1
Muzyka / Gitara i ja leworęczny
« dnia: 2013-04-29, 22:11 »
Mimo że w necie jest w chuj podobnych tematów pytam jeszcze raz. Jest tu ktoś kto gra na gitarze i jest leworęczny? przekładał ktoś struny? Czy moze kupował specjany sprzet? czy jednak sie uczył jak praworęczni?
<ja będe się uczył na klasycznej>
<ja będe się uczył na klasycznej>
Napisany 3 godziny temu. Wiem że można się przyczepić do kilku rzeczy