1
Returning 1.1 ReBalance 2.1 (Archiwum) / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2015-05-14, 19:46 »
Że co kurwa?
O czym ty do nas piszesz, bo nie ogarniam?
O czym ty do nas piszesz, bo nie ogarniam?
Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.
Witam mam pytanie jak przejść misje : Gdzie jest Nek, do cholery. Chodzi mi o to że znalazłem już ciało wraz z amuletem tylko kucharz ze starego obozu powiedział że to nie jest Nek tylko inny facet. Gdzie mam szukac prawdziwego Neka albo jak udowodnić że to Zły go zabił?Na ch*j spamujesz wszędzie do cholery!?
Wiem że to nie wina tłumaczy, po prostu chciałem powiedzieć ( a raczej napisać), że gra w tego moda to czas stracony.Zadania opierają się na schemacie Pewnie ten ma TO ale żeby tamten dał TO trzeba pomóc tamtemu.CytujCytat: gothicman w Dzisiaj o 17:23To nie jest kwestia tłumaczy, a balans jest w porządku względnie. Szczególnie ta epicka walka z Inubisem na 5 poziomie ;DTaJak już napisałem, to nie kwestia tłumaczy, byśmy się takimi rzeczami zajmowali., a reszta leży i kwiczy, mi ten mod się nie podoba.
Niedopracowany, dialogi drętwe a patrząc po tym co poprawiliście to nie opłacało się robić spolszczenia.
Przynajmniej Polacy jako jedyni mają w pełni grywalną wersję tego moda.
To nie jest kwestia tłumaczy, a balans jest w porządku względnie. Szczególnie ta epicka walka z Inubisem na 5 poziomie ;DTa
Na pewni nie zaszkodzi. Tak, łatka jest konieczna poprawiająca nieprzetłumaczone nazwy i inne dupereleNie warto, cały balans trzeba by było poprawić.
Kostury różnią się tylko szybkością, bo dmg zależy od magii. Ja osobiście polecam 1h.Chodziło mi o to czy uczyć się do 30% czy więcej.
Mac Dun skończ już ten temat, nie ma co debatować nad tymNo to ruscy mają zajebiście, jakby Jacek Mikołajczak nam podłożył to bym nigdy, nie włączył już zwykłego Gothica, bez Returninga 2.0.Poza tym mają własnego grafika i animatora, bo wbrew wszystkiemu mają sporo własnych animacji i modeli.
Tak z ciekawostek: Wiecie, że głos Beziego w Returnie, jak i w org jest ten sam. Aktor zgodził się podkładać głos bezpłatnie do moda.