Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Maliksoft

Strony: [1]
1
Witam, problem mam tego typu że dodaje pancerz z Gothic 2 do Gothic 1, ni i nie mogę przywołać komendą. Tak samo jest w sytuacji gdy podmienię modele zbroi istniejących, porostu jak by gra nie czytała wszystkiego.

zainstalowane mam:

-patch_1.8
-player kit
-G1Classic-SystemPack-1.7
-Textures Patch Freddy-0.8
-DX11

2
Witam, nie wiem cz taki temat już był :hmmm: Więc moje pytanie brzmi: czy można wyciągać modele i textury z innych modyfikacji Gothica??

3
Pytania i problemy / Hełm paladyna, zmiana tekstury
« dnia: 2015-05-14, 22:32 »
Witam, nie wiem czy już taki temat był poruszany na forum ale nie mogłem znaleźć. A więc ściągnąłem hełm Paladyna z http://www.worldofgothic.de/?go=moddb&action=view&fileID=143&cat=7&page=4&order=0. i chce dodac do gry ten sam hełm ale z inną teksturą, pliku ASC nie mam, więc nie mam pojęcia jak dodać hełm z inną teksturą. A i o grzebaniu w programach 3D nie mam pojęcia.

4
Materiały / Tekstury Maliksoft'a
« dnia: 2015-01-19, 11:00 »
Witam, :) chciał bym przedstawić moje pierwsze teksturki zbroi i nie tylko, do gothic 2. Mam nadzieję że wam się spodobają, piszcie i oceniajcie. :D No to jedziemy...


Zbroja Paladyna:Pancerz Gomeza:Pancerz z jaszczura:Zbroja Myrtańska:Zbroja Narni:Super Zbroja:Zbroja z magicznej rudy:Maska poszukiwacza:Targowisko:
Strony: [1]
Do góry