1
Offtopic / [Discord] Cesarstwo Kucowni
« dnia: 2026-06-14, 07:36 »
Elyta tM i Polskiego internetu tam siedzi.
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Gorzej jeszcze kilka dni temu działał shoutbox.Jest nadzieja, że w ciągu pół roku uda się migrować forum na nowe/zaktualizowane oprogramowanie co pomoże na problemy z rejestracją i botami.
I jak wygląda sytuacja w tej sprawie?




No to problem jest z twoim PC, bo to najlepiej działająca wersja.
Nie, nie wymagałby.
Wie ktoś może dlaczego po wgraniu SweetFX Yulena mam 3 fps? Wyskakuje jakis blad w rogu ekranu mowiacy coś w stylu "try uint if it is possible". Nie wiem czy ja cos zrobilem zle, wydaje mi sie ze nie ma co tutaj nawet spieprzyc ale no coz...Daj linę do tego preseta bo znaleźć nie mogę. Może to będzie działało u mnie.
No to problem jest z twoim PC, bo to najlepiej działająca wersja.A może być tak że na nie można grać na dwóch GD3D11 na jednym sejwie? Nowy GD3D11 wymagałby nowej gry? Gram w MT.
Jest DX11 mod do podrasowania graficznie goticzka 1 bezbugowy? Ten co znalazłem ze steam jest strasznie niegrywalny ze względu na liczne graficzne anomalia.
Są rożne wersje tego moda. Zobacz GD3D11_Clockwork_Edition_v17-6-4.
Nie pomawiaj mnie nie pisałem żeby wywalać news RET2_Sounds_01 tylko 02-05. A to że nie będę miał mówionych kwestii z G3 to mała cena za usunięcie urkowego języka z polskiego Gothica.Naprawdę? Aby Wywalić rosyjski dubbing wystarczy usunąć cztery pliki RET2_Sounds_02 -05.vdfNo, właśnie nie. W RET2_Sounds_01 też są pliki dubbingu. Można je wywalić, usuwając folder "SPEECH" GothicVDFS-em, ale ten plik z instalki po wyborze opcji "częściowy dubbing polski" zawiera też niektóre kwestie np. podebrane z G3 - choć te są też w spolszczeniu AB, jak się zdaje. Poza tym idzie o pomysł dubbingu mieszanego - polskie kwestie z podstawki, rosyjskie z moda, dlatego wywalenie całkowite dubbingu Returna nie jest rozwiązaniem. Instalka waży dużo, bo zawiera też rosyjski pełen dubbing gry.