Gothic II NK: Returning (RU) 69928 119

O temacie

Autor LMVIII

Zaczęty 3.03.2008 roku

Wyświetleń 69928

Odpowiedzi 119

Miarzdzyciel
  • Gość
Kurcze to może pogadać z Bratem Xsardasem o ile wiem to on zawodowo spolszcza mody????
 

Jedairusz

Jedairusz

Złote Wrota
Grafik 3D w Boombit
posty1022
Propsy1297
NagrodyVV
ProfesjaGrafik 3D
  • Złote Wrota
  • Grafik 3D w Boombit
Cytuj
Kurcze to może pogadać z Bratem Xsardasem o ile wiem to on zawodowo spolszcza mody????
:]  zawodowo to lekarze leczą a nauczyciele uczą...
Brat Xardasa ma teraz chyba wystarczająco roboty ze "Złotymi Wrotami"...
PS: Wiesz Miarzdzyciel  że masz 2 błędy ortograficzne w jednym nicku ?  :rofl:

Miarzdzyciel
  • Gość
jeśli chodzi o mój login to wiem to jest tak specjalnie!!!!!No wiesz Brat Xsardas kiedyś skończy Złote Wrota w tedy można go poprosić!!
 

erifbar

erifbar

Użytkownicy
posty44
  • Użytkownicy

erifbar

Gothic II NK: Returning (RU)
#43 2008-08-05, 13:04(Ostatnia zmiana: 2008-08-05, 13:06)
Już wolę wersję angielską... mniej błędów :rofl: . Nie no na serio, to polskie wersje modów, zawsze są jakieś "kulejące", czegoś im brak.

Cytat: Miarzdzyciel link=topic=902.msg26522#msg26522 date=Aug 5 2008, 07:24\'
Kurcze to może pogadać z Bratem Xsardasem o ile wiem to on zawodowo spolszcza mody????

Czyli co, ja zawodowo pisze posty? :]
 


no comment -_-

Niebieskooki

Niebieskooki

Użytkownicy
posty276
Propsy30
ProfesjaGracz
  • Użytkownicy
Brat Xardasa :roll:  pewnie jak skończy Złote Wrota i będzie mu sie nudzić to coś będzie chciał polonizować :D  wiec sa nadzieje ze spolszczy :D
 

rathgar

rathgar

Złote Wrota
posty7
Propsy2
  • Złote Wrota

rathgar
Złote Wrota

Gothic II NK: Returning (RU)
#45 2008-08-21, 15:47(Ostatnia zmiana: 2008-08-21, 15:49)
Obawiam się, że do skończenia Złotych Wrót jeszcze daleko, więc trochę sobie poczekacie ;b
 
Remember those posters that said, "Today is the first day of the rest of your life"? Well, that's true of every day but one - the day you die.

Caesum

Caesum

Użytkownicy
posty1727
Propsy2215
NagrodyV
Profesjabrak
  • Użytkownicy

Caesum

Gothic II NK: Returning (RU)
#46 2008-08-28, 19:50(Ostatnia zmiana: 2008-08-28, 19:50)
;/ A szkoda, bo wg. mnie ten mod wygląda smakowicie, a po grze nie czuło by się pewnego niedosytu, który towarzyszy nam wraz z oryginalną wersją.

Osobiście uważam, że tego moda powinno się pierwszego spolszczyć. Heh, szkoda, że się na tym nie znam XD

(Zastanawiam się czemu większość niedostępnych w G2 lokacji została tak okropnie obdarta)
 

Gebels

Gebels

Użytkownicy
posty4
  • Użytkownicy

Gebels

Gothic II NK: Returning (RU)
#47 2008-08-30, 21:25(Ostatnia zmiana: 2008-11-09, 12:18)
Witam... Jak dostać się do większości lokacji tej gry ?? Byłem w Jharkedarze, Górniczej Dolinie, w starej i zawalonej kopalni, w obozie na bagnie i w świątyni śniącego... Przyznam się że przez mój brak znajomości rosyjskiego większość lokacji odwiedziłem na kodach :) ( i może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten Fort Paladynów bo po screenach na www.gothicmods.info miejsce fortu przypominało mi jakieś miejsca w Khorinis ale nic niestety nie znalazłem... Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten Fort ??

Mam jeszcze jedną prośbę czy ma ktoś link do pełnej listy NPC z Gothica 2 bo chciałem spróbować przetłumaczyć Returning Mod ale bez listy mogę nie dać sobie rady poza tym znam trochę rosyjski trochę rzeczy przetłumaczyłem po prostu chciałbym przetłumaczyć trochę z tej gry... Przeczytałem artykuł Brata Xardasa i chcę SPRÓBOWAĆ...
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW

kazzam

Gothic II NK: Returning (RU)
#48 2008-09-01, 13:08(Ostatnia zmiana: 2008-09-01, 13:11)
chyba takiego spisu nie ma :/   masz troche postaci + kody na nie

POSTACIE : 67
SLD_805_CORD - Cord
SLD_801_TORLOF - Torlof
SLD_800_LEE - Lee
SLD_823_KHALED - Khaled
SLD_803_CIPHER - Cipher
SLD_807_BULLCO - Bullko
SLD_808_JARVIS - Jarvis
SLD_806_SYLVIO - Sylvio
SLD_814_SENTENZA - Sentenza
SLD_804_ROD - Rod
SLD_810_DAR - Dar
SLD_822_RAOUL - Raoul
BAU_903_BODO - Bodo
BAU_913_THEKLA - Thekla
BAU_912_PEPE - Pepe
BAU_934_BABERA - Babera
BAU_900_ONAR - Onar
BAU_945_EGILL - Egill
BAU_944_EHNIM - Enhim
BAU_940_AKIL - Akil
BAU_941_KATI - Kati
BAU_942_RANDOLPH - Randolph
SLD_841_ENGARDO - Engardo
SLD_840_ALVARES - Alvares
PC_THIEF_NW - Diego
PAL_200_HAGEN - Lord Hagen
VLK_402_RICHTER - Sędzia
VLK_405_FERNANDO - Fernando
VLK_415_MELDOR - Meldor
VLK_432_MOE - Moe
PC_MAGE_NW - Milten
KDF_504_PARLAN - Parlan
KDF_505_MARDUK - Marduk
KDF_500_PYROKAR - Pyrokar
KDF_501_SERPENTES - Serpentes
KDF_502_ULTHAR - Ulthar
KDF_508_GORAX - Gorax
KDF_506_NEORAS - Neoras
KDF_507_TALAMON - Talamon
NOV_605_OPOLOS - Opolos
NOV_604_DYRIAN - Dyrian
NOV_603_AGON - Agon
NOV_612_BABO - Babo
NOV_601_IGARAZ - Igaraz
NOV_608_GARWIG - Garwig
PAL_299_SERGIO - Sergio
VLK_4250_JORGEN - Jorgen
NONE_100_XARDAS - Xardas
KDF_509_ISGAROTH - Isgaroth
PIR_1390_ADDON_INEXTREMO_DRPYMONTE = Dr. Pyrmonte
PIR_1396_ADDON_INEXTREMO_FLEX = Flex
PIR_1395_ADDON_INEXTREMO_LUTTER = Lutter
PIR_1391_ADDON_INEXTREMO_THEFLAIL = The Flail
PIR_1392_ADDON_INEXTREMO_THOMASTHEFORGER = Thomas the Forger
PIR_1393_ADDON_INEXTREMO_UNICORN = Unicorn
PIR_1394_ADDON_INEXTREMO_YELLOWPFEIFFER = Yellow Pfeifer.


pc_mage - Milten
pc_mage_di - milten   z dworu irdorath(w skrócie  z di)

pc_thiefow - diego z GD
pc_thief_nw - diego z khorinis
pc_thief_di -Diego z DI

na gorna  dam potem.postacie  znajdujące się   w DI mają  zawsze końcówke _di z normalnym kodem przyzwania
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
Zajołem się spolszczeniem tej modyfikacji bo jako jedyny chyba tutaj gavarite pa ruski. Udało mi się skończyć tłumaczenie dopiero dwóch skryptów : D. Jeżeli są jacyś zainteresowani lub chętni do pomocy pisać na gg:605529
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

SnapperHunter
  • Gość
Ten mod jest super! Dziś miałem okazję w niego zagrać, proszę o zrobienie do niego spolszczenia wraz z dialogami mówionymi Xd
 

MaGoth

MaGoth

Użytkownicy
WoG.ru Admin
posty129
Propsy205
  • Użytkownicy
  • WoG.ru Admin
@TheSnajper:
Cytuj
Zajołem się spolszczeniem tej modyfikacji bo jako jedyny chyba tutaj gavarite pa ruski. Udało mi się skończyć tłumaczenie dopiero dwóch skryptów : D. Jeżeli są jacyś zainteresowani lub chętni do pomocy pisać na gg:605529
Greetings, :P  
If you have a desire to begin the transition to the Polish language, write me PM.
Then I will give you access to the closed section WOG.ru, which is already being translated into German and English this addon.


MfG MaGoth, WoG.ru-Community.  ;)
 
|: WOG.de :|: WOG.en :|: WOG.ru :|: WOG.ro :|||: MAGIC-Team :|



|: WOR.de :|: WOR.en :|: WOR.ru :|: WOR.ro :|||: Piranha-Bytes :|

Дитетка ночи... погибель миров... светильник Теней... сокроет света покров... (Песнь MaGoth'a)

-=GOTHIC UND DIE FREUNDSCHAFT FÜR ALLE ZEITEN!=-

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
snajper jak tam tłumaczenie?

idzie ciężko czy jest ok?
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
Tak sobie....:P   Niektórych słów się domyślam jak "Cieniostwór" lub innych wtedy muszę popytać kolęgę z rosji Kristabsa;d


MaGoth cheers a lot:) My ICQ number : 482746636
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
Перевод очень тяжелой :D  Мой русский не так хорош :lol2:   Как вы пишете вопросы email warszawik@yahoo.co.uk  не является уже ICQ
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

Misieklol

Misieklol

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
I jak tam idzie z tym tłumaczeniem tego świetnego moda??  Jest świetny i bardzo bym chciał w niego zagrać po polsku :)  ^_^
 

TheSnajper

TheSnajper

Użytkownicy
posty51
  • Użytkownicy
 
Gothic jest stary i ograniczony. Nie zajmuję się już moddingiem tej gry i obchodzi mnie ona tyle, co zeszłoroczny śnieg!

Misieklol

Misieklol

Użytkownicy
posty11
  • Użytkownicy
NO ok ^^  ale masz już no nie wiem 1/10 textów albo 1/2 no weź to określ bliżej jak możesz :)

Aha i jeszcze jak możesz to proszę powiedz mi co robię źle : Instaluję G2 potem NK potem playerkita 2.6a a potem moda w obojętnie jakiej formie a i tak zaczyna mi się normalnie od Xardasa jak w zwykłym NK :(  Proszę o odp. :P
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
no pisz w procentach tak na oko ile :D . aż zapięknie to brzmi,spolszczenie do takiego moda...
 

kazzam

kazzam

Użytkownicy
Tester GWW
posty212
  • Użytkownicy
  • Tester GWW
Cytat: Misieklol link=topic=902.msg38886#msg38886 date=Dec 1 2008, 00:52\'
Aha i jeszcze jak możesz to proszę powiedz mi co robię źle : Instaluję G2 potem NK potem playerkita 2.6a a potem moda w obojętnie jakiej formie a i tak zaczyna mi się normalnie od Xardasa jak w zwykłym NK ;)  Proszę o odp. :)


sobie dzisiaj ściągne  tego moda to ci powiem,najpuzniej jutro ale mi sie zdaje że on się normalni zaczyna :P  w koncu to rozserzajacy mod czyli mój faworyt :lol2:
 


0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
0 użytkowników
Do góry