Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Athos

Strony: [1]
1
MDS i animacje / MDM zmienić do ASC
« dnia: 2017-01-30, 19:52 »
Dobra udało się, zmieniłem pierwotnie na TGA ale nie szło to zmieniłem na TEX i wstawiłem do _Work\data\Textures\_compiled i wyszło. Bardzo dziękuje za pomoc a temat do zamknięcia

2
MDS i animacje / MDM zmienić do ASC
« dnia: 2017-01-30, 18:08 »
I tak też uczyniłem, zbroja wyskakuje ale ma ona kamienną teksturę i za bardzo nie wiem jak to naprawić

3
MDS i animacje / MDM zmienić do ASC
« dnia: 2017-01-30, 16:42 »
No właśnie to zrobiłem i gothic mi tego nie odczytuje, pokazuje że model ASC nie znaleziono. Czy jest jakiś sposób aby zdekompilować dany plik MDM?

EDIT Udało mi się ale model ma kamienną teksturę.

4
MDS i animacje / MDM zmienić do ASC
« dnia: 2017-01-29, 22:03 »
Witam od razu powiem że jestem zielony w tych sprawach. Otóż mam problem ze zmianą pliku z rozszerzeniem MDM tak aby był w formacie ASC.Chce wziąć te zbroje z paru modyfikacji i addonów które sobie po pobierałem Wiem jak wyciągnąć pliki z moda ale nie potrafię ich zdekompilować (pancerzy). Patrzałem na forum i nie tylko na nim, robiłem według nich polecenia, kombinowałem, niestety z żadnym skutkiem. Nie wiem czy to wina słabego tłumaczenia na forum czy co. Dlatego proszę o dokładne wytłumaczenie jak to uczynić ze wszystkimi szczegółami (niestety jestem taki zielony że potrzebuje jak najdokładniejszego wytłumaczenia).

Strony: [1]
Do góry