Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Vincent93

Strony: [1]
1
Edycja rozszerzona / ER Plus
« dnia: 2021-04-12, 00:52 »
Obecnie pracujemy nad sub-modem do standardowej Edycji Rozszerzonej. Mamy gotowe już około 10 questów a pierwsza wersja będzie dodawać około 35 zadań. Będą one rozbudowywać naszą rolę w każdej gildii jaka występuje w grze. Będą także nowe poboczne misje np. dla Łowców Orków. Spotkamy nowych ludzi w tym parę czarnych charakterów. Zmierzymy się z nowymi potworami jak kryształowy golem , magiczna pantera , olbrzymi szczur czy aligator. Mamy scenariusze do prawie 200 zadań ( i nie są one prostackie w stylu przynieś , wynieś , pozamiataj). Po pierwszym patchu dodającym około 35 zadań , zajmiemy się stworzeniem obszernego wątku składającego się z kilkunastu questów dotyczących turnieju gladiatorów w Starym Obozie. Będziemy także mogli stanąć w szranki i spróbować sił w walce z najlepszymi wojownikami Kolonii oraz obstawiać walki innych uczestników. W sferze pragnień byłoby dodanie planowanego przez Piranie wątku podziemnego miasta Orków oraz rozszerzenie wątku Wolnej Kopalni i dodanie możliwości eksploracji jej przed inwazją sił Gomeza. Mam nadzieje , że już za parę miesięcy wydamy pierwszą wersję sub-moda i zobaczymy co przyniesie czas w kwestii rozwoju projektu.

ps. Sub-mod nie będzie ingerował w zawartość zaimplementowaną przez Autora ER a jedynie dodawał i rozszerzał to co jest.

2
Siema

Szukam skrypterów i mówiąc wprost otwartych głów chętnych do współpracy przy modzie. Napisałem scenariusz z dość interesującą fabułą osadzoną w innym uniwersum. Główny bohater jest doświadczonym żołnierzem lecz musi zmierzyć się z intrygującą zagadką , która nie będzie miała precedensu w jego dotychczasowej karierze.

Chętnych na współpracę proszę o ujawnienie się tutaj w temacie bądź napisanie mi prywatnej wiadomości. A ja prześlę scenariusz moda.

Pozdrawiam   :D

3
Oferty pracy i pomocy / Poszukiwany skypter do ER Plus
« dnia: 2019-08-27, 21:10 »
Siema

Pracując z Outlanderem nad ER przygotowałem ponad setkę zadań , których z braku czasu nie dodaliśmy do moda. Były to chociażby bardziej rozbudowane fabularnie Nowy Obóz i Sekta , Turniej Gladiatorów w Starym Obozie , poszerzenie wątku Łowców Orków , dodanie więcej treści w Starej Kopalni i w obozie pod nią czy parę zadań związanych bezpośrednio z Xardasem. Z racji iż mnóstwo materiału pisanego typowo pod ER poszło w odstawkę postanowiłem zawalczyć o realizację ich w sub-modzie w postaci ER Plus gdzie byłoby więcej zadań i parę dodatkowych rzeczy. Zająłbym się dialogami i nadzorem prac natomiast nie znam się na sprawach technicznych. Dlatego by projekt ruszył potrzebny jest skrypter. Jeśli ktoś byłby chętny do współpracy przy udoskonalaniu Edycji Rozszerzonej to proszę pisać wiadomości prywatne albo odpowiedzieć w tym temacie. Serdecznie Pozdrawiam Wszystkich :D.

4
Oferty pracy i pomocy / Poszukiwani skrypterzy
« dnia: 2017-12-09, 20:12 »
Cześć. Szukamy skrypterów do pomocy w dodawaniu zadań do moda do Gothica I (Addon). W razie zainteresowania piszcie PW a ja odpiszę wam co dalej.

5
Gry / Kozacy 3
« dnia: 2016-08-23, 14:09 »
Zapowiada się powrót po wielu latach jednej z bardziej znanych serii gier rts - Kozaków.

Tutaj stronka do pre-orderu  - https://cdp.pl/kozacy3?utm_source=kozacy.org&utm_medium=kozacy.org&utm_campaign=kozacy3

Z pasji i sentymentu pewnie sporo ludzi się skusi na Kozaków 3 po tylu latach posuchy w tym temacie.

6
MDS i animacje / Zdekompilowanie animacij aligatora w GI
« dnia: 2013-12-08, 15:23 »
Jestem blisko powstawania jednej z modyfikacji do Gothic I. Prace są już na ukończeniu jednak twórca moda ma problem z  zdekompilowaniem animacji aligatora. Czy ktoś mógłby napisać jak sobie z tym poradzić ?  :P

Strony: [1]
Do góry