Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agenak

Strony: [1]
1
Czas Zapłaty / Pomoc w zadaniach i w rozgrywce
« dnia: 2014-01-19, 23:53 »
Dlaczego w  4tym  rozdziale,  po dialogu z Nefariusem otrzymuję drugi egzemplarz  miecza runicznego? Tak  ma być, czy tylko u mnie coś się  chrzani?

2
Czas Zapłaty / Czas Zapłaty - premiera!
« dnia: 2014-01-12, 00:56 »
W grze istnieją balwierze,bądź sama jedynie możliwość  wpływu na fryzurę i utatuowanie Ricka? Była taka opcja zapowiadana  w  którymś z  gameplayów, a  nie natrafiłem  na  nią dotychczas, pomimo, iż jestem w 4 rozdziale.

3
Czas Zapłaty / Błędy w ostatecznej wersji moda
« dnia: 2014-01-03, 23:37 »
Mam analogiczny problem jak ktoś wyżej w zadaniu z ornamentami. Udałem się w okolice ruin cytadeli, porozmawiałem z Węgorzem i z dialogu wynika, iż powinien mieć on towarzysza, tymczasem stoi on tam sam, rozmawia bezpośrednio do mnie, wyjmuje miecz...i koniec. Po wzięciu ornamentu pojawia się Hrabia, który krótko prowadzi ze mną rozmowę i stoi jak wryty. Pomimo  takiej możliwości nie mam ochoty go zabijać, bo wiem, że to nieodpowiedni moment. Z fabułą stoję w takim wypadku w miejscu i bynajmniej nie uśmiecha mi się zaczynanie od nowa.
Dopowiadając do tematu, znalazłem pośledni błąd. Ork w obozie łowców orków w przypadku pokonania go, wyposażany jest w jednoręczną broń, przez go jego postać chcąc wyjąć 'oręż' permanentnie się zacina.

4
Czas Zapłaty / Pomoc w zadaniach i w rozgrywce
« dnia: 2013-12-21, 16:37 »
Mam  problem z zadaniem "świeża krew".  Przyprowadziłem do obozu Jacka Aligatora, a Cavalorn jest  zdania, iż nie mam ze sobą towarzysza. Ponadto po wczytaniu gry  zniknął mi podpis, określający,  że Jack za mną podąża.

5
Witam.
Otóż mam następujący problem, który jak występował w pierwszej becie tak mam go dotychczas, mianowicie w momencie pierwszej rozmowy z Cavalornem,  zaliczam  crasha. Czy ktokolwiek miał analogiczny problem, zna potencjalną przyczynę bądź najlepiej rozwiązanie? Właściwie nie mam pojęcia co mógłbym zrobić, żeby pozbyć się tego błędu, a na modyfikacji mi zależy, czekam na nią od paru dobrych lat : D
Z góry dzięki za pomoc.

Strony: [1]
Do góry