Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - NSenten

Strony: [1]
1
Pytania i problemy / Edycja textur bez GoMana
« dnia: 2019-05-10, 20:08 »
Zamierzam odtworzyć miasto Khorinis w minecraft. Jestem już na dość zaawansowanym stadium budowy, jednak utraciłem mój plik z edytowanymi wcześniej texturami(każda istotna textura otoczona jest siatką pomagającą wyliczać odległości).
Wszystkie textury mam na dysku, jednak żadnym sposobem nie jestem w stanie poradzić sobie z implementacją ich do Gothica - nie chcę się bawić z umieszczaniem każdej textury pojedynczo w GoManie(1338 plików X D D), ale Gothic VDFS też nie chce ze mną współpracować. Mógłby ktoś krok po kroku opisać jak to wszystko zrobić, żeby gra nie wywalała crashy typu "Brak pliku default.tex

2
Spacer / Spacer 2 Draw distance
« dnia: 2016-06-15, 22:14 »
Dzięki

3
Spacer / Spacer 2 Draw distance
« dnia: 2016-06-15, 21:05 »
Witam forumowiczy. Otóż potrzebuję zwiększyć draw distance w Spacerze 2.Ktoś mógłby mi powiedzieć czy jest to w ogóle możliwe, a jeśli tak to jak to zrobić?

4
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-03-19, 16:42 »
Ok dzięki :)

5
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-03-19, 16:33 »
Dobra udało mi się potrudziłem się z jaszczurami i uciekłem im :). Teraz mam problem bo oddałem wszystkim co miałem i Pablo powiedział że zaskarbiłem sobie szacunek u wystarczającej ilości osób.Mimo to dalej wyganiają mnie ze swoich sklepów.

6
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-03-19, 15:54 »
Dobra jeszcze jedno co z tymi ostrygami bo ogarnąłem do tej pory 7. Przed chwilą patrzyłem na cheatach czy czegoś nie ominąłem u Farima czy Skipa i u Skipa znalazłem tylko 1 dodatkową muszlę.Jakieś rady gdzie może być ich więcej?

7
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-03-19, 15:25 »
Dzięki wielkie :) ale u Skipa chyba tylko 2 węgle były o ile się nie mylę.

Post połączony: 2016-03-19, 15:27
A nie jednak nie

8
Returning 2.0 / Pytania odnośnie zadań i rozgrywki
« dnia: 2016-03-19, 15:01 »
Mógłby ktoś szczegółowo opisać jak zdobyć szacunek czeladników? Jestem na etapie kiedy Pablo kazał mi znaleźć poparcie w dzielnicy portowej i na chwilę obecną popiera mnie tylko Kardiff

9
Tak czasem jest. Wczytaj i daj jej tam trochę pobiegać ale uprzednio wybij potwory zanim je tam zaciągniesz żeby nie biegły w ich kierunku.Wtedy potrafią kilkanascie minut łazić tam bez celu aż wreszcie do ciebie zagadają i quest się powiedzie.

Strony: [1]
Do góry