[G2NK] Unholy Prolog 18239 25

O temacie

Autor Macrentofeth

Zaczęty 1.04.2010 roku

Wyświetleń 18239

Odpowiedzi 25

Macrentofeth

Macrentofeth

Użytkownicy
posty43
  • Użytkownicy

Macrentofeth

[G2NK] Unholy Prolog
2010-04-01, 21:40(Ostatnia zmiana: 2018-07-22, 18:58)
Unholy to przełomowa modyfikacja do Gothic II: Noc Kruka. Powstaje od wakacji 2009 w studiu modderskim CripSoft na zlecenie wortalu Gothic Site. Opowiada o losach Świętego Przymierza - fanklubu Gothic na forum GS. W modyfikacji zostały użyte nowatorskie metody moddingu i kreowania gier.[indent]Akcja moda dzieje się w ruinach Salvetarionu, niegdyś dumnej stolicy Terytoriów Neutralnych, obecnie będącej jedynie morzem ruin po tym, jak Zakon Beliara, za milczącą zgodą pozostałych zakonów, zniszczył je doszczętnie przeganiając ostatniego namiestnika i obrońców miasta. Ludzie jednak nie porzucili go całkowicie i zajęli kilka ocalałych budynków, tworząc niewielkie enklawy. Ponownie uruchomili tawernę oraz zajęli część pustostanów. Ich osadnictwo nie objęło jednak okolic większych, niż okolice głównego placu Varia Asper, toteż pozostałe rejony miasta stopniowo dziczały, w czym prym wiódł dawny park.


Tydzień przed rozpoczęciem akcji moda do Salve zjechały Kapituły wszystkich zakonów wraz z delegacjami dyplomatów. Młody myśliwy, Jargo, który mieszka w okolicznych lasach, właśnie wybiera się do miasta, by sprzedać swe towary lokalnej społeczności..
[/indent]Prolog oferuje większość funkcji pełnej wersji:
  • otwarty, nieograniczony świat
  • wolność słowa
  • wolność wyboru
  • wysoka dostosywalność
  • całkowicie nieliniowy wątek główny
  • kreowanie świata gry przez użytkownika końcowego
  • przepiękna grafika
  • zapierająca dech w piersiach oprawa
  • opcjonalnie znakomita, liniowa fabuła
  • cyfrowa edycja specjalna
Screeny znajdują się w paczce z modem.

http://www.gothic.phx.pl/nk/download.php?cmd=click&id=33
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator
W paczce jest zen, ini i intro nawet nie przekonwertowane do BIK oraz 288 kopii mapy świata g1 w folderze z nazwą "zebybylawiekszaobjetosc".
To ma być jakaś prowokacja czy co  :) ?
Stosujecie "nowatorskie metody moddingu i kreowania gier" a nie potraficie nawet zrobić instalatora ani filmików konwertować.

WonderiuS
  • Gość
Sam wcześniej pobrałem moda i się zdziwiłem. Jak by nie dopracowane to było.
 

Wowoz

Wowoz

Użytkownicy
Wowoźny
posty3699
Propsy4862
NagrodyVV
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Wowoźny
Unholy to przełomowa modyfikacja do Gothic II: Noc Kruka. Powstaje od wakacji 2009 w studiu modderskim CripSoft na zlecenie wortalu Gothic Site.

I wszystko jasne :)
 

Macrentofeth

Macrentofeth

Użytkownicy
posty43
  • Użytkownicy
Intro i Credisty są w popularnym formacie wmv, aby ten kto chciał sobie obejrzał, a ten kto nie - nie. Stawiamy na wysoką dostosywalność, nie chcemy ograniczać użytkownika końcowego do wymysłów twórców - to jest sandbox, jak meble z Ikei - "zrób se sam".
 

maciejG

maciejG

Użytkownicy
posty450
Propsy1
  • Użytkownicy
Żal mię bierze.  :)  Czemu to coś ma służyć?
 
Spoiler

Vhailor

Vhailor

Użytkownicy
posty1
  • Użytkownicy
1 kwietnia  :)  Atak zgrywusów
 

muttley

muttley

Użytkownicy
posty567
Propsy381
  • Użytkownicy
ROFL
 

Zysk

Zysk

Użytkownicy
posty606
Propsy451
  • Użytkownicy
bardzo kiepska realizacja konceptu prima-aprilisowego moda
 

Vierzba

Vierzba

Użytkownicy
Seba
posty590
Propsy1408
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Seba
Nasza było stokroć lepsza. Pod tym względem możecie nam gówna spod podeszwy wydłubywać.


Pod innymi zresztą też :)
 

Żelazko

Żelazko

Użytkownicy
Alt Mac Dupy
posty1099
Propsy1208
Profesjabrak
  • Użytkownicy
  • Alt Mac Dupy
Gothic srajt chciał się pomówić po czasie zapłaty i poziomkach. Ale coś im nie wyszło, przynajmniej na themodders. A serwer mają taki szybki jakby napędzany był aborygeńską technologią.  :ok:  

Tak poza tym, kiedyś Thoro, miał fajny banner o serwisach stron gry gothic  :D

Tomek

Tomek

Użytkownicy
Kapitan Rob
posty2181
Propsy2189
ProfesjaNierób
  • Użytkownicy
  • Kapitan Rob
To ma być jakaś prowokacja czy co  :ok: ?
Cytuj
wolność słowa
A o dacie nie wspomnę.
 

inż. Avallach

inż. Avallach

Administrator
posty7662
Propsy5238
NagrodyV
ProfesjaProgramista
  • Administrator

inż. Avallach
Administrator

Unholy Prolog
#12 2010-04-02, 09:14(Ostatnia zmiana: 2010-04-02, 09:15)
Z tego co zdążyłem wywnioskować ze skryptów i intra/outra, sama modyfikacja jest taka sobie, bardzo krótka, ma jakiś zabawny koncept, została chyba w miarę spójnie zrobiona co jest już jakimś plusem. Uważam tylko że niepotrzebnie została powiązana z tym opisem w pierwszym poście, bo jak jasno widać nie ma z nim NIC wspólnego, a te 288 kopii mapy świata g1 w folderze z nazwą "zebybylawiekszaobjetosc" to już nie jest śmieszne (?!) tylko pokazuje brak szacunku oraz skłania do refleksji jakimiż to intencjami kierowała się osoba która to pakowała? :ok:

turbocheat

turbocheat

Użytkownicy
posty243
Propsy31
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy

turbocheat

Unholy Prolog
#13 2010-04-02, 14:42(Ostatnia zmiana: 2010-04-02, 14:42)
Kurde ja sie nabrałem tylko i jedynie na ten Czas Zapłaty hlip hlip ale zemnie najwniak :lol:
Co do moda jest sredni :lol:
 
✯✯✯"Specjalizuje się w zadawaniu ciosów w plecy."✯✯✯

Atom

Atom

Użytkownicy
posty18
Propsy1
  • Użytkownicy
eee :D  żeby zagrać nawet trzeba samemu skompilować skrypty, filmiki i utworzyć paczkę. A co do moda, zajebisty. Nic tylko - Do it yourself.
 

Thronos

Thronos

Użytkownicy
posty8
  • Użytkownicy

Thronos

Unholy Prolog
#15 2010-04-05, 13:01(Ostatnia zmiana: 2010-04-05, 13:02)
Mam pytanie co to za s**t w paczce z modem o nazwie "zebybylawiekszaobjetosc" z takimi samymi screenami i kilkoma kopiami, bo poza tymi screenami calosc zajmuje nieco ponad 1,5 MiB. Chodzi mi o link jaki dali na gothic.phx.pl
 

LordSmarkula

LordSmarkula

Użytkownicy
posty141
Propsy1
  • Użytkownicy
Screeny chcę obejrzeć zanim cokolwiek ściągnę, więc tekst "Screeny znajdują się w paczce z modem" uważam za idiotyzm

"przepiękna grafika
zapierająca dech w piersiach oprawa"
Tak już to widzę na poczciwym silniku Gothica.

"kreowanie świata gry przez użytkownika końcowego" - przykład?

"wolność słowa
wolność wyboru"
:P   ;)  

Jeśli zrobicie choćby połowę tego co zapowiadacie będzie naprawdę ciekawie, ale skoro "Powstaje od wakacji 2009" no to na rzie nie ma co się napalać.
 
Ludzie zamienili religię na telewizję. Teraz telewizja daje lepsze efekty w manipulowaniu ludźmi.



Znakiem bogatej młodzieży nie wiedzącej co zrobić z pieniędzmi nie powinien być banan, a nadgryzione jabłuszko.

biszkoptex

biszkoptex

Użytkownicy
posty81
Propsy4
  • Użytkownicy
Nie no. Mod rewelacja. Normalnie wiele nowych postaci, świat. Do tego baczka z modem z najważniejszymi informacjami.

Nieee noooo. Zasłużone 0,1/5
 

Wojtexx

Wojtexx

Użytkownicy
posty128
Propsy42
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Nieee noooo. Zasłużone 0,1/5

A ja dam -1000/5
 

Kaaz

Kaaz

Użytkownicy
posty101
  • Użytkownicy
Nie no mod jest po prsotu super świetny !
Cytuj
otwarty, nieograniczony świat
No, od 1 końca na 2 koniec szedłem z godzine :)
Cytuj
wolność wyboru
Tak? Nie?

PS: Udał wam się żart  :]
 
Life Is Brutal....



0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry