1
Ukończone modyfikacje / [G2NK] Nostalgic Edition v3.1.9 Dubbing PL
« dnia: 2026-06-04, 04:13 »
Are you dense?
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Przetestowałem w Gothic 1. Funkcja działa bardzo fajnie. Jest tylko problem z godzinami od szóstej (rano) do dziesiątej (rano). O szóstej (rano) jest bardzo widno, podobnie o siódmej (rano). Dopiero o dziewiątej (rano) zaczyna się robić trochę bardziej wieczorowo ale o nocy też trudno tu mówić. Szczególnie ta ósma (rano) i dziewiąta (rano) odstają. Oprócz tego wszystko ładnie śmigaMożesz pokazać jak to wygląda? Nie rozumiem czy to problem z niebem i mgłą, czy może po prostu światło się przebija?