Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SamoaJoj

Strony: [1]
1
Kroniki biją na głowę podstawkę gothica. Tylko tyle powiem.

Zresztą, przytłaczająco pozytywne oceny na steam i zdobycie moda roku nie bierze się z niczego.
Na razie doszedłem tylko do miasta, ale sporo zwiedziłem i jeśli jakieś minusy (ale to minus będzie raczej dla innych nie dla mnie) bym miał napisać, to to, że jest to dosyć prosty mod, co absolutnie mi nie przeszkadza.

No i dubbing świetny, ale to chyba jest taka oczywista oczywistość, że nikt o tym nie wspomina. Czuć, jakby grało się w pełnoprawne dlc , z profesjonalnym dubbingiem.

2
Listę zmian masz przecież na fanpagu Ortegi. No cóż, ze świetnego moda, zrobił jeszcze lepszy. Już pisałem, że w tym modzie wszystko gra i jest dopieszczone. Fabuła, zadania, klimat.

3
Ukończone modyfikacje / [G1] Ciemności Gordotha
« dnia: 2021-08-27, 12:38 »
Nazywać "balans" w nocy kruka "dobrym", to na prawdę trzeba mieć masochistyczne pobudki. Dlatego pluje zawsze na wszystkie lhivery i inne śmieszne tego typu mody. Już sam g2nk wymaga od nas grindu i bicia wszystkiego co się rusza.

4
Grałem w wersję 2.0, niedługo ma wyjść jeszcze nowsza wersja. Powiem tak. Lepszego moda do g1 nie ma. Fakt, nie opinia. Szczerze, to po za oczywistymi bugami, błędami - co w tak starej grze jest oczywiste i nie jest to wina modera -- to minusów na dobrą sprawę nie ma. No może amatorski dubbing w niektórych momentach jest trochę na niższym poziomie, ale i jako całość tak daje radę. Wszystko tu zagrało. Fabuła, klimat, zadania.

5
Archiwum / [G2NK] Odyseja 2.0 PL
« dnia: 2021-01-26, 10:48 »
Mod widmo jak DK i KM. Nie liczyłbym że kiedykolwiek to wyjdzie w pl wersji.

6
Fabularnie returning jest całkiem niezły. Nie ma takiej tragedii jak niektórzy piszą.

Wystarczy czytać dziennik żeby ogarniać zadania. No może czasami do solucji, ale na pewno nie trzeba mieć cały czas otwartej.

7
Losowanie przedmiotów jest OP. Nie dość że ognik ci pokazuje rośliny i tabliczki, to masz dodatkowe przedmioty, których bez losowania nie ma. A ludzie dalej będą mówić, że returning ma przesadzony poziom trudności....

8
Archiwum / [G2NK] Odyseja 2.0 PL
« dnia: 2020-08-24, 20:50 »
Niestety, zapowiada się mod widmo, tak jak KM i DK. Szkoda.....

Strony: [1]
Do góry