wykonywać każdą praktycznie czynność.
Ilość noszonych w inwentarzu przedmiotów zależy od ich wagi i siły bohaterki na danym etapie gry.
Wprowadzono zegar pokazujący mijający czas w grze, niezbędny do podtrzymania funkcji życiowych i wykonania pewnych zadań i czynności.

Bohaterka może używać szpady zadającej magiczne obrażenia, korzystać z run, które może ulepszać, a także nauczyć się alchemii, dużo bardziej zaawansowanej niż w klasycznym G2 NK, bo można tworzyć własne mikstury o specyficznym działaniu.

W grze napotykamy znane z G2NK potwory, w tym czarne trolle, a także pewną liczbę NPC, zlecających zadania.
Historia odkrywa swoje tajemnice wraz z kolejnymi rozdziałami.
Mod posiada intro i quotro filmowe oraz jest w pełni dubbingowany.
Autorem moda jest ZEN, a aktualna poprawiona wersja gry pochodzi z roku 2012 (wersja z patchem 3.1.3).

Screeny:

Spoiler

Intro PL:

https://www.youtube.com/watch?v=V6TemvtyFys>>>  Download   <<<


Credits:
Tłumaczenie: AhnBael, Memorius, metek58, smox
Korekta: AhnBael
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Freddy, Opos, smox, ynwa

20
Autorem tutoriala jest niejaki TheEternal.

http://forum.worldofplayers.de/forum/threads/1451791-Tutorial-3D-Koordinaten-auf-2D-Karte-mappen-%28f%C3%BCr-Landkartenerstellung%29

"Chciałem wam pokazać, jak ostatnio wykonuję odwzorowanie (Mapping) współrzędnych map.
Niby są już instrukcje, gdzie można te współrzędne obliczyć, ale od nich idzie bólu głowy dostać.
 
Potrzebny nam będzie do tego jakiś program do 3D. Tutaj akurat posłużę się 3dsMaxem.

1. Zaczynamy od załadowania mapy.
2. Umieśćcie wasze nowe tekstury 2D na prostokątnym obiekcie mapy (nie używajcie żadnych UVW map, bo inaczej współrzędne mogą nie pasować do mapy z gry).
3. Umieśćcie mapę pod siatką 3D. [patrz obrazek]

Spoiler


4. Wyrównajcie odpowiednio mapę, tak żeby te wyraźne punkty się zgadzały.
5. Włączcie selekcję wierzchołków (Vertex-Auswahl?) i zaznaczcie jeden z najbardziej oddalonych punktów mapy.
6. Teraz możecie odczytać współrzędne do map 2D na podstawie współrzędnych wierzchołka(-ów). W powyższym przykładzie można odczytać dolną krawędź mapy z Y: -95995,83, i prawą krawędź z X: 1950,063.
7. Wpiszcie współrzędne wierzchołków w skrypcie w zaokrągleniu:

Cytuj
func void use_ItWr_Map_Hafen()
{
    var int Document;
    if (Npc_IsPlayer (self))
    {
        B_SetPlayerMap (ItWr_Map_Hafen);
    };
    Document = Doc_CreateMap ();
    Doc_SetPages (Document, 1);
    Doc_SetPage (Document, 0, "LoA_Map_Hafen.tga", FALSE);
    Doc_SetLevel (Document, "LOA\WORLD.ZEN");
                                                                  //left     top    right   bottom
    Doc_SetLevelCoords (Document, -31522, -67969, 1950, -95995);
    Doc_Show (Document);
};

8. Powtórzcie analogicznie dla lewej i górnej krawędzi zgodnie z punktami 5-7 dla lewego górnego wierzchołka.
9. I gotowe."

Przetłumaczone przeze mnie z WoGa na życzenie kolegi Darka. Pragnę jednak zaznaczyć, że nie jestem wszystkiego pewien, gdyż jest tu trochę słownictwa typowo skryptowego, a w tej sprawie niestety jestem zielony i jest to dość luźne tłumaczenie. Mam mimo to nadzieję, że komuś się to przyda.

Strony: [1] 2
Do góry